Gdy jakieś dzieci grające w Pokemon GO
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niezniszczalne
Przyszłość jest piękna
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Totalnie
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 lipca 2018, 15:02
Mi raz takie nw 9 latki było i chyba z 5 i ku*wa telefony w łapach na podwórko przez bramke wleźli jak sie ich zapytałem po co oni tu to odpowiedzieli że po pikatchu i ja taki wk**wiony ale sie pyta czy można wejść al oni nato ale my nie mamy czasu zaraz zniknie to ja taki wk**wiony mówie dobrze. Poszedłem do domu i miałem wtedy 2 jorki wiecie taki agresywne do ludzi w ch*j no to wypuściłem je na dwór do tych bachorów o ku*wa jak piszczały a ja z tego ubaw miałem że aż sie popłakałem ze śmiechu
Odpisz
30 sierpnia 2016, 21:06
Ja bym na nich z siekierą wparował i jeszcze z maską tego kolesia z filmu krzy i jescze w czarnym płaszczu ( O ILE TO BY BYŁY MAŁE DIZECI) ale kurde siekiery to każdy by sięprzestraszył i kur*a WYPIER**LAĆ! MOJE PODWÓRKO! XD
Odpisz
29 lipca 2016, 14:20
Wtedy dla mnie to jak nowoczesna strzelnica :D
Odpisz
Edytowano - 6 sierpnia 2016, 06:45
@Dexterek: Albo to
Odpisz
Edytowano - 29 lipca 2016, 13:41
Gdyby ktokolwiek chciał zbierać pokemony na moim ogródku to bym go potraktował gorzej niż 16 latkę która chciała pozbierać jabłka z mojego drzewa
Odpisz
29 lipca 2016, 13:22
wtedy wyskakujesz ze swoim pokemonem nie nie. najlepiej się sprawdza m16 ale ak47 też może być
Odpisz
26 lipca 2016, 23:31
Trzeba zaminować ~
Odpisz
29 lipca 2016, 09:30
@Bastet_Deity: Ciekawe jakie to były uczucia przy " ~ " ;-;
Odpisz
29 lipca 2016, 09:57
hihi
Odpisz
29 lipca 2016, 11:53
@Bastet_Deity: Trzeba zaminować hihi ? XD
Odpisz
29 lipca 2016, 11:55
Taak
Odpisz
29 lipca 2016, 11:59
@Bastet_Deity: Ty zuuuuaa !
Odpisz
Edytowano - 29 lipca 2016, 12:41
rawr ~
Odpisz
29 lipca 2016, 13:16
@Bastet_Deity: Dziki Egipski bóg - kot na wolności !
Odpisz
29 lipca 2016, 12:43
raz tak miałem i powiedziałem im gdzie jest dobry spot
Odpisz
29 lipca 2016, 11:44
A jak ktoś sobie nie życzy pokemonów na swojej posesji?
Odpisz
29 lipca 2016, 11:42
spi***alać z mojej ziemi !
Odpisz
29 lipca 2016, 11:17
Ostatnio jak handlowałem ziemniakami, jakieś dzieciaki przyszły i w skrzynce znalazły pikachu (chyba tak to się pisze)
Odpisz
29 lipca 2016, 08:48
Poke mongoł
Odpisz
26 lipca 2016, 21:39
Pewnie na was też tak patrzyli kiedy graliście w starsze pokemony na podwórku.
Odpisz
26 lipca 2016, 22:19
@wojtekrozrabiaka: raczej nie patrzyli na mnie bo one wtedy nie istniały
Odpisz
Edytowano - 26 lipca 2016, 22:30
@RussiaBall: Heh, to ile ty masz lat?
Odpisz
26 lipca 2016, 22:37
Strzelam, że 25 lat.
Odpisz
26 lipca 2016, 23:56
@wojtekrozrabiaka: 26
Odpisz
27 lipca 2016, 00:38
@RussiaBall: Czyli mając 6 lat byłeś za stary na pokemony?
Odpisz
27 lipca 2016, 01:28
co?
Odpisz
27 lipca 2016, 10:03
@RussiaBall: Masz 26 lat pokemony wyszły 20 lat temu. Byłeś wtedy na nie za stary?
Odpisz
Edytowano - 27 lipca 2016, 12:24
gdzie jest napisane że byłem za stary
Odpisz
Edytowano - 27 lipca 2016, 12:39
@RussiaBall: Już tłumaczę. Wojtek zapytał czy kiedy wy graliście w stare pokemony na podwórku to się na was dziwnie nie patrzyli. Chodziło mu raczej o okres młodzieńczy, ponieważ w pokemony raczej grało się będąc młodym. Ty za to odpowiedziałeś, że one wtedy nie istniały, oraz, że masz 26 lat, więc istniały one od czasu gdy miałeś lat 6 czyli uważasz, że mając tyle lat byłeś za stary na grę w pokemony.
Odpisz
27 lipca 2016, 13:19
chodziło o te dzieci...
Odpisz
27 lipca 2016, 15:49
@RussiaBall: Wojtkowi chyba jednak nie o to chodziło bo napisał patrzyli w odniesieniu do ludzi, a nie patrzyły jako dzieci.
Odpisz
27 lipca 2016, 08:50
pokemons go?
Odpisz
26 lipca 2016, 22:54
Z tego co mi wiadomo, to ta gra nazywa się Pokemon Go, a nie Pokemons.
Odpisz
26 lipca 2016, 22:07
Bierzesz cepa i pie**olisz w sku*wysynów
Odpisz