Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Blue_caT

8 sierpnia 2016, 09:06

ten uczuć gdy twój piecyk jest ch*jowy i masz do wyboru ciekły azot albo magmę z czwartego kragu piekieł... #teammagma

Avatar
Konto usunięte

3 sierpnia 2016, 14:36

#TeamPrzekręcamKranNaMaxa

Avatar Filski

7 sierpnia 2016, 16:44

Ty chory poje*ie.

Avatar SansSkeleton

8 sierpnia 2016, 00:03

@Filski: Ty potworze !!!

Avatar lolipop10

7 sierpnia 2016, 13:43

#wanna_master_race

Avatar carmilion

3 sierpnia 2016, 13:59

Ja mam tak że muszę nagrzać wodę, a dopiero potem mogę temperaturę zmniejszyć. Co i tak nie pomaga bo przekręce o 0,01 mm za daleko i już leci zimna, a jeśli chce znowu dać do góry poleci na mnie lawa ;-;

Avatar
Konto usunięte

3 sierpnia 2016, 14:32

@carmilion: też tak mam ;_;

Avatar Big_Boss

3 sierpnia 2016, 14:35

i ja ;-;

Avatar
Konto usunięte

3 sierpnia 2016, 14:42

@Big_Boss: Ale czekaj ty nie jesteś Big Bossem tu jesteś jego fantomem!

Avatar Big_Boss

3 sierpnia 2016, 15:05

Ku*wa wydało się

Avatar
Konto usunięte

3 sierpnia 2016, 19:48

@Big_Boss: kamez46 to tylko kryptonim, i am the Big Boss!

Avatar Big_Boss

3 sierpnia 2016, 20:05

Dawno już się domyśliłem..

Avatar noszkurnawszystkozajete

3 sierpnia 2016, 23:01

@carmilion: A JA KU*WA ODKRĘCAM KRAN I WODA LECI ODPOWIEDNIA
NIE UMIECIE TEGO KU*WA UŻYWAĆ?

Avatar carmilion

4 sierpnia 2016, 10:19

@noszkurnawszystkozajete: Mój piec jest po prostu ch*jowy

Avatar DeMajkel

3 sierpnia 2016, 13:51

Ja nie jestem w stanie uregulować dobrej temperatury. Woda parzy mnie jak z czajnika, przekręcę o 0,0001 mm i czuję, jakby lał się na mnie ciekły azot...

Avatar Krzyniu

3 sierpnia 2016, 13:38

Wolę lodowatą niż gorącą.

Avatar lorax12

3 sierpnia 2016, 13:32

Masochizm

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nieuczciwa ocena

Najbardziej realistyczny spośród modów

Niegrzeczny Oskarek

Były nóżki, nie ma nóżek

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Przerwa na herbatkę

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka