Gdy próbujesz napisać komentarz
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Drewniany kominek
Angielskie śmieszki
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Nie idź!
Totalnie
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 sierpnia 2016, 08:07
Poproszę darmowe strzałki w dół. Chcę pobić rekord ;)
Odpisz
15 sierpnia 2017, 17:14
@Choi_Seunghyun: Dlaczego ty masz kom z datą 17 sierpnia? Nie ogarniam, przecież dziś 15 xD
Odpisz
17 sierpnia 2017, 17:33
@Choi_Seunghyun: Mija rok od napisania tego komentarza
Odpisz
17 sierpnia 2017, 19:24
A no...nie zauważyłam, mój błąd :'')
Odpisz
10 sierpnia 2016, 11:04
więc spróbuję. Lubie placki
Odpisz
9 sierpnia 2016, 23:03
Czy mogę dostać też łapki w dół bez powodu?
Odpisz
9 sierpnia 2016, 22:39
Studiuje prawo, jestem wege i 6 stycznia dokonałem aborcji.
Odpisz
8 sierpnia 2016, 16:03
Koty i psy są fajne.
Odpisz
9 sierpnia 2016, 16:30
@VVizz: A co z pingwinami?!?!
Odpisz
9 sierpnia 2016, 16:47
@Janusz_Przewodnik: Ja nic nie wiem
Odpisz
9 sierpnia 2016, 17:50
@TypowyKowalski: szybko dajmi strzałkę w dół!
Odpisz
9 sierpnia 2016, 22:36
@Janusz_Przewodnik: Pingwiny i gołębie są fajne.
Nie, gołębie to sku*wysyny.
Odpisz
9 sierpnia 2016, 22:22
Mam taki który ma 102 w górę i 2 w dół
Odpisz
9 sierpnia 2016, 21:38
to bardzo proste... wystarczy napisać w miarę sensowny i tematyczny komentarz pamiętając o prawidłowym posługiwaniu się językiem polskim...
Odpisz
9 sierpnia 2016, 22:35
@BOSS111: zdanie od dużej litery...
Odpisz
10 sierpnia 2016, 04:14
@VVizz: Spójrz na swoją wypowiedź *facepalm*
Odpisz
9 sierpnia 2016, 20:22
wystarczy napisać :
nie dajcie strzałek w dół
i nie dadzą. ;D
.
.
.
.
Bo będzie to tsunami czerwonych strzałek
.
.
Ogólnie patrząc czasami na poparte komentarze widać jaka ludzkość jest glupia (tak to tyczy też się mnie i ciebie)
bo nie widziałam jeszcze komentarza typu "lópie blazgi" bez jednej zielonej strzałki
.
.
.
.
Witamy na jeja.
Odpisz
9 sierpnia 2016, 16:40
Jak ten komentarz nie będzie miał strzałki w dół
To zjem kaloryfer
Odpisz
9 sierpnia 2016, 17:59
@PazdanBoy: smacznego
Odpisz
9 sierpnia 2016, 19:20
@kokokochi: Dać ci okulary?
Odpisz
9 sierpnia 2016, 20:03
@PazdanBoy: nie ma to jak edycja komentarza
Odpisz
9 sierpnia 2016, 20:11
@kokokochi: Trolluj dalej
Odpisz
9 sierpnia 2016, 18:29
Zawsze znajdzie się osoba, która da ci strzałkę w dół.
Odpisz
9 sierpnia 2016, 21:41
@drollercastergirl: nie wiem czy dać w góre za prawde czy w dół za komentarz.
Odpisz
9 sierpnia 2016, 17:51
ten komentarz dostanie tylko strzałki w dół
Odpisz
9 sierpnia 2016, 17:53
@CoolSceleton95: zepsuem twoie plany buhhahahahaha czyste zuo
Odpisz