Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar PISKOR_FP

31 lipca 2016, 00:18

mam na imie filip ;-;

Avatar
Konto usunięte

31 lipca 2016, 08:45

@PISKOR_FP: I jesteś sarną,która myśli, że jest łosiem.

Avatar PISKOR_FP

31 lipca 2016, 09:00

ja jestem sarnołosiem

Avatar Archeologwinternetach

10 lipca 2018, 13:23

@PISKOR_FP: Prawdopodobnie nie.

Avatar PISKOR_FP

10 lipca 2018, 16:06

@Archeologwinternetach: Już nie iksde

Transmutowałem

Avatar Sushinator

24 grudnia 2018, 10:47

Avatar PISKOR_FP

26 grudnia 2018, 15:53

@Sushinator: nic nic ^^

Avatar Sushinator

26 grudnia 2018, 16:38

@PISKOR_FP: to dobrze

Avatar kuba1978

4 sierpnia 2016, 00:15

żeby to jeszcze było pół

Avatar Hermit

3 sierpnia 2016, 19:41

WITAMY W ROSJI!!!

Avatar CoolSceleton95

3 sierpnia 2016, 19:08

jedną dziurkę w życiu miałem
jedną dziurkę pokochalem
a to był ten traf niewielki
że to dziurką od butelki

Avatar Wystrzal_Owiec

3 sierpnia 2016, 17:30

Kwaśniewski jest jej ojcem, a Peszko bratem. :D

Avatar PolskiRusek

3 sierpnia 2016, 14:48

lol, wygląda jak ten z ponków o.0

Avatar Graphit

3 sierpnia 2016, 14:36

Lejący się strumieniem Bols po polskiej krainie.

Avatar Monster_

3 sierpnia 2016, 14:23

Filip ze swoją drugą "połówką" xD ta gra słów...

Avatar Filski

30 lipca 2016, 23:32

Ja za 10 lat ;-;

Avatar
Konto usunięte

31 lipca 2016, 19:36

@Filski: Ja aktualnie ;(

Avatar marika17173

31 lipca 2016, 09:10

Wygląda jak Wiktor z Ponków 😜

Avatar flamefrost20

31 lipca 2016, 06:41

Avatar Fox__

31 lipca 2016, 01:00

Prawdziwy Polak.

Avatar CukiereczeQ

30 lipca 2016, 21:26

Spodziewałam się człowieka przekrojonego na pół :v

Avatar Ferikusu

30 lipca 2016, 21:56

@CukiereczeQ: Badum tss

Avatar
Suchotnik

30 lipca 2016, 22:15

@CukiereczeQ: suche jak mój nick :)

Avatar
Konto usunięte

30 lipca 2016, 22:30

@CukiereczeQ: Zawsze spodziewaj się niespodziewanego.

Avatar CukiereczeQ

Edytowano - 30 lipca 2016, 22:40

Spodziewam się hiszpańskiej inkwizycji.
Albo Ryszarda Petru.

Avatar pan_hejter

30 lipca 2016, 22:12

Pierwsza już grzeje żołądek

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Co to takiego?

Nie znoszę kleszczy

Angielskie śmieszki

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Nie są aż takie pyszne

Przerwa na herbatkę

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka