Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Angielskie śmieszki
Niezniszczalne
Lekko nie będzie
Były nóżki, nie ma nóżek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 lipca 2016, 16:41
Chodzi o to, że pan Olbrycki musi pracować mimo, że ma 71 lat i jest na emeryturze.
Odpisz
2 sierpnia 2016, 21:15
@FanKlocucha12: Hej, to jest moje profilowe!!!
Odpisz
2 sierpnia 2016, 21:31
Twoje jest lepiej obrobione w pancie a on nawet tego nie potrafi tylko kopiuje.
Odpisz
3 sierpnia 2016, 00:34
no kruci no jak on mógł ukraść twoje profilowe jakie chamstwo
Odpisz
3 sierpnia 2016, 21:27
Za co te szczałeczki w dół?
Odpisz
4 sierpnia 2016, 00:10
Co z tego, że mam ten awatar od założenia mojego konta, czyli chyba Lutego.
Odpisz
4 sierpnia 2016, 00:12
Daj spokój ..... zostaw to
Odpisz
4 sierpnia 2016, 00:30
@FanKlocucha12: No sorry, ale skopiowałeś moje profilowe z sierpnia 2015
Odpisz
4 sierpnia 2016, 11:52
Dam ci rade zrób swoje profilowe sam.
Odpisz
4 sierpnia 2016, 12:54
@xAzumiKx: chyba nie do tej osoby to napisałeś xd
Odpisz
4 sierpnia 2016, 12:55
A tak poza tym jaki mam mieć awatar z moim nickiem?
Odpisz
4 sierpnia 2016, 16:51
@FanKlocucha12: Na moim avatarze nie ma nicku rysowalem go sam aż 5min.
Odpisz
3 sierpnia 2016, 10:25
O nie!
Odpisz
3 sierpnia 2016, 10:00
Nie wiem czy autor tego obrazka jest debilem, czy udaje.
Odpisz
Edytowano - 2 sierpnia 2016, 23:30
A może jemu chodziło o to, że nie uważa się za kogoś wyjątkowego tylko dlatego że jest aktorem i nie zarabia milionów na filmach, tylko musi pracować żeby utrzymać siebie i rodzinę, ale gazeta dopisała swoje 2 słowa
Odpisz
30 lipca 2016, 10:47
Znowu mi się coś przypomniało, ale tym razem nic nie powiem, bo każdy ma to w nosie :v
Odpisz
30 lipca 2016, 10:55
@CukiereczeQ: Powiedz.
Odpisz
30 lipca 2016, 10:55
@Agario: Nje :v
Odpisz
30 lipca 2016, 11:52
@CukiereczeQ: To nie mów :v
Ale w takim razie na ch*j o tym napisałaś?
Odpisz
30 lipca 2016, 11:57
@KrewetkaModliszkowa: Skąd mam wiedzieć? ;-;
Odpisz
30 lipca 2016, 12:11
@CukiereczeQ: Powiedz.
Odpisz
30 lipca 2016, 12:12
@ewelkapl: Mogę powiedzieć na priv, jak tak bardzo chcesz.
Odpisz
30 lipca 2016, 12:15
@CukiereczeQ: Powiedz.
Odpisz
30 lipca 2016, 12:16
@CukiereczeQ: Ok.
Odpisz
30 lipca 2016, 12:19
@CukiereczeQ: Też bym się chętnie dowiedział
Odpisz
30 lipca 2016, 12:21
@mamszczurke: Zapraszam w takim razie na wiadomości prywatne.
Odpisz
30 lipca 2016, 12:50
@CukiereczeQ: Powiedz.
Odpisz
30 lipca 2016, 14:13
@CukiereczeQ: napisz
Odpisz
30 lipca 2016, 14:23
@LeyPL: Dobra. Jest taka youtuberka Quick, nie wiem czy ją kojarzysz. Fuziak zrobił dla niej remix, w którym pojawiły się właśnie słowa: "Jak żyć, Panie premierze?" ;-;
Odpisz
30 lipca 2016, 14:46
@CukiereczeQ: kojarzę kłika
Odpisz
30 lipca 2016, 14:49
@LeyPL: No to fajnie ._.
Odpisz
30 lipca 2016, 15:43
@CukiereczeQ: Powiedz
Odpisz
30 lipca 2016, 15:56
@Agario: Powiedziałam... ;-;
Odpisz
Edytowano - 30 lipca 2016, 17:26
@CukiereczeQ: No ale powiedz.
Odpisz
2 sierpnia 2016, 19:07
@CukiereczeQ: Nie powiedziałaś. Napisałaś.
Odpisz
2 sierpnia 2016, 19:19
@ewelkapl: A no tak ._.
Odpisz
2 sierpnia 2016, 19:40
@CukiereczeQ: kciuki, bułki i jutuby
Odpisz
2 sierpnia 2016, 22:38
@smokeu: logika dziewczyn... wtf?
Odpisz
2 sierpnia 2016, 23:32
@CukiereczeQ: Ty masz jakieś zaburzenia psychiczne
Odpisz
2 sierpnia 2016, 23:37
@AurelionSol: ? Ja tylko napisałam jedną z jej kwestji.
Odpisz
2 sierpnia 2016, 22:35
Tyle że ten mężczyzna który musi pracować by utrzymać rodzinę ma 71 lat...
Odpisz
2 sierpnia 2016, 22:25
Jeśli to ten koleś obok(71 lat) to to jednak jest skandal
Odpisz
Edytowano - 30 lipca 2016, 09:37
Czego się spodziewać po Super Expresie? Rzetelnych i sensownych informacji?
Odpisz
30 lipca 2016, 09:59
@xNyksx: "Papież Franciszek zjadł kanapkę z szynką".
Odpisz
30 lipca 2016, 17:38
@Krzyniu: "Beata Kozidrak kupuje bieliznę" <-- autentyczny artykuł ;__;
Odpisz
2 sierpnia 2016, 19:45
@xNyksx: Może ma od tego ludzi jak Makłowicz w kwestii zmywania.
Odpisz
2 sierpnia 2016, 20:00
@Slenderowiec2012: "Makłowicz myje Ludwikiem"
Odpisz
2 sierpnia 2016, 20:01
@Slenderowiec2012: "Makłowicz myje Ludwikiem"
Odpisz
2 sierpnia 2016, 21:23
@xNyksx: No niestety, SE i Fakt to najgorszy syf w kioskach. Ale ludzie kupują, bo są najtańsze i zachęcają też gołymi babami z tyłu.
Odpisz
2 sierpnia 2016, 22:22
@Broski: "Daj 2 złote, za 2..."
Odpisz
2 sierpnia 2016, 21:05
Nie śpię, bo trzymam kredens.
Odpisz
2 sierpnia 2016, 19:26
WITAMY W PRAWDZIWYM ŻYCIU
Odpisz
31 lipca 2016, 23:00
71l
Odpisz
30 lipca 2016, 21:37
Co się dzieje w tym kraju
Odpisz
30 lipca 2016, 18:33
Kończ Waść, wstydu oszczędź...
Odpisz
30 lipca 2016, 09:49
O nie to jest po prostu sztraszne !
Odpisz
30 lipca 2016, 12:12
@Boberek00: Aż strach się bać.
Odpisz
30 lipca 2016, 10:47
Pracować po emeryturze.
Odpisz