Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Powodzenia
Północne Węgry
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Płać pan
Pilne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 sierpnia 2016, 22:37
Nie uwierzę jak zobaczę na własne oczy tego skoku popularności
Odpisz
4 sierpnia 2016, 22:59
@Kideu: Jak przyjdzie więcej furry to skaczę z mostu .-.
Odpisz
4 sierpnia 2016, 23:02
@TheTemplar: nie skacz, nie będę miał z kim walczyć :'(
Odpisz
4 sierpnia 2016, 23:03
@TheTemplar: Tak btw ile masz lat ? ;-;
Odpisz
4 sierpnia 2016, 23:04
@Kideu: Ale ja lubię skakać z mostu, to całkiem fajne .-.
Odpisz
4 sierpnia 2016, 23:04
@DarthKrooge: Anonimowość jest zbyt cenna.
Odpisz
4 sierpnia 2016, 23:15
@TheTemplar: ale wiesz, że jak zginiesz, to cię zabiję, prawda?
Odpisz
4 sierpnia 2016, 23:16
@Kideu: Ale skakanie z mostu nie musi być niebezpieczne. Poza tym WSZYSTKO UMRZE.
Odpisz
4 sierpnia 2016, 23:41
@TheTemplar: google i tak wie ile masz lat :v
Odpisz
4 sierpnia 2016, 23:49
@RussiaBall: Ni ch*j nie wie.
Odpisz
4 sierpnia 2016, 23:56
@TheTemplar: google wie wszystko wie ile masz lat gdzie mieszkasz itp :v
Odpisz
5 sierpnia 2016, 00:03
@RussiaBall: Nie wie tego, bo wszędzie podaję fałszywe dane.
Odpisz
5 sierpnia 2016, 00:08
@TheTemplar: bo tak naprawdę Facebook wie o tobie wszystko!
Odpisz
5 sierpnia 2016, 00:16
@Kideu: i mówi googlowi
Odpisz
5 sierpnia 2016, 00:16
@TheTemplar: wie gdzie mieszkasz bo gps więc z tego się nie wymigasz
Odpisz
5 sierpnia 2016, 00:27
@Kideu: Nie mam Facebooka.
Odpisz
5 sierpnia 2016, 00:27
@RussiaBall: Blokuję swój sygnał GPS ;-;
Odpisz
5 sierpnia 2016, 00:32
@TheTemplar: pewnie zapomniałeś że jesteś zalogowany do jakiejs aplikacji od google :v
Odpisz
5 sierpnia 2016, 08:45
@TheTemplar: nie korzystałeś nigdy z nawigacji albo aplikacji typu endomondo
Odpisz
5 sierpnia 2016, 09:17
@mr_jee: Nie ;-;
Odpisz
5 sierpnia 2016, 09:17
@RussiaBall: Ale co to zmienia, jeśli podaję fałszywe dane?
Odpisz
5 sierpnia 2016, 09:22
@TheTemplar: Oni znają twoje prawdziwe dane. An nimowość ci nie pomoże.
Odpisz
5 sierpnia 2016, 09:26
@LosowyLudek: Nie wiedziałem, że na awatarze może zmieścić się takie wielkie czoło!
Odpisz
5 sierpnia 2016, 10:57
@TheTemplar: W fotoszopie musiałem zmniejszać.
Odpisz
5 sierpnia 2016, 20:08
@Kideu: Skok był taki zajebisty, że Małysz mówił, że oddał by swoje wszystkie za taki jeden
Odpisz
5 sierpnia 2016, 21:13
@TheTemplar: Ja wiem ile masz lat.
Odpisz
5 sierpnia 2016, 21:23
@kenio60: Kłamałem .-.
Odpisz
5 sierpnia 2016, 21:29
@TheTemplar: Ta jasne... Spokojnie, nikomu nie powiem.
Odpisz
5 sierpnia 2016, 21:33
@kenio60: Pewno 13.
Odpisz
5 sierpnia 2016, 21:34
@DarthKrooge: Nie powiem.
Odpisz
5 sierpnia 2016, 21:35
@TheTemplar: skacz
Odpisz
5 sierpnia 2016, 22:17
@kenio60: Ja serio kłamałem... nie tak bardzo, ale kłamałem :P
Odpisz
5 sierpnia 2016, 22:18
@DarthKrooge: Potraktuję to jako obelgę ;-;
Odpisz
5 sierpnia 2016, 22:19
@FoxyFox: A tobie co? Za dużo futra we łbie?
Odpisz
5 sierpnia 2016, 22:21
@TheTemplar: Nie skacz! Z kim ja się będe wtedy kłócił na temat kłótni?
