Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar meryp30

2 sierpnia 2016, 18:39

A oto ja tonący w swoich obowiązkach.

Avatar Tony_Montana

5 sierpnia 2016, 15:27

@meryp30: To jest w ogóle możliwe żeby mieć obowiązki w wakacje?

Avatar TheGardenPL

5 sierpnia 2016, 15:47

@Tony_Montana: Jeżeli nie jest się mieszczuchem, to jest to prawie pewne że się ma jakieś obowiązki.
Ja aktualnie mam więcej rzeczy na głowie niż niż roku szkolnym.

Avatar Tony_Montana

5 sierpnia 2016, 16:10

@TheGardenPL: Na przykład?

Avatar TheGardenPL

5 sierpnia 2016, 17:04

@Tony_Montana: Aktualnie w tym tygodniu:
- Wyciąłem wszystkie chwasty zza szopy
- Pozbylem się dzikiego chmielu z żywopłotu
- Skosilem całkiem spory trawnik dwa razy
- Sprzątałem w szopie

Mógłbym wymieniać więcej, nie chcę się chwalić statami :x
Codziennie się znajdzie coś co mógłbym zrobić, czasu wolnego to mam gdzieś tak 3-4 h dziennie

Avatar Tony_Montana

5 sierpnia 2016, 18:19

@TheGardenPL: Też mieszkam na wsi i nie mam takich zajęć. Usprawiedliwiam się tym, że są wakacje.

Avatar TheGardenPL

5 sierpnia 2016, 19:29

@Tony_Montana: Najwyraźniej masz miłych rodziców, którzy ci nie każą :/
U mnie przelewek nie ma i każdy z rodziny coś codziennie robi.

Avatar Tony_Montana

5 sierpnia 2016, 19:37

@TheGardenPL: Ja mam tak samo jak ty tyle, że w roku szkolnym. Czasem nawet nie idę przez to do szkoły.

Avatar Ravennicht

Edytowano - 7 sierpnia 2016, 16:39

@TheGardenPL: A ja to też mam dużo roboty na głowie przecież jeszcze muszę skończyć outlast i przeczytać Wiedźmin czas pogardy i jeszcze muszę skończyć grę o tron bo jestem dopiero 5 sezonie 5 odcinku taki troll i muszę się wreszcie nauczyć tej pieprzonej cyrlicy😣. #hardwork

(ps. wcale nie chwalę się statami )

( ps. ps. ja nie naprawdę)

( ps. ps. ps. jestem leniem a moi rodzice są zajęci wku*wianiem mojego młodszego brata więc ja mam spokój, jak dobrze być najstarszym z rodzeństwa)

Avatar Igorek2003

5 sierpnia 2016, 23:06

Wiosna w Moskwie

Avatar TUPAQ_

5 sierpnia 2016, 15:37

Ale one też były piękne...I nagie :}

Avatar PazdanBoy

5 sierpnia 2016, 15:23

Raczej typowy rusek na typowym ruskim jeziorze

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Hobby dla faceta

Były nóżki, nie ma nóżek

Nie idź!

Fajnie że odpowiedzieli

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Totalnie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka