Gdy wszyscy grają w Pokemon GO
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To by wystarczyło
Zdeklasowani znowu
Dobra oferta
No to skrzynia biegów do wymiany
Azjatycki mistrz
Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 października 2021, 09:05
9 generacja już jest od niecałego roku
Odpisz
7 listopada 2016, 14:42
gdy wszyscy grają w pokemon go
ale masz ch*jowego smartfona/tableta
Odpisz
2 stycznia 2017, 18:35
@D_DOmAK47: znam to uczucie T-T
Odpisz
2 sierpnia 2016, 23:51
Ja sobie pykam w Fire Red :c
Odpisz
30 sierpnia 2016, 14:27
@unicorn_zuzu: Pjona jaki starter
Odpisz
31 sierpnia 2016, 06:03
@Masellko: Charmander
Odpisz
31 sierpnia 2016, 07:38
@unicorn_zuzu: Pjona
Odpisz
18 sierpnia 2016, 20:47
Mam nadzieję , że ewolucje starterów nie będą brzydko wyglądać....
Pomarzyć można
Odpisz
1 sierpnia 2016, 13:24
ja też czekam na sun and moon a aktualnie gram w emerald
Odpisz
1 sierpnia 2016, 13:35
@Placuszek123123: Ja wczoraj skonczylem emerald i dzisiaj zacząłem glazed.Polecam, zajebisty rom hack.
Odpisz
1 sierpnia 2016, 21:22
@GamersUnited: Potwierdzam.
Odpisz
11 sierpnia 2016, 09:42
@GamersUnited: Dobrze gada, polać mu!
Odpisz
10 sierpnia 2016, 19:01
a nie ósmą?
Odpisz
10 września 2018, 18:16
@Michalol222: Siódmą
ósma najwcześniej w 2020 wyjdzie
Odpisz
9 grudnia 2019, 09:39
@Desuv: hmmmmmm
Odpisz
9 grudnia 2019, 14:58
@big_guap: dobra tam
ale do 2020 było blisko
Odpisz
9 grudnia 2019, 23:42
@Desuv: tak
Odpisz
2 sierpnia 2016, 22:04
kiedy wszyscy grają w pokemon go a ty nie możesz zainstalować ;-;
Odpisz
3 sierpnia 2016, 00:55
@DragonJuzik125: to samo ;/
Odpisz
3 sierpnia 2016, 12:10
@BonduellePL: pjona ;-;
Odpisz
3 sierpnia 2016, 01:19
Czy tylko ja nie szaleje tym pokemon go i pomyślałem o 7 generacji procesorów Intel?
Odpisz
3 sierpnia 2016, 03:18
@oQees: AMDMasterace
Odpisz
31 lipca 2016, 20:54
A ja gram w pokemon go ( tylko trochę) i jednocześnie zajmuję sobie czas XY. Oczywiście grą.
Odpisz
2 sierpnia 2016, 21:47
@ghostarcher: Masz 3DS czy jakoś udało ci się znaleźć działający emulator i rom?
Odpisz
2 sierpnia 2016, 22:22
@TheGardenPL: 3DS niebieskie
Mam jeszcze Scribblenauts i kilka darmowych demo z eshopu
Odpisz
2 sierpnia 2016, 21:14
Też czekam na 7 generację.
Odpisz
2 sierpnia 2016, 21:11
mój pierwszy obrazek który wyszedł z poczekalni
Odpisz
2 sierpnia 2016, 21:05
Ja dzisiaj przeszedłem Alpha Sapphire z rozdziałem Delta.
Odpisz
31 lipca 2016, 20:11
...A ja w pokemon red i ruby.
Odpisz
31 lipca 2016, 20:26
@qaz123: Przeczytałem to zdecydowanie inaczej, niż było faktycznie ;-;
Odpisz
31 lipca 2016, 20:48
@qaz123: A ja w emerald
Odpisz
31 lipca 2016, 20:50
@GrazZ: Jak?
Odpisz
31 lipca 2016, 21:25
@qaz123: I chyba się uzależniłem.
Odpisz
31 lipca 2016, 21:29
@qaz123: ''Red tuby'' ;-;
Odpisz
31 lipca 2016, 21:30
@GrazZ: ;__;
;_;
Odpisz
31 lipca 2016, 21:43
@qaz123: a ja w leaf green
Odpisz
1 sierpnia 2016, 08:03
Fire red i leaf green to chyba to samo.
Odpisz
1 sierpnia 2016, 11:31
@qaz123: Różniä się kilkoma pokemonami.
Odpisz
1 sierpnia 2016, 12:11
@GamersUnited: SERIO? Jakimi?
Odpisz
1 sierpnia 2016, 13:34
@qaz123: No naprzykład w leaf green nie ma ekansa, a w fire red nie ma slowepoka (w sensie dziko występujących) Jest jeszcze kilka, ale nie pamiętam.
Odpisz
1 sierpnia 2016, 14:21
@GamersUnited: Myślałem dlaczego mimo innych tytułów są przedstawiane jako to samo. Dziękuję za oświecenie. Idę awansować Charizarda.
Odpisz
31 lipca 2016, 21:21
Kiedy nie stać cie na DS'a i grasz w hacki romów bo zwykłe przeszedłesz pierdyliard razy.
Odpisz