Gdy boss i Ty macie mało HP
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tacy sami, a ściana między nami
Deal życia
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Mało znany szczegół
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 2 sierpnia 2016, 14:57
Serce Matki/It Lives na przykład
Odpisz
2 sierpnia 2016, 15:06
@lorax12: Bardziej Issac lub Szatan.
Odpisz
2 sierpnia 2016, 15:17
@LiaouT: To zależy od runa :/
Odpisz
2 sierpnia 2016, 17:32
@lorax12: Gorzej na challenge'ach
Odpisz
2 sierpnia 2016, 21:20
@LiaouT: The Guardian :>
Odpisz
3 sierpnia 2016, 12:28
@lorax12: *EKCHEM* Sans.
Odpisz
4 sierpnia 2016, 12:22
@TUPAQ_: Sans ma zawsze mało HP
Odpisz
4 sierpnia 2016, 13:35
@lorax12: No właśnie.
Odpisz
8 grudnia 2016, 17:14
@TUPAQ_: albo polska!
Odpisz
21 lutego 2017, 16:34
@LiaouT: Albo Hush/Delirium.
Odpisz
3 sierpnia 2016, 12:45
Garen, Volibear i Ja (Jinx)
Idziemy na Vilemawa.
Tłuczemy.
Napi**dalamy go.
Garen dedł pierwszy
Po nim Volibear
Miej 67 HP.
Strzel mu raz z rybeńki
Zabij go.
Odpisz
3 sierpnia 2016, 13:21
@EziioAuditore: Na farcie
Odpisz
3 sierpnia 2016, 19:53
@Sebzer: no niby tak, ale za to na JAKIM farcie!
Odpisz
3 sierpnia 2016, 19:49
To uczucie kiedy siedzisz 12 godzin przy ostatnim bossie w Undertale... nie zapomnę tego.
Odpisz
3 sierpnia 2016, 12:14
To uczucie gdy najbardziej wkurzajacy trener poksow uzywa full restora...
Odpisz
3 sierpnia 2016, 12:38
@AZKABANA: na przykład na mettatona co hardena użył ponad 10 razy
Odpisz
3 sierpnia 2016, 13:04
@PanSowa12: Mettaton to postac w undertale
Odpisz
Edytowano - 3 sierpnia 2016, 13:10
@AZKABANA: kuźwa za dużo o nim myślę ;-;
na metapoda ;-;
Odpisz
3 sierpnia 2016, 17:07
@PanSowa12: Ohhh yeeees
Odpisz
3 sierpnia 2016, 14:00
Gorzej jak w grze był bug.Zabiłam bossa i mi nie zaliczyło ;D
Odpisz
3 sierpnia 2016, 12:47
Odpisz
3 sierpnia 2016, 12:46
Zwłaszcza w Dark Souls
Odpisz
3 sierpnia 2016, 12:33
>bądź mną lvl30 lancer w tera online
>całe party oprócz mnie i healer pada
>healer nie może mnie uleczyć bo ma 0 many
>boss wpada w szał
>odpalam bullet time i blokuje jego każdy atak i lekko go pokuje
>healer używa zwojów by wskrzesić party
>zażarta walka z bossem wygrana mi zostało 300 hp mniej niż jeden hit od bossa
>healer nie zdążył wskrzesić nawet jednego sojusznika zanim wygrałem
Odpisz
2 sierpnia 2016, 14:35
... i cię trafia.
Odpisz
2 sierpnia 2016, 17:10
@pawel4134: "(...)i boss wykańcza cię najsilniejszym atakiem" "... i cię trafia." To ma sens.
Odpisz
3 sierpnia 2016, 12:14
xD
Odpisz
3 sierpnia 2016, 12:17
Admin zmienił napis geniuszu....
Odpisz
3 sierpnia 2016, 12:47
umarłem ale przeżyłem
Odpisz
2 sierpnia 2016, 15:16
Gorzej jak umrzesz gdy boss ma 1 hp.
Odpisz
3 sierpnia 2016, 00:35
@Krzyniu: Gorzej jak umrzesz kiedy on umiera od jakiegoś randomowego miniona (sam tego doświadczyłem).
Odpisz
3 sierpnia 2016, 12:10
@RumekFuria: Żeby było zrozumiałe to ja ginę od miniona, nie boss.
Odpisz
2 sierpnia 2016, 17:02
Ja raz wygrałem w ff2 jako gaben z 23 hp
Odpisz
2 sierpnia 2016, 17:02
@ghostarcher: A innym razem miałem takiego farta że zabiłem bossa strzałem w głowę z ambassadora
Odpisz
2 sierpnia 2016, 17:41
@ghostarcher: FF2? Rozwiń ten skrót.
Odpisz
Edytowano - 2 sierpnia 2016, 18:02
@LotewskiChlop: Freak Fortress 2. Taki (chyba) customowy tryb do tf2 tak jak zombies. Swoją drogą polecam, znam nawet dobry, polski serwer
Odpisz
2 sierpnia 2016, 20:22
@ghostarcher: Dziękuje.
Odpisz
2 sierpnia 2016, 14:42
Znacznie ciekawsze jest gdy jest koniec walki i mówisz a nie będę używał hp potka dam rade.
Odpisz