Będziesz króla poprawiał?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Totalnie
Typowy NPC
Brawo za czujność!
Najbardziej realistyczny spośród modów
Nie są aż takie pyszne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 maja 2023, 18:42
Na steamie za 6 zł. Był
Odpisz
3 grudnia 2016, 22:39
-czuje coś na tyłku...Vernon zabierając łapy!
-Przynajmniej umrę z ręka na ślicznym tyłeczku
Odpisz
13 listopada 2018, 01:39
@revan21: -"Na pewno nie na moim!"
Odpisz
8 sierpnia 2016, 14:44
aach wiedźmin 2 sie przypomniał te piękne czasy xD
Odpisz
7 sierpnia 2016, 19:38
Wiedźmin 2, polecam
Odpisz
7 sierpnia 2016, 20:09
@TheSuspect: Dopiero mam 3 godziny ale ciekawa gra.
Odpisz
7 sierpnia 2016, 20:09
@TheSuspect: Dopiero mam 3 godziny ale ciekawa gra.
Odpisz
7 sierpnia 2016, 20:10
@marcin12321: ja juz dawno przeszedlem, okolo w marcu
Odpisz
7 sierpnia 2016, 20:10
@marcin12321: apka
Odpisz
8 sierpnia 2016, 10:54
@TheSuspect: Ja właśnie przeszedłem i zacząłem dziki gon, ale myślę że jedynka była najfajniejsza.
Odpisz
8 sierpnia 2016, 05:57
Pewien wieśniak w wiosce przy Flotsam czasem komentuje nas słowami ,,O śpieszy się. Pewnie nowego questa wziął."
Odpisz
8 sierpnia 2016, 01:20
Może lepiej Rozgrzał Druta Do Skraju Goryczy...
Odpisz
7 sierpnia 2016, 22:05
-Złap go w Yrden!
-Sama złap go w Yrden!
Odpisz
6 sierpnia 2016, 13:01
"Cofnąć się, do ku*wy nędzy!
Zabraniam Wam ginąć jak idioci!"
Odpisz
7 sierpnia 2016, 21:47
To było cudowne ;) Za Temerie!
Odpisz
7 sierpnia 2016, 17:14
To chyba nie Roche to mówił, tylko Geralt
Odpisz
7 sierpnia 2016, 21:46
@pan_przygoda: Nope.
Odpisz
7 sierpnia 2016, 21:28
-Jesteś wolna?
-Nie za*ierdalam jak dyliżans
Odpisz
Edytowano - 7 sierpnia 2016, 17:05
"Gdzie k*rwa zmierzamy ?!"
"Na bitwę!"
"Po co k*rwa zmierzamy ?!"
"Po zwycięstwo !"
"No, i tak trzymać"
Odpisz
6 sierpnia 2016, 12:32
"Geralt ty się znasz! Da radę wytresować smoka?"
Odpisz
7 sierpnia 2016, 15:15
@HuboX600: "Pierwsze słyszę!"
Odpisz
6 sierpnia 2016, 14:28
"rybka albo pipka panowie"
Odpisz
6 sierpnia 2016, 14:13
5 bo wiedzmin
Odpisz
6 sierpnia 2016, 12:12
Roche, co piłeś? ;-;
Pewnie coś od Vesemira ;-;
Odpisz
6 sierpnia 2016, 12:16
@Komandor_Brytania: To byo jeszcze przed bitwą w Kaer Morhen ;-;
Odpisz
6 sierpnia 2016, 12:17
Wiem że przed bitwą o Kaer Morhen ;-;
Jakoś tak w Zabójcach Królów ,-,
Odpisz
6 sierpnia 2016, 12:21
@Komandor_Brytania: nom .-.
Odpisz
6 sierpnia 2016, 12:27
@Komandor_Brytania: W Zabójcach Królów nie było bitwy o Kaer Morhen
Odpisz
6 sierpnia 2016, 12:28
Wiem że nie, mówimy o obrazku że jest z Zabójców Królów. Bitwa o Kaer Morhen była w Dzikim Gonie, gdzieś tak w 3/4 gry ,-,
Odpisz
6 sierpnia 2016, 12:29
@Komandor_Brytania: Czej, łączę wątki o co wam tak na prawdę chodzi
Odpisz
6 sierpnia 2016, 12:30
Aaa dobra mam
Odpisz