Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Pilne
Nie idź!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 lipca 2016, 11:55
Hunter lepszy :)
Odpisz
30 lipca 2016, 12:06
@Nazared: O, byłam na koncercie, strasznie dużo głośnego łubudubu.
Odpisz
30 lipca 2016, 17:14
o to chodzi :)
Odpisz
30 lipca 2016, 21:39
@Nazared: Yhym, jak dla mnie jednak to zbyt dużo hałasu, chociaż perkusja fajna.
Odpisz
30 lipca 2016, 12:46
A Coma?
Odpisz
28 lipca 2016, 06:45
Przypomniało mi się coś. ;-;
Moja mama powiedziała, że w Ostródzie będzie koncert Dżemu, a ja na to: "Jabłkowego?".
#NobodyCares
Odpisz
30 lipca 2016, 10:32
@CukiereczeQ: Jeżeli wiesz, że każdy ma to gdzieś to po co to piszesz ?
Odpisz
30 lipca 2016, 10:41
@DarthKrooge: Nie wiem. ._.
Odpisz
30 lipca 2016, 10:54
@CukiereczeQ: Ja nie mam gdzieś. To cenne dane są.
Odpisz
30 lipca 2016, 12:35
@CukiereczeQ: Normalnie jak, z "chwila dla ciebie"
Odpisz
27 lipca 2016, 21:10
może nie do końca na temat, ale NIENAWIDZĘ dziewczyn które mówią:" nie jestem taka jak inne, słucham dżemu i AC/DC " one się tym chwalą częściej od weganów i studentów prawa
Odpisz
27 lipca 2016, 21:46
@JTKX2: Nie rozumiem, za co takie dziewczyny nienawidzić?
Odpisz
27 lipca 2016, 21:54
Za to, że ciągle przechwalają się swoim gustem muzycznym.
Odpisz
27 lipca 2016, 21:59
Dziewczyny dzielą się na 3 grupy:
-taka jak inne-50%
-inna( według nich lepsza) -49,9%
-ta co ma wyje**ne( gatunek na wyginięciu)-0,9%
Ta "inna" jest tak naprawdę taka sama jak ta 2 grupa.
Odpisz
27 lipca 2016, 22:01
Chcą pokazać że są inne niż reszta dziewczyn co słuchają swe Bibery nie Bibery. Przynajmniej nie śpiewają swe ulubione piosenki albo "hity" radia. To wku*wia najbardziej
Odpisz
27 lipca 2016, 22:18
Wku*wiają tak samo
Odpisz
27 lipca 2016, 22:42
@JTKX2: 50% + 49,9% + 0,9% = 100,8%, więc te ostatnie to chyba 0,1% (wtedy wyjdzie 100%) :v
Odpisz
27 lipca 2016, 22:48
@JTKX2: według ciebie :/ Ja mam swe zdanie i nie zmienie je (do czasu :v)
Odpisz
30 lipca 2016, 10:57
ok 60 procent dziewczyn patrzy na dochody partnera(gdzieś Tak przeczytałem )
Odpisz
30 lipca 2016, 11:34
@JTKX2: Nie można zapomnieć o dziewczynach, które wstydzą się muzyki jakiej słuchają, bo boją się, że inni je wyśmieją v:
Odpisz
30 lipca 2016, 12:12
@JTKX2: A co jeśli słucham Eluveitie, Sabaton, Omnium Gathernum i Amorphis...? Jestem już totalnie chora, czy co?
Odpisz
30 lipca 2016, 12:35
@XDemon666: Czy ja powiedziałem, że takie osoby są chore? Nie. Napisałem, że mnie niemiłosiernie wku*wiają. Napisałaś ten komentarz tylko po to, by się tym chwalić? Kappa.
Odpisz
30 lipca 2016, 12:12
Nie śmieszne... Serio nie śmieszne...
Odpisz
Edytowano - 27 lipca 2016, 21:51
Widziałem to na instagramie
Odpisz
30 lipca 2016, 10:44
@koksov6: A ja widziałem to na jeja
Odpisz
30 lipca 2016, 10:36
słodkie słoiczki :3
Odpisz
28 lipca 2016, 01:00
Polecam malinowy, najlepszy.
Odpisz
27 lipca 2016, 22:42
Najgorsza*
Odpisz
27 lipca 2016, 20:55
Podobny typ obrazka:
Odpisz
27 lipca 2016, 21:02
Kamienie to najlepszy zespół rockowy :v
Odpisz