Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To by wystarczyło
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Nie są aż takie pyszne
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Północne Węgry
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 kwietnia 2018, 14:45
SANTO BAJLANDO SENSIMILA HEJ
Odpisz
5 sierpnia 2016, 23:59
Gdyby ktoś niezrozumiał: teamo- kochać/miłość... Tequilla- meksykańska wódka.
Odpisz
7 sierpnia 2016, 21:05
@Fina258: Już myślałem, że chodzi o tego pie**olonego Teemo z lola tylko, że jego imię napisano inaczej ;_;
Odpisz
7 sierpnia 2016, 21:12
@Lacoste: Ty lepiej zrób sobie przerwe od lola ;-;
Odpisz
7 sierpnia 2016, 21:21
@Fina258: Od 3 dni gram w niego praktycznie całymi dniami ;_;. Ostatnio o mało co nie rozje**łem myszki jak na one for all dało 5 katarin i każda ubijała dosłownie każdego jak gdziekolwiek wyszedł xD
Odpisz
7 sierpnia 2016, 21:24
@Lacoste: Tak, tak. Wszyscy rozumiejo.
Odpisz
7 sierpnia 2016, 21:36
@Lacoste: Ja zrobiłem sobie przerwe od lola ale dziś sobie zagrałem bo 1for all i katariny (mój wybór). A co do wku*wu to ja troche klawe rozwaliłem (grałem sobie spokojnie myśląc że spokojnie zagram sobie z normalnymi ludzmi A TU TAKI CH*J JAK TRĄBA SŁONIA I SIĘ WYPIER*ALAJĄ JAK OSTATNI IDIOCI! A PÓŹNIEJ ENEMY NAFEEDOWANI JAK SAM SKU*WYSYN I CH*J! ESKEJP POSZEDŁ SIE J*BAĆ A NASZCZĘŚCIE URADOWAŁEM BO BY SIĘ WYJE**Ł JAK TAMCI! LEKKO GO JE**ĄĆ I SPI*RDALA ALE TO I TAK LEPIEJ OD NICH BO ONI SIĘ WPIE*DALALI W NICH GDY BYLI SFEEDOWANI W TRZY DUPY! To był opis sytuacji z moimi emocjami.
Odpisz
7 sierpnia 2016, 21:51
@Fina258: A mi dzisiaj było niedobrze trochę i sobie myślę "chyba pora się napić kropli miętowych". Poszłam do kuchni i zaświeciłam światło. Potem wzięłam krople, nalałam trochę wody do szklanki, dodałam 5 kropel i to wypiłam. Potem zakręciłam buteleczkę i odstawiłam na miejsce. I może trudno w to uwierzyć, ale naprawdę poczułam się lepiej. Emocji może tu za dużo nie ma, ale ta satysfakcja, to poczucie, że było warto przejść się do kuchni...
Odpisz
Edytowano - 7 sierpnia 2016, 22:13
@Fina258: jeśli to cię wkur**ło to wyobraź sobie przegrać z Sorakami.Niby słaba postać ale jak napieprzasz cały czas z Q to czujesz moc
Odpisz
7 sierpnia 2016, 22:15
Ale co to ma to obrazka/komentarza?
Odpisz
7 sierpnia 2016, 22:23
@Fina258: Miało to pokazać że raczej jest coś bardziej wku*w***ące niż nafeedowane Katariny czy rozpuszczona klawiatura
Odpisz
7 sierpnia 2016, 22:45
@Fina258: Miłość...a ja myślałem,że chodzi o Teemo ;-; (mój ulub champ)
Odpisz
7 sierpnia 2016, 22:48
@Fina258: Tak samo wzruszająca opowieść, jak ta Twoja. :3
Odpisz
7 sierpnia 2016, 22:54
@DaKnight: To nie było to ciebie tylko do Kruliczka. I granie przeciw sorakom to kozmar: healheal heal healheal heal heal, a jak chcesz się w nie wbić postacią melee to skilla nie scastujess bo uciszenie.
Odpisz
7 sierpnia 2016, 22:56
@Pandzianikki: Spuoń Kappa. Nieno też lubie teemo. Fajny jest w jungli z bloodrazorami.
Odpisz
7 sierpnia 2016, 23:10
@Fina258: Ale na 1 for all mogliby go nie banować ;-;
Odpisz
7 sierpnia 2016, 23:28
@Pandzianikki: Ale 5 Timonów to jest już ku*wa przegięcie!
