Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Traktor_is_back

11 lipca 2025, 22:18

2 sprostowania
1. W obu sytuacjach trafić można na „ciekawe czasy”- w NASCAR to te 5 nieowalnych tras (road course) na rok, w przypadku żużla przy odrobinie szczęścia jest bardzo ciekawy bieg (1 lub kilka na mecz, zwykle kilka)
2. W przypadku żużla jest często ten jeden zawodnik na drużynę, który nic nie robi i tylko się gapi (a jak już ma pojechać, to przywozi „śliwkę”

Avatar
Konto usunięte

29 września 2022, 17:29

wtf krzysiu cr tu??

Avatar Polish_kieubasa

16 lutego 2022, 11:46

@KontoUsunięte: na północy też popularny kujawy pozdraiają

Avatar
Konto usunięte

27 lipca 2016, 20:42

Lubuskie pozdrawia

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar patrol572

8 września 2020, 17:41

@Mojo21: O, komentarze sprzed 4 lat, kiedy jeszcze mi sie chciało takie dyskusje prowadzić w internecie XD

Avatar Mojo21

8 września 2020, 22:08

@patrol572: lepiej późno niż wcale

Avatar JestesZlyy

29 lipca 2016, 14:02

Poludnie= zielona gora ,leszno ,torun gorzow wlkp. tiaa

Avatar fusioNcsgoandmore

29 lipca 2016, 15:28

@JestesZlyy: a Bydgoszcz?

Avatar niewiemcotuwpisaci

29 lipca 2016, 16:25

@JestesZlyy: Południe=Królewska przystań.

Avatar Ares011

28 lipca 2016, 12:45

Dlaczego południowa?

Avatar
Konto usunięte

27 lipca 2016, 23:34

na żywo żużel jest fajny

Avatar Domcio25

27 lipca 2016, 22:06

To samo można powiedzieć o piłce nożnej. Banda 11 spoconych kolesi biega za kulką po trawie.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (12)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (12)
Avatar
Konto usunięte

30 lipca 2016, 11:57

@Sir_Snoge: W większości wyścigów tak jest: kolarstwo, formuła 1, NASCAR.
Pewnie chodzi ci o trudność poruszania się w grupie ale w takim razie kolarstwo jest jeszcze bardziej zaawansowane pod tym względem

Avatar
Konto usunięte

31 lipca 2016, 23:27

to nie jest też takie łatwe bo tam sie na przeciw skręcie jeździ

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

To by wystarczyło

Deal życia

Zapraszamy

Hobby dla faceta

Tak się składa, że znam kogoś takiego

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka