Wciąż lepsza historia miłosna niż Zmierzch
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Co to takiego?
Nie znoszę kleszczy
Angielskie śmieszki
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Nie są aż takie pyszne
Przerwa na herbatkę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież31 lipca 2016, 00:18
mam na imie filip ;-;
Odpisz
31 lipca 2016, 08:45
@PISKOR_FP: I jesteś sarną,która myśli, że jest łosiem.
Odpisz
31 lipca 2016, 09:00
ja jestem sarnołosiem
Odpisz
10 lipca 2018, 13:23
@PISKOR_FP: Prawdopodobnie nie.
Odpisz
10 lipca 2018, 16:06
@Archeologwinternetach: Już nie iksde
Transmutowałem
Odpisz
24 grudnia 2018, 10:47
@Archeologwinternetach: co
Odpisz
26 grudnia 2018, 15:53
@Sushinator: nic nic ^^
Odpisz
26 grudnia 2018, 16:38
@PISKOR_FP: to dobrze
Odpisz
4 sierpnia 2016, 00:15
żeby to jeszcze było pół
Odpisz
3 sierpnia 2016, 19:41
WITAMY W ROSJI!!!
Odpisz
3 sierpnia 2016, 19:08
jedną dziurkę w życiu miałem
jedną dziurkę pokochalem
a to był ten traf niewielki
że to dziurką od butelki
Odpisz
3 sierpnia 2016, 17:30
Kwaśniewski jest jej ojcem, a Peszko bratem. :D
Odpisz
3 sierpnia 2016, 14:48
lol, wygląda jak ten z ponków o.0
Odpisz
3 sierpnia 2016, 14:36
Lejący się strumieniem Bols po polskiej krainie.
Odpisz
3 sierpnia 2016, 14:23
Filip ze swoją drugą "połówką" xD ta gra słów...
Odpisz
30 lipca 2016, 23:32
Ja za 10 lat ;-;
Odpisz
31 lipca 2016, 19:36
@Filski: Ja aktualnie ;(
Odpisz
31 lipca 2016, 09:10
Wygląda jak Wiktor z Ponków 😜
Odpisz
31 lipca 2016, 06:41
Odpisz
31 lipca 2016, 01:00
Prawdziwy Polak.
Odpisz
30 lipca 2016, 21:26
Spodziewałam się człowieka przekrojonego na pół :v
Odpisz
30 lipca 2016, 21:56
@CukiereczeQ: Badum tss
Odpisz
30 lipca 2016, 22:15
@CukiereczeQ: suche jak mój nick :)
Odpisz
30 lipca 2016, 22:30
@CukiereczeQ: Zawsze spodziewaj się niespodziewanego.
Odpisz
Edytowano - 30 lipca 2016, 22:40
Spodziewam się hiszpańskiej inkwizycji.
Albo Ryszarda Petru.
Odpisz
30 lipca 2016, 22:12
Pierwsza już grzeje żołądek
Odpisz