Gdybym miał 3 życzenia...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Lekko nie będzie
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Papierowa szkoła posting
Ładne rzeczy
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Dobrze czasem się oderwać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 października 2014, 21:25
1- spełnij
2-moje
3-marzenie
Odpisz
1 grudnia 2012, 12:42
Oj za dobrze by było.
ale chcieć można:)
Odpisz
24 listopada 2012, 14:10
gdybym miała 3 życzenia, po pierwsze 100 życzeń, po drugie spełnienie wszystkiego, co jest zapisane na kartce z moim marzeniem :3
Odpisz
24 listopada 2012, 19:40
@mikulek04: a trzecie?
Odpisz
24 listopada 2012, 22:11
@Baca_online: tak na zapas ;D
Odpisz
17 lipca 2014, 20:31
@mikulek04: bo wiesz w świecie mitycznym obowiązuje zasada 3 życzeń a jak poprosisz o więcej to muszą odmówić ;p
Odpisz