Moderatorzy Jeja to jedyne osoby, które przełączają kartę na Jeja.pl, gdy wchodzi szef
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
I po kłopocie
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Trzykrotny T
Ładne rzeczy
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
A, okej
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 sierpnia 2016, 16:22
Ja nagle odkryłem że tyle osób tutaj by chciało należeć do administracji... a tymczasem admini mają z tego pieniądze i być może im się nudzi.
Odpisz
1 sierpnia 2016, 17:15
@Krzyniu: I nie możesz komentować obrazków. Chyba, że moderatorzy mają jakieś swoje konta
Odpisz
1 sierpnia 2016, 17:48
ALKATRAZ
Odpisz
1 sierpnia 2016, 17:55
@Krzyniu: Odkryłeś sekret administracji. Przygotuj się na bana... A następnie atak seryjnego samobójcy.
Odpisz
1 sierpnia 2016, 19:14
@Husarz101: .
.
.
.
.
wait what?
Odpisz
2 sierpnia 2016, 11:18
Heh.
Odpisz
2 sierpnia 2016, 18:07
@Husarz101: "seryjnego samobójcy."
~Husarz101
Odpisz
2 sierpnia 2016, 18:31
@Husarz101: Seryjny samobójca...
...xDDD daj ktoś słoik xDD
Odpisz
2 sierpnia 2016, 18:41
@Komandor_Brytania:
Odpisz
2 sierpnia 2016, 19:21
@ewelkapl: Dziękuję, ile płacę?
Odpisz
2 sierpnia 2016, 19:23
@Komandor_Brytania: 500 zł.
Odpisz
2 sierpnia 2016, 19:38
@ewelkapl: Co tak tanio? 100 funtów? *daje 500 zł*
Odpisz
2 sierpnia 2016, 20:08
@Komandor_Brytania: I całe 500+ psu w duuupe!!
Odpisz
2 sierpnia 2016, 20:09
Panie, jakie 500+?
Ja tutej dostaję tyle na godzinę :V
Odpisz
2 sierpnia 2016, 20:12
@Komandor_Brytania: A czmu masz filtr Turcji?
Odpisz
2 sierpnia 2016, 20:13
Bikos współczuję im prezydenta itp ;-;
Odpisz
2 sierpnia 2016, 22:27
@Komandor_Brytania: *Daje bigos" Lepiej?
Odpisz
2 sierpnia 2016, 22:56
@Husarz101: AHMED!?!!?!?
Odpisz
19 października 2019, 10:41
@Krzyniu: to była najdziwniejsze konwersacja jaką zobaczyłem do tej pory na jejach wyłączam maszynę czasu zostaje w 1946
Odpisz
2 sierpnia 2016, 23:44
większość z Was nie będzie należeć do administracji, bo dla wielu to za duży obowiązek i są za młodzi
Odpisz
2 sierpnia 2016, 20:22
Jak na Oficjalnych serwerach By Zyczu najpierw po prostu nie słuchają.Jak powiesz że są leniami odrazu dostajesz bana.
Odpisz
1 sierpnia 2016, 16:44
Wymarzona praca
Odpisz
2 sierpnia 2016, 18:16
A ja za to mam bardziej ambitne plany
Odpisz
2 sierpnia 2016, 18:28
kupisz jeja
Odpisz
2 sierpnia 2016, 18:02
Bo pewnie w pracy zapewniają sobie rozrywkę tworząc tabelki w Exelu :/
Odpisz