Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Można, tylko trzeba wstawać rano
Rel
Frustrujące
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Dobrze czasem się oderwać
Trzeba brać osobną torbę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 października 2017, 22:45
Odpisz
1 stycznia 2013, 22:04
Taki maly a pisze niemieckie przeklenstwa na co on wyrosnie
Odpisz
9 lipca 2015, 19:27
@kamelond: To jest po angielsku.
Odpisz
16 listopada 2015, 00:30
@kamelond: Dick po niemiecku to gruby więc nawet gdyby to nie jest to przekleństwo
Odpisz
9 grudnia 2015, 17:14
Masz zapłon
Odpisz
9 grudnia 2015, 19:34
@kamelond: 1v1 na mnie
Odpisz
16 kwietnia 2018, 09:05
ja też mam zaplon
Odpisz
21 kwietnia 2018, 19:04
A ja tak patrzę na moją ortografię z tamtych lat...
Odpisz
4 sierpnia 2018, 19:23
@kamelond: widzę poprawę.
Odpisz
3 września 2018, 19:32
@Grzechoooo: To dobrze
Odpisz
17 listopada 2020, 21:24
@kamelond: ja też mam zapłon
Odpisz
18 listopada 2020, 12:40
@Kersyaturate: To ja chyba lepszy.
Odpisz
18 listopada 2020, 12:41
@kamelond: no myslalem ze wszyscy tutaj martwi a jednak ktos pozostal
Odpisz
4 grudnia 2020, 00:47
@Kersyaturate: ja też żyję.
Odpisz
13 maja 2022, 12:42
@Grzechoooo: No witam.
Odpisz
26 listopada 2012, 18:16
heh >:)
Odpisz
26 listopada 2012, 16:55
?
Odpisz
26 listopada 2012, 17:20
@darcus: wpisz se dick w google tłumacz
Odpisz
26 listopada 2012, 17:24
@michalekk21: nie chce mi się.
Odpisz
26 listopada 2012, 17:25
@darcus: to zobacz w tagach
Odpisz
15 listopada 2015, 18:36
@darcus: pomoc po trzech latach!!!
Dick to ku*as, a po przetlumaczeniu to brzmiałoby by coś w stylu
"Moja siostr lbi jechąć na moim ku*asie"
Nie ma za co darcusie
Odpisz
15 listopada 2015, 18:44
@misko02: Borze, dlaczego to zrobiłeś? Teraz będzie mnie dręczyć poczucie wstydu ;_;
Odpisz
15 listopada 2015, 18:46
@darcus: że nie umiałeś angielskiego?
Tak wgl według niektórych moich danych masz prawdopodobnie 16 lat
Pisaleś ten post w moim wieku ;)
Odpisz
15 listopada 2015, 18:49
@misko02: No blisko żeś jest.
Odpisz
15 listopada 2015, 18:51
@darcus: 15? To oznacza że jesteś nie wiele starszy ode mnie.
Odpisz
15 listopada 2015, 18:56
@misko02: Acknowledged.
Odpisz
20 marca 2018, 20:19
@darcus: poczucie wstydu
Odpisz
21 marca 2018, 08:07
@NyanKun: Za późno. Teraz jestem dumny z siebie.
Odpisz
21 marca 2018, 12:56
@darcus: Dumny że nie wiedziałeś co to dick? xD
Odpisz
21 marca 2018, 14:24
@misko02: Dumny, że teraz już wiem.
Odpisz
21 marca 2018, 16:22
@darcus: hah
Odpisz
13 lipca 2018, 00:25
@darcus: biedny darcuś :(
Odpisz
4 sierpnia 2018, 19:24
no biedny
Odpisz
26 listopada 2012, 16:25
widać,że ma starszego brata
Odpisz
26 listopada 2012, 12:16
Nie jestem pewien czy to literówka...
Odpisz
26 listopada 2012, 07:15
taa... literówka!
Odpisz
22 listopada 2012, 07:25
ale błąd na końcu zdania
Odpisz