Odpisz
8 sierpnia 2016, 00:08
@Lacoste: jaką masz dywizję?
Odpisz
8 sierpnia 2016, 00:29
@Fina258: Wyobraź sobie 5 Zileanów. Ciągły stun z Q(zgon w 3s jak cie dwoma trafią), slow podczas gdy oni popylają i wskrzeszają się nawzajem. To był najlepszy pick jakiego dało się wybrać.
Odpisz
8 sierpnia 2016, 00:33
@bezsens: Grałem. Qwqwqwqwqwqwqwwwqwqqwqqwwqwqwqwqwqwq gdy 5 Zileanów sfocusuje 1. Dobry jest też hajmerdonger, nawet zoo można zrobić.
Odpisz
8 sierpnia 2016, 11:57
Tylko poprostu nierozumiesz bo niegrasz w tą gre dlatego dla ciebie to niema emocji. To było do Lacoste który rozumie i dla niego to raczej miało jakieś emocje.
Odpisz
8 sierpnia 2016, 15:06
@Fina258: A Ty mnie nie rozumiesz, bo nie doceniasz mocy kropli miętowych. :'(
A co do lola, to faktycznie w niego nie gram, ale rozumiem te emocje, bo czasem patrzę jak rodzeństwo się tym jara i im kibicuję.
Odpisz
8 sierpnia 2016, 23:34
Przepraszam, niedoceniłem mocy tych kropli. Uzdrawiają odrazu = zajebiste.
Odpisz
Edytowano - 9 sierpnia 2016, 19:08
@Fina258: Moim zdaniem nie jest przegięciem
Odpisz
9 sierpnia 2016, 20:40
@Pandzianikki: *ekhem* grzyby na całej mapie *ekhem* blind na godzine *ekhem*
Odpisz
10 sierpnia 2016, 00:00
@Fina258: Jako teemo mam kille i asysty z drugiego końca mapy.
Odpisz
10 sierpnia 2016, 00:04
@bezsens: Dla Teemo to codzienność
Odpisz
10 sierpnia 2016, 00:14
@Pandzianikki: Kupuj sobie itki ba sprawnie *Double kill* i dwie asysty *Meh...*
Odpisz
1 listopada 2016, 23:28
@Pandzianikki: Ta akcja chyba nie wypali. Potrzebne jest więcej osób, które zmieni avatar. Ale nie wszystko stracone... może wystarczy tylko poczekać.
Odpisz
1 listopada 2016, 23:30
@Pandzianikki: Moja reakcja gdy przeglądałam komentarze: "O nie! Przecież nic tu nie pisałam. A, to nie mój komentarz."
Odpisz
2 listopada 2016, 07:24
@ewelkapl:
Odpisz
8 sierpnia 2016, 23:44
Tequila Sunrise? ;v
Ciekawe kto zrozumie...
Odpisz
8 sierpnia 2016, 10:47
Temmie*
Odpisz
8 sierpnia 2016, 01:18
Jeja is love jeja is life
Odpisz
7 sierpnia 2016, 23:50
Brakuje TeA i TeaM
Odpisz
7 sierpnia 2016, 22:57
Od razu skojarzyło mi się z piosenką (fonetycznie) ti amo
która leciała na końcu filmu Asterix i Obelix misja Kleopatra
Odpisz
7 sierpnia 2016, 22:01
Na tych tabliczkach to zawsze jakiś tekst strzelą.
Odpisz
7 sierpnia 2016, 21:07
teemo?
Odpisz
7 sierpnia 2016, 21:23
@WickedHeart: Teemo=/=Teamo ;v Mimo tego, że jak czytasz to obie te nazwy brzmią tak samo to tego samego nie oznaczają
Odpisz
7 sierpnia 2016, 21:25
@Lacoste: Jest mała różnica w wymowie. Poza tym nie teamo, tylko te amo. Dwa wyrazy.
Odpisz
7 sierpnia 2016, 21:40
@chervony_cartophel: Pisze się razem ;_;. Przecież jest Tequila a nie Te Quila
Odpisz
7 sierpnia 2016, 21:47
@Lacoste: Ale "te amo" osobno.
Odpisz
7 sierpnia 2016, 21:49
O kurczę, a to przepraszam ;-;
Odpisz