Odpisz
6 sierpnia 2016, 06:51
@kenio60: Z mózgiem który ci uciekł,futrzaku.................kappa
Odpisz
6 sierpnia 2016, 10:48
@TheTemplar: To był tylko sarkazm.
Nie skacz, prosze <3
Odpisz
6 sierpnia 2016, 11:46
@FoxyFox: To nie brzmiało jak sarkazm.
Odpisz
6 sierpnia 2016, 12:45
@TheTemplar: Nieeeeee skacz! PROSZE?!
Odpisz
6 sierpnia 2016, 12:55
@FoxyFox: Najpierw każesz mi się zabić, a potem zgrywasz pacyfistę.
Odpisz
Edytowano - 6 sierpnia 2016, 13:08
@TheTemplar: Postanowiłem zmienić zdanie, bo okazało się, że nie mam już miejsca gdzie można ukryć twoje ciało 👌
Odpisz
6 sierpnia 2016, 13:32
@FoxyFox: Ty chyba serio masz futro zamiast mózgu.
Odpisz
6 sierpnia 2016, 13:47
@TheTemplar: co ja czytam?
Odpisz
24 sierpnia 2021, 08:41
@Kideu: mam to samo pytanie
Odpisz
4 sierpnia 2016, 22:40
To takie wielkie wydarzenie że zmienili logo?
Odpisz
Edytowano - 5 sierpnia 2016, 20:05
@Jasnowidz: Tak. Słyszałem, że planują dodać dzień zmiany loga do kalendarza a cała polska będzie go czciła ubierając maski przedstawiające jejowe "głowy". Oraz będą różne parady i zawody np.jedzenie Jacków1s na czas albo udowadnianie Mysze, że danego obrazka nie było w poczekalni,albo palenie szpiegów z Pajrem_
Odpisz
6 sierpnia 2016, 10:46
@Lacoste: Fantastyczne!
Odpisz
6 sierpnia 2016, 10:08
To był Bożydar
Odpisz
5 sierpnia 2016, 20:18
Kto wytłumaczy mi spam logiem jeja
Odpisz
5 sierpnia 2016, 20:20
kiedyś logo jeja było fajne. Oryginalne. teraz jest głupsze.
Odpisz
5 sierpnia 2016, 20:39
Właśnie teraz jest lepsze niż te nowe z kropką nienawiści. Trzy buźki muszą być.
Odpisz
Edytowano - 5 sierpnia 2016, 20:44
A da się to inaczej wytłumaczyć
bo wciąż nie ogarniam
Odpisz
5 sierpnia 2016, 20:47
Lud śmieje się z nowego loga jeja(Które już zmienili, yey).
Odpisz
5 sierpnia 2016, 21:59
Dzięki
Odpisz
4 sierpnia 2016, 22:40
A co jeśli to logo jest przejściowe i w tej chwili admin pracuje w paincie by zrobić takie logo, że aż pitoki będą latać a cipki sie mokre zrobią?
Odpisz
4 sierpnia 2016, 22:58
Byleby nie był leniwym kut#sem
Odpisz
Edytowano - 4 sierpnia 2016, 22:59
Dubiel
Odpisz
5 sierpnia 2016, 00:29
Skrzydlosz pls
Odpisz
5 sierpnia 2016, 21:15
( ͡° ͜ʖ ͡° )
Odpisz
4 sierpnia 2016, 22:49
Bożydar: Pracujący z małpami
Odpisz
5 sierpnia 2016, 20:05
@lorax12: biedny boży....
Odpisz
Edytowano - 5 sierpnia 2016, 20:07
@lorax12: Czyli kolejna część planety małp będzie miała taką fabułę, że zmieniono logo jeja i popularność tak wzrosła, że wszystkim poje**ło się od hajsu i ewolucja zarządziła, że ludzie muszą cofnąć się do ery małp i tworzyć cywilizacje ponownie bo spie**olili ewolucje? Kappa
Odpisz
5 sierpnia 2016, 20:51
@mrofpower: Kupmy mu Rosomaka
Odpisz
5 sierpnia 2016, 20:51
@Lacoste: "Geneza Planety Fapł..."
Odpisz
5 sierpnia 2016, 21:04
@lorax12: dokładnie
Odpisz
5 sierpnia 2016, 20:16
kolorowe placki
Odpisz
5 sierpnia 2016, 20:12
o co ku*wa chodzi z nowym logiem jeja
Odpisz
5 sierpnia 2016, 10:44
czy te 26% więcej aktywności wzięło się od narzekania na nowe logi?
Odpisz
4 sierpnia 2016, 23:15
Jakie nowe logo?
Odpisz