Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Co za przypadek
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Dobrze czasem się oderwać
Nie po oczach
A, okej
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 października 2018, 11:54
Pewnie będą grać w te głupie i zje***e pokemon go a nie w jakieś normalne poki jak fire red albo leaf green
Odpisz
Edytowano - 12 sierpnia 2021, 20:27
@FoxyThePirateFox3: umm jak dla mnie PoGo nie jest złe ale za słabo odwzorowywuje normalne pokemony więc sądze że normalne pokemony są lepsze od PoGo ale PoGo nie jest jakieś fatalne. A no i odkop :)
Odpisz
1 sierpnia 2016, 18:09
Czy komuś oprócz mnie skończyły się Pokéballe?
Odpisz
1 sierpnia 2016, 18:15
mi ;__;
Odpisz
1 sierpnia 2016, 18:15
mi ;__;
Odpisz
1 sierpnia 2016, 19:42
Mam jeszcze 201 pokeballi hehe.. pełno pokestopów u mnie :D
Odpisz
1 sierpnia 2016, 19:44
A ty się chwalisz, czy się żalisz? :v
Odpisz
1 sierpnia 2016, 19:58
Jedno i drugie
Odpisz
1 sierpnia 2016, 21:50
Zrób sobie spacer po pokestopach znasz 2-3 blisko siebie i tak z godzinkę ciągle ze używaj.
Odpisz
1 sierpnia 2016, 22:58
@eRJot: ja miałem 400 ale usunelem 200
Odpisz
2 sierpnia 2016, 10:04
@AKU_CIE_ZBIJE: Dlaczego?
Odpisz
2 sierpnia 2016, 17:05
@xAzumiKx: miałem zamało miejsca
Odpisz
2 sierpnia 2016, 20:10
@AKU_CIE_ZBIJE: To jest limit na pokeballe?
Odpisz
2 sierpnia 2016, 21:28
@xAzumiKx: na miejsce w plecaku na wczesnym lvl
Odpisz
3 sierpnia 2016, 18:09
Ten uczuc gdy majac 50 pokebali przepie**olisz wszystkie w 30 minut i znowu musisz oszczędzać i zbierac z pokestopow trzy godziny.
Odpisz
3 sierpnia 2016, 19:42
@Sebzer: moj tata ma tez poksy więc jeżdże z nim po mieście wrocławiu zielonej gorz weglincu i poznaniu xD
Odpisz
3 sierpnia 2016, 19:42
@AKU_CIE_ZBIJE: a tam pokestopow nie brakuje
Odpisz
3 sierpnia 2016, 22:20
@AKU_CIE_ZBIJE: zazdroszcze
Odpisz
3 sierpnia 2016, 18:15
ja nie gram w pokemon go z dwóch powodów:
1. nie mam androida 4.4
2.TRZEBA WYJŚĆ I CHODZIĆ!!!!111111ONEONE!
Odpisz
3 sierpnia 2016, 19:14
@FanNinjaKiwi222: Łączmy się w bólu, ja też nie mam androida powyżej 4.4, a chodzić to mógłbym aż by mnie bolały nogi, ręce, kręgosłup i wszystkie inne kości, ponieważ nie mam co robić ;/
Odpisz
3 sierpnia 2016, 19:56
@iger3: A ja nie gram bo mnie ta aplikacja nie lubi ;-;. Ponad 14 pokemonów mi uciekło pod rząd i usunołem ;-;.
Odpisz
4 sierpnia 2016, 00:00
@iger3: nie trzrba miec androida 4.4+ wystarczy 4.1+
Odpisz
4 sierpnia 2016, 06:54
@panlogin: Też nie mam ;P
Odpisz
4 sierpnia 2016, 08:12
@panlogin: nie bo bym już dawno miał
Odpisz
4 sierpnia 2016, 08:47
@iger3: spoko :v
Odpisz
4 sierpnia 2016, 10:41
@panlogin: powiedz jak można mieć pokemon go na 4.2.2
Odpisz
4 sierpnia 2016, 12:00
@FanNinjaKiwi222: Android 5.1.1 ale mam wyj*bane na pokemony.
Odpisz
4 sierpnia 2016, 12:06
@capitan_puszeg: wpisujesz na yt laszlo mozsik i ogladasz filmik (jest po angielsku)
Odpisz
3 sierpnia 2016, 19:03
ja dzisiaj złapałem kilka głównie weedleye ale też tego co był w zespole R tego kota nie chcę mi się sprawdzać jak się nazywał
Odpisz
3 sierpnia 2016, 19:11
@CoolSceleton95: Miał? W oryginale Meowth ;P
Odpisz
3 sierpnia 2016, 19:17
@CoolSceleton95: Ja znalazłam magikarpa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
3 sierpnia 2016, 19:19
@iger3: tak ten
Odpisz
3 sierpnia 2016, 18:28
"ty jesteś moim pokemonem" (lenny)
Odpisz
3 sierpnia 2016, 18:29
@PISKOR_FP: Wpisz lenny face w wyszukiwarce, skopiuj i wklej do komentarza.
Odpisz
3 sierpnia 2016, 18:54
@Kolofgen21: prosze ( ͡° ͜ʖ ͡° )
Odpisz
3 sierpnia 2016, 18:34
☞ ͠° ͜ʖ °☞
Odpisz
3 sierpnia 2016, 18:25
Bardzo chętnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz