Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Powodzenia
Trzeba brać osobną torbę
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Nie zadzieraj z bobrami
To się nie może nie udać
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież31 lipca 2016, 13:52
Całkiem przystojny ten Pepe.
Odpisz
2 sierpnia 2016, 11:42
Trochę jak Tony Stark.
Odpisz
21 października 2016, 14:12
pomogłeś pepe uwierzyć w siebie. dobra robota!
Odpisz
31 lipca 2016, 13:49
Ale po co pisac na Facebooku jaki jestes brzydki ?
Odpisz
31 lipca 2016, 16:09
@Hartio: Bo jest brzydki.
Odpisz
1 sierpnia 2016, 02:41
@Hartio: żeby wszyscy pisali ci komplementy?
Odpisz
2 sierpnia 2016, 11:44
@Hartio: Żeby otrzymywać komplementy i podbudowac własne ego (wszystkie komplementy są kłamstwem)
Odpisz
31 lipca 2016, 15:40
Pomijając to, że pisanie takich postów jest głupie, jeśli ktoś pod takim postem napisze, że nie jesteś brzydki, to się ku*wa ciesz, że ktoś myśli, że nie jesteś brzydki, a nie wybrzydzasz.
Odpisz