Teraz już wiecie, co się może wykluć
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nieuczciwa ocena
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Papierowa szkoła posting
Fajnie że odpowiedzieli
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Były nóżki, nie ma nóżek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 sierpnia 2016, 16:26
Ja mam porygona:)
Odpisz
3 sierpnia 2016, 16:30
@Adamaszczek: i machop
Odpisz
3 sierpnia 2016, 17:40
@Adamaszczek: To podchodzi pod chwalenie się statami.
Odpisz
3 sierpnia 2016, 17:46
@Adamaszczek: Ja executora :)
Odpisz
3 sierpnia 2016, 18:42
@Adamaszczek: Podładuj telefon + ile dmg daje porygon ?
Odpisz
3 sierpnia 2016, 18:54
@Adamaszczek: wyglada jak z kartonu
Odpisz
3 sierpnia 2016, 18:57
@Adamaszczek: w 3 minuty 4%. Nieźle.
Odpisz
3 sierpnia 2016, 19:40
@legend77: quick attack 10
A psychic 55
Odpisz
3 sierpnia 2016, 19:47
@Xerwis:
Odpisz
3 sierpnia 2016, 21:18
@Adamaszczek: Ładuj telefon + op.
Odpisz
6 sierpnia 2016, 11:40
@Adamaszczek: Też mam
Odpisz
6 sierpnia 2016, 12:02
@Adamaszczek: mam lepsze pokemony.
(20lvl)
a Ty?
Odpisz
6 sierpnia 2016, 13:48
to było modne na grupie $$$ Gimpera parę miesięcy temu :V
Odpisz
6 sierpnia 2016, 14:54
@Sebzer: bo widzisz ty 20 a ja 13
Odpisz
6 sierpnia 2016, 15:14
@Adamaszczek: a to ok yo nawet nieźle na tym poziomie
Odpisz
6 sierpnia 2016, 15:51
@Sebzer: nie mam 10 km jajka :/
Odpisz
6 sierpnia 2016, 17:44
@Adamaszczek: ja mialrm jedno (snorlax 1k cp) i teraz robie drogie nwm co z tg bedzie
Odpisz
6 sierpnia 2016, 18:02
@Sebzer: ej, a te jajka są różne? Czy w wybranum miejscu są jesnakowe pokemony
Odpisz
6 sierpnia 2016, 20:57
@Adamaszczek: Wszystkie jajka są losowe ;)
Odpisz
7 sierpnia 2016, 01:57
@Adamaszczek:
Odpisz
7 sierpnia 2016, 08:05
@RudyArab: jaki lvl?
Odpisz
7 sierpnia 2016, 11:09
@Adamaszczek: 24
Odpisz
7 sierpnia 2016, 15:28
@RudyArab: a ja 13
Odpisz
10 listopada 2016, 20:00
@Sebzer: ja na 5 gyaradosa z 502 cp
Odpisz
18 października 2018, 19:44
@RudyArab:
Odpisz
18 października 2018, 19:50
@Adamaszczek: ja mam porygona I porygona2
Odpisz
30 października 2018, 21:07
@Szymon2410: ku*wa ludzie ten wątek był martwy od przeszło dwóch lat xDD
Odpisz
5 kwietnia 2021, 12:30
@EpicArcher: już od trzech
Odpisz
21 listopada 2017, 19:32
@KontoUsunięte: odrobinkę się spśniłem, ale kręcąc poestop'ami
Odpisz
24 września 2016, 13:31
skąd wziąść jajo?
Odpisz
21 sierpnia 2016, 13:13
CO KU*WA?!
EEVEE ZA 10 KM?!
Odpisz
21 sierpnia 2016, 17:42
No właśnie, przecież one wcale nie są rzadkie.
Odpisz
30 sierpnia 2016, 10:42
u mnie raz na 15 km się pojawia ;-;
Odpisz
25 sierpnia 2016, 18:40
aha ok
Odpisz
17 sierpnia 2016, 10:59
emmm... nie? ja Porygona wyklułem w jajku na 2 km.
