Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Jeraszko

29 lipca 2016, 12:41

Rosja.

Avatar Witciu

12 czerwca 2020, 16:48

@Jeraszko: prędzej polska

Avatar Skoku901

29 lipca 2016, 10:02

Czemu po prostu nie wymienił jej na tą z tyłu?

Avatar Jasnowidz

29 lipca 2016, 10:53

@Skoku901: Bo to zbyt proste

Avatar chervony_cartophel

29 lipca 2016, 11:00

@Skoku901: Tak się do niej przyzwyczaił, że o niej zapomniał i jej nie zauważa.

Avatar Witciu

12 czerwca 2020, 16:48

@Skoku901: Bo urwał szpilki. Na czym ją przykręci?

Avatar ojciecpolecial

30 lipca 2016, 16:55

Rosja?

Avatar Witciu

Edytowano - 12 czerwca 2020, 16:47

@ojciecpolecial: Niekoniecznie. Ja wracałem na pieńku kiedyś jak się resory połamały

Avatar ItsMee

19 kwietnia 2018, 15:24

Ee a to kolo na bagazniku? Chyba bez felgi ale zawsze kolo

Avatar Witciu

12 czerwca 2020, 16:46

@ItsMee: Jak bez felgi? Gościu, on wraca z wyprawy to prawdopodobnie urwał szpilki. Jak chcesz założyć koło? Myśl

Avatar KubiXator

23 czerwca 2019, 23:14

Czy tylko mi brakuje napisu z cyberpanka ?

Avatar derex202

31 lipca 2016, 00:05

Coś jak trzecia noga u mężczyzny (mobilny lenny)

Avatar panlogin

30 lipca 2016, 22:07

Cos takiego bylo w którymś odcinku Turbo Survival. Zepsuła im się oś więc wyjeli koło i doczepili kłode

Avatar PAZDAN

30 lipca 2016, 16:32

Avatar TenDebilZInternetuf

29 lipca 2016, 12:17

Równie dobrze mogł skoczyć z mostu,wtedy już by nie potrzebował samochodu

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 30 lipca 2016, 16:39

@TenDebilZInternetuf: Twój nick jest nadzwyczaj adekwatny do tego co piszesz pod obrazkami. ( Adekwatny - odpowiedni/pasujący )

Avatar TenDebilZInternetuf

30 lipca 2016, 16:49

ja tu pisze samo prawde

Avatar
Konto usunięte

30 lipca 2016, 16:52

@TenDebilZInternetuf: Jeśli prawda to idiotyczne, nie śmieszne komentarze to nie chcę żyć na tym świecie.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Pilne

To by wystarczyło

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka