Niedługo kolejny wybuch w Europie
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Typowy NPC
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
Dwa oblicza
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Papierowa szkoła posting
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 sierpnia 2016, 23:19
jest ktoś jeszcze online?
Odpisz
4 sierpnia 2016, 23:21
@SpectraPhantom: No toć oczywiście. Jeszcze wiele osób.
Odpisz
4 sierpnia 2016, 23:28
@KoziLowca: ja
Odpisz
4 sierpnia 2016, 23:28
@SpectraPhantom: Ja jestem
Odpisz
4 sierpnia 2016, 23:33
@SpectraPhantom: ja
Odpisz
4 sierpnia 2016, 23:33
@SpectraPhantom: I ja też xd
Odpisz
4 sierpnia 2016, 23:49
A ja jestem weganem
Odpisz
4 sierpnia 2016, 23:50
6 stycznia dokonałam aborcji
Odpisz
4 sierpnia 2016, 23:54
@SpectraPhantom: Jest jakaś tam grupka co najmniej (zaznaczam, co najmniej) do 6 rano.
Odpisz
5 sierpnia 2016, 00:03
Sorry nie mogę gadać muszę się wyspać na poranny crossfit
Odpisz
5 sierpnia 2016, 00:19
Ja muszę przyuczyć się na egzamin z prawa
Odpisz
5 sierpnia 2016, 00:25
A ja muszę iść na egzamin z aborcji.
Odpisz
5 sierpnia 2016, 01:17
@SpectraPhantom: Ajm hir!
Odpisz
5 sierpnia 2016, 01:18
@SpectraPhantom: Bonjour!
Odpisz
5 sierpnia 2016, 01:21
Witam wszystkich bardzo serdecznie jestem Korniszonę( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Odpisz
5 sierpnia 2016, 01:22
@Rina14: *wsadza do sloika* ok, kolejny do kiszenia
Odpisz
5 sierpnia 2016, 02:01
@SpectraPhantom: tak
Odpisz
5 sierpnia 2016, 02:08
@SpectraPhantom: Witam nocnych kolegów.
Odpisz
5 sierpnia 2016, 02:16
Witam, witam.
Odpisz
5 sierpnia 2016, 03:46
@sliwka20v: Witam.
Odpisz
5 sierpnia 2016, 05:09
@Polski_Kisiel: elo
Odpisz
5 sierpnia 2016, 08:53
@legend77: ja
Odpisz
19 kwietnia 2018, 08:44
@panlogin: pozdrowić
Odpisz
4 sierpnia 2016, 21:18
ja zawsze puszczałem cichacza i patrzyłem jak inni się obwiniają nawzajem
Odpisz
4 sierpnia 2016, 21:26
@Fenix12: Ty uważaj, żebyś przy następnym cichaczu gaci nie osrał
Odpisz
4 sierpnia 2016, 21:45
@Lacoste: heh ;-;
Odpisz
4 sierpnia 2016, 23:17
@TheMJawesome: <mem ze starszym panem>
Odpisz
5 sierpnia 2016, 00:07
@Fenix12: Mnie kiedyś przyłapali.
Odpisz
Edytowano - 5 sierpnia 2016, 12:28
@Lacoste: spokojnie nie uwierzysz jak ja potrafię kontrolować swoje pierdy
Odpisz
5 sierpnia 2016, 12:43
@Fenix12: Do tego stopnia, że potrafią zabarwić twoje gacie na brązowo? :v
Odpisz
5 sierpnia 2016, 15:05
@Lacoste: niestety nie osiągnąłem ostatniego poziomu wtajemniczenia i nie posiadam mocy farbującej
:/
Odpisz
5 sierpnia 2016, 15:33
@Fenix12: ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
4 sierpnia 2016, 22:25
Halo? Jest ktoś jeszcze online?
Odpisz
4 sierpnia 2016, 22:30
@Kolofgen21: Nie
Odpisz
4 sierpnia 2016, 22:31
@xAzumiKx: Może
Odpisz
4 sierpnia 2016, 22:31
@xAzumiKx: Fajna nazwa konta :) To z anime?
Odpisz
Edytowano - 4 sierpnia 2016, 22:32
O, odpisałaś w tej samej minucie.
Odpisz
4 sierpnia 2016, 22:34
Może jednak nie.
Odpisz
Edytowano - 4 sierpnia 2016, 22:35
@Kolofgen21: Moja nazwa jest wymyślona przez 9cio letniego mnie.(Teraz mam 15 w październiku 16)
Odpisz
4 sierpnia 2016, 22:38
@xAzumiKx: WoW, pewnie znasz wszystkich użytkowników jeja na własną kieszeń, pamiętałeś jak jacek był kanapką a teraz poważnym człowiekiem ;d
Odpisz
5 sierpnia 2016, 09:44
@Kolofgen21: Nazwa była przezemnie używana przed jeja konto na jeja powstało w 2013. Ale to był ogólnie mój nick w grach.
Odpisz
5 sierpnia 2016, 03:18
a jak jeszcze siedzisz z dziewczyną która ci się podoba
Odpisz
5 sierpnia 2016, 01:29
jaki tytuł xd
Odpisz
Edytowano - 4 sierpnia 2016, 21:58
Jak Kim Kardashian :V.
Odpisz
4 sierpnia 2016, 23:16
nie
Odpisz
4 sierpnia 2016, 21:34
Poziom memów na tej stronie gwałtownie spada...
Odpisz
Edytowano - 4 sierpnia 2016, 22:41
@Hermit: Jakby kiedykolwiek był na wysokim poziomie.
Odpisz
4 sierpnia 2016, 21:51
Ten tytuł.
Ram pam pam - bagiety z Brukseli jado
Odpisz
4 sierpnia 2016, 21:45
Lepiej nie trzymać bo wtedy pierd leci do mózgu i rodzą się posrane pomysły.
Odpisz
4 sierpnia 2016, 21:17
to tak na prawde ktos sobie spi na lekcji i tak wyszlo zdjecie ze chlopak ma mala glowe a cialo duze che che
Odpisz
4 sierpnia 2016, 21:20
@Lord_Nailock: no nie gadaj na serio
Odpisz
4 sierpnia 2016, 21:23
@Lord_Nailock: Naprawdę kapitanie oczywisty?
Odpisz
4 sierpnia 2016, 21:46
@Lord_Nailock: no shit, Sherlock!
Odpisz
4 sierpnia 2016, 22:18
@Lord_Nailock: Heh mamy geniusza na sali
Odpisz
4 sierpnia 2016, 23:13
@chervony_cartophel: naprawde kapitanie oczywisty nie ogarnales ze to sarkazm>
Odpisz
29 lipca 2016, 19:39
ja wolałem zawsze wku*wic kolegów
Odpisz
30 lipca 2016, 15:20
@maskatrone: świnia! :)
Odpisz
30 lipca 2016, 19:45
wiele osób puszcza po cichu
Odpisz