Gdy wchodzisz do pokoju, ale zapominasz po co
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Lekko nie będzie
To by wystarczyło
Nigdy na to nie wpadną
Płać pan
Najbardziej realistyczny spośród modów
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 lipca 2016, 21:02
A potem wracasz skąd przyszedłeś rozsiadasz się przed komputerem lub telewizorem i właśnie w tej chwili przypomina ci się to po co poszedłeś.
Odpisz
30 lipca 2016, 12:37
Ja raz miałem tak, że poszedłem zamyślony do łazienki coś zanieść, a skończyło się na tym, że brałem prysznic...
Odpisz
30 lipca 2016, 12:20
Takiego prostego mema właśnie potrzebowałem
Odpisz
30 lipca 2016, 10:43
tez tak mam...albo np. idę włożyć talerz do zlewu. Jestem w salonie. Idę (do kuchni)i patrze. Jakims cudem nie jestem w kuchni tylko w moim pokoju #FACEPALM (moja kuchnia jest koło mojego pokoju) XD
Odpisz
28 lipca 2016, 21:20
Tru
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
p pod twoim łóżkiem
Odpisz
28 lipca 2016, 22:30
@Jasnowidz: Skąd wiedziałeś?! Czekaj... ten nick... wiele wyjaśnia :D
Odpisz