Odpisz
14 sierpnia 2016, 11:35
A tu 10 km i co się wykluję? A tu nagle Mewtwo O_O
Odpisz
3 sierpnia 2016, 17:50
mój kolega przeszedł 2km i mu się electrabuzz wykluł :P
Odpisz
3 sierpnia 2016, 18:43
@DrakUla8: Kłamał . lol
Odpisz
10 sierpnia 2016, 23:08
@legend77: to moje oczy by musiały kłamać, bo całą grupą wykluwaliśmy i wszyscy mu tam patrzeli :)
Odpisz
25 sierpnia 2016, 00:55
@DrakUla8: W takim układzie ty kłamiesz :v
Odpisz
6 sierpnia 2016, 18:59
Dzięki autorowi, bardzo przydatne.
Odpisz
6 sierpnia 2016, 10:17
jest jeden problem. nie mam androida 4.4 i nawet jak bym miał to i tak bym w to nie grał.
Odpisz
6 sierpnia 2016, 11:27
@FanNinjaKiwi222: GRAŁBYŚ! ZAINSTALOWAŁBYŚ POSZEDŁ NA MIASTO I BYŚ TAK GRAŁ PRZEZ KILKA GODZIN MIMO ŻE NIE MASZ JUŻ NUG!!!!
Odpisz
6 sierpnia 2016, 14:41
@erykhim44: Ogar plis.
Odpisz
6 sierpnia 2016, 14:59
@FanNinjaKiwi222: NAWET NIE WIESZ CO TO JEST!!!!!
Odpisz
6 sierpnia 2016, 15:03
@erykhim44: wiem czym jet pokemon go -__-. i ogar plis
Odpisz
6 sierpnia 2016, 15:36
@FanNinjaKiwi222: ALE GRAŁEŚ? NIE. TO NIE WIESZ CO W TYM PIENKNEGO I SAM SI3 OGARNIJ TO JEST LEHITSPIK!!!!!!!!!
Odpisz
6 sierpnia 2016, 16:03
@erykhim44: Jpdl ty na serio czy udajesz fana i dzieciaka pokemon Go ._.
Odpisz
6 sierpnia 2016, 17:46
@FanNinjaKiwi222: LEHICI NIE RZARTUJOM DO CZASU AŻ RZARTUJOM!!!!!!!! NIE GRAUEŚ W TOM GRE TO NIE WIESZ JAK FAJNIE JEST chodziĆ 15 KILOMETRUF RZEBY 2 JAJKA WYKLUĆ!!!!
Odpisz
6 sierpnia 2016, 18:19
@erykhim44: dobra nie mam siły :)
Odpisz
6 sierpnia 2016, 17:27
miałem gyargadosa z 2km jajuszka HELL YEA
Odpisz
Edytowano - 6 sierpnia 2016, 11:03
Każdy pochwala, że ludzie zaczęli wychodzić na dwór. A co to ma za znaczenie, skoro i tak każdy chodzi wgapiony w telefon? Jeszcze wypadek spowoduje. To tak jakbyś siedział przy kompie, otworzył okno i powiedział, że to zdrowe.
\_____________________/
Odpisz
6 sierpnia 2016, 11:41
Tylko że przy kompie nie chodzisz/biegasz/jeździsz na rowerze
Odpisz
6 sierpnia 2016, 15:38
To zależy jak na to patrzymy. Bo są też gracze którzy nie gapią się ciągle w telefon tylko patrzą dookoła. Jak coś się przecież znajdzie to są drgania.
Odpisz
6 sierpnia 2016, 17:21
@erykhim44: No racja nie wszyscy tacy są
Odpisz
6 sierpnia 2016, 13:25
tylko pieprzone rataty
Odpisz
6 sierpnia 2016, 12:24
A ja wciąż siedzę z moim Mr.Mime 403 ;-;
Odpisz
Edytowano - 6 sierpnia 2016, 12:02
Ja miałam Abre i Porygona z 2km o.O
Odpisz