Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar MatkaBoskaSowiecka

7 lutego 2020, 23:03

Ja tam już wolę romansidła dla nastolatek od tych wszystkich książek młodzieżowych pisanych przez kobiety wyglądające na starsze od mojej babci

Avatar
Konto usunięte

20 grudnia 2017, 23:32

Gwiazd naszych wina akurat spoko książka :v

Avatar Sebzer

6 sierpnia 2016, 15:23

Jak sie teraz zastanawiam to ten obrazek przekazuje 300% prawdy o znaczniej większości nastolatek.
Najśmieszniejsze jest to ze one uznaja sie za orygunalne

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (7)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (7)
Avatar
Konto usunięte

31 sierpnia 2016, 09:25

@Evanlyn: U mnie koleżanka zerwała po 3 dniach...

Avatar Evanlyn

31 sierpnia 2016, 10:27

Oh, nie doceniasz piękna tej miłości! Przecież 3 dni to też dużo! Zupełnie jak 3 lata!

Avatar tylko_ja_jestem_po_zerze

4 sierpnia 2016, 16:14

Boję się, że niedługo dobra literatura zniknie, a zostanie DOBRYM pisarzem będzie wręcz niemożliwe

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Broski

6 sierpnia 2016, 14:49

@tylko_ja_jestem_po_zerze: Napisz o tym książkę :-)

Avatar polandball1

7 sierpnia 2016, 03:20

Avatar the_endrju

Edytowano - 6 sierpnia 2016, 23:00

Książki, które ja czytam to głównie fantastyka, ale są też poważniejsze rzeczy, jak na przykład 13 Powodów Ashera...
Przeczytałem tylko jeden paranormal romance, czyli trylogię Drżenie, Niepokój i Ukojenie Stiefvater.

Avatar LIPERS

7 sierpnia 2016, 00:13

@the_endrju: Nie czytam książek... ale lubię czytać artykuły naukowe.
poza tym z fantastyki tylko klasyki greckie kiedyś ponieważ przekaz uniwersalny (I nie opowieści ze szkoły jak mity typowo popularne mity)

Avatar
Konto usunięte

6 sierpnia 2016, 23:53

I tak właśnie powstaje niedoje**nie mózgowe.

Avatar
Konto usunięte

6 sierpnia 2016, 21:47

Wymyśliłam kiedyś pomysł na opowiadanie o "miłości" i boję się że by się skończyło tak jak z tymi.
Na czytałam się trochę tych opowiadań miłosnych i najczęściej są takie typowe, przewidywalne. No i oczywiście typowe punkty do odchacznia np wystawianie miłości na próbę bo facet "przez przypadek" pozwolił się pocałować innej ugh.

Avatar
Konto usunięte

6 sierpnia 2016, 15:14

Dlaczego trzymam się przy uniwersum Metro 2033.

Avatar
Konto usunięte

6 sierpnia 2016, 15:30

*like* Polecam też świat dysku.

Avatar BorasStalkerSparty

6 sierpnia 2016, 19:33

Tak Zakon cie obroni

Avatar kot_astronauta

6 sierpnia 2016, 19:14

W kosmosie nie ma takiego gunwa więc mam spokój ^^

Avatar Loriess

6 sierpnia 2016, 17:13

Pytanie sie "czytających" gimnazjalistek

Co czytasz?
Miasto kości, Gwiazd naszych wina, papierowe miasta, igrzyska śmierci, niezgodna, czasem pojawia sie więzień labiryntu i percy Jackson (te akurat są spoko nawet), czasem jeszcze dotyk Julii, pamiętniki wampirów, szeptem, zostań jeśli kochasz i wiele innych. Zmierzch już prawie wyszedł z mody

Avatar meryx

7 sierpnia 2016, 00:40

@Loriess: najlepsze jak uważają się potem za zajebiście mądre, jakby sam fakt że coś czytają coś znaczył, a niczego oprócz młodzieżówek nie tykają.

Avatar
Konto usunięte

20 grudnia 2017, 23:35

@Loriess: Xdd to ja jestem jednak z tych raków

UPS, zabijcie mnie

Avatar PazdanBoy

6 sierpnia 2016, 14:21

Od kiedy nastolatki czytają książki?

Avatar
Konto usunięte

6 sierpnia 2016, 14:25

@PazdanBoy: od kiedy wydano Harrego Pottera/Zmierzch/jakieś gunwo które zarabia w The Times/nowego Harrego Pottera

Avatar Loriess

6 sierpnia 2016, 17:10

@PazdanBoy: Czytają, ale w większości te same serie. Zmierzch już wyszedł z mody, ledwo nieliczne teraz go nie hejcą. Teraz to zazwyczaj cześć czyta rzeczy "zmierzchopodobne", a cześć popołudnie serie dla nastolatek.

Avatar kicius23

6 sierpnia 2016, 14:34

Nie wiem... ja tam lubie czytac ksiazki. Glownie fantasy/science-fiction. J. K. Rowling, Rafał Kosik, Sapkowski...

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar FRUNO

Edytowano - 6 sierpnia 2016, 16:11

@Kolofgen21: dawno czytałem wszytkie pokochałem.

Avatar
RhobarIII

Edytowano - 6 sierpnia 2016, 16:16

@kicius23: Ależ obrazek nie miał ośmieszyć całej literatury współczesnej, tylko wyśmiać te książki "dla młodych dorosłych" z historią "mrocznej i ponurej miłości".

Avatar Loriess

6 sierpnia 2016, 14:20

Muszę kiedys obejrzeć to całe "gwiazd naszych wina", bo jedna przyjaciółka mi to poleca, a druga odradza. To nie moje klimaty, ale muszę wiedzieć, czy ten zachwyt nastolatek jest uzasadniony. (90% wypisuje jakie to pikne, guembokie, dojrzałe i że ryczały)

Avatar NaiNeko27

6 sierpnia 2016, 15:41

@Loriess: Polecam.W książce jest o haszyszu itp., więc są świetne klimaty xDD

Avatar
Lunia21

Edytowano - 6 sierpnia 2016, 15:04

Dlatego nie lubię romansów.

Avatar Sztywna

6 sierpnia 2016, 14:35

Dlatego zajmuję się tylko fantasy or horror._.

Większość takich książek to przesadyzm i nadinterpretowanie niektórych rzeczy i ludzkich wartości ;-;

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Loriess
Dodane przez: Loriess

Nigdy na to nie wpadną

Angielskie śmieszki

Przerwa na herbatkę

Płać pan

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka