Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar panther500

7 sierpnia 2016, 18:28

Kuźwa a koty to co ? Koty to pół demony ale pół zwierzęta.

Avatar ptasznik5

8 sierpnia 2016, 10:18

@panther500: jak pół demony to też łatwiej mają niż taki niedźwiedź

Avatar MistrzJedi

8 sierpnia 2016, 20:37

@panther500: ty sam jesteś pól demon.

Avatar panther500

8 sierpnia 2016, 21:56

Avatar MistrzJedi

8 sierpnia 2016, 20:36

O kotach autor nie słyszał?

Avatar Myszkapl

7 sierpnia 2016, 19:30

Szczerze mówiąc nie lubię mleka, ale jem z płatkami, bo moi rodzice są producentami, a mleko jest tak tanie jak jakieś mleko.

Avatar Reichtangle

7 sierpnia 2016, 19:53

@Myszkapl: a jak nazywa się to mleko które rodzice producentują?

Avatar Myszkapl

7 sierpnia 2016, 20:15

@Reichtangle: Eee? Mleko? Krowie? O co Ci chodzi? O nazwę mleczarni do której je oddają?

Avatar Reichtangle

7 sierpnia 2016, 20:17

@Myszkapl: skoro producentują to mleko i sprzedają je, to chyba musi mieć jakąś nazwę, tak jak mleko "Łaciate" albo "Łowickie"

Avatar Myszkapl

7 sierpnia 2016, 21:26

@Reichtangle: Ale jak Ci podam to będziesz wiedział, gdzie mieszkam ;-;

Avatar Znajomy22

8 sierpnia 2016, 08:03

@Myszkapl: Na opakowaniu mleka masz napisane miasto, ulicę i numer? Ciekawa musi być ta nazwa.

Avatar Agario

8 sierpnia 2016, 09:33

@Myszkapl: Mieszkasz w Dęblinie? W Rykach? (coś kiedyś pisałaś jak się myle to popraw)

Avatar Myszkapl

8 sierpnia 2016, 09:59

@Agario: Nie. Co wy macie z tą lubelszczyzną? Już któraś osoba twierdzi, żem stamtąd.

Avatar Myszkapl

8 sierpnia 2016, 10:01

@Znajomy22: Nie mieszkam nawet w mieście i nie ma u mnie ulic. Ale dzięki nazwie mleczarni powiat jest oczywisty.

Avatar Agario

8 sierpnia 2016, 10:01

@Myszkapl: zaraz ci namierze numa aj pi to zobaczymy

Avatar Myszkapl

8 sierpnia 2016, 10:09

@Agario: Masz pecha mi się ip zmienia (btw. ktoś mnie już na czacie chciał namierzyć i mu wyszło lubelskie...)

Avatar Sir_Snoge

8 sierpnia 2016, 19:37

@Myszkapl: Tak, bo właśnie wszyscy na jeja szykują się na pielgrzymkę do Twojego miejsca zamieszkania.

Avatar Myszkapl

8 sierpnia 2016, 19:38

@Sir_Snoge: Wystarczy jedna niezrównoważona osoba.

Avatar Sir_Snoge

9 sierpnia 2016, 17:04

@Myszkapl: I myślisz, że jakiś gimbus będzie suę trudził, aby przejechać nawet 20km, żeby szukać jakiegoś randoma z jeja? :/

Avatar Myszkapl

9 sierpnia 2016, 17:06

@Sir_Snoge: "jedna niezrównoważona osoba" by się trudziła

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Zapraszamy

Nie znoszę kleszczy

Jest taka skromna...

No to skrzynia biegów do wymiany

Rel

Zdeklasowani znowu

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka