Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Ksawi_prosek10

15 sierpnia 2021, 17:32

Ej ta dziewczyna sprawdza w jakim jestes teamie dortitos to valor lays to inistic a cos tam to cos tam

Avatar CukiereczeQ

4 września 2016, 19:17

Powinno być jeszcze pepsi, coca-cola i *wstaw jakiś żółty napój tutaj* ;-;

Avatar Kasandra20

11 lutego 2018, 09:52

@CukiereczeQ: Lipton

Avatar hehineji

21 maja 2021, 05:23

@CukiereczeQ: fanta

Avatar Mordur

Edytowano - 14 marca 2019, 23:51

Będą z niej ludzie.

Avatar Kasandra20

29 lipca 2017, 07:47

Fajny sklepik w sam raz dla fanów pokemon go

Avatar J4Z0N

14 czerwca 2017, 14:41

Co to za pokemon

Avatar TenDebilZInternetuf

3 sierpnia 2016, 22:44

sotirod eibul

Avatar
Konto usunięte

24 grudnia 2016, 20:43

Avatar
Michaelpl03

7 sierpnia 2016, 22:56

Mogła nazwać "pokeshop"

Avatar
Konto usunięte

24 grudnia 2016, 20:42

pokemart

Avatar
Konto usunięte

24 września 2016, 13:43

widać, że jest w mystic

Avatar rogaliq

28 sierpnia 2016, 13:03

jestem w instinct, a Lay's'y lubię najbardziej. Profit

Avatar
Konto usunięte

7 sierpnia 2016, 15:39

To uczucie, kiedy jesteś w Instinct, ale nie lubisz Laysów ;-;

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (9)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (9)
Avatar MDDawid1

9 sierpnia 2016, 15:41

@smokeu: ironia

Avatar smokeu

Edytowano - 9 sierpnia 2016, 17:01

@MDDawid1: Aha.

Avatar kamykPL

8 sierpnia 2016, 10:19

Widać, że sama podjada.

Avatar benben7

8 sierpnia 2016, 07:02

Ten moment kiedy jesteś w team valor ale chciałbyś zjeść laysy ;-;

Avatar benben7

8 sierpnia 2016, 07:03

@benben7: eee tam doritosy też dobre "chyba" bo nie jadłem

Avatar Antycypator

7 sierpnia 2016, 18:35

Marża 1000% i interes się kręci

Avatar lorax12

7 sierpnia 2016, 18:29

Niema Tactica... ale czekaj zielone kubki...

Avatar erykhim44

7 sierpnia 2016, 18:13

A państwo i tak przyjdzie i zabierze no bo nie miała pozwolenia na sklep. Dalej się zastanawiacie czemu nie lubię państwa?

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Fajnie że odpowiedzieli

Phi!

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Powodzenia

To będzie bolało

Mało znany szczegół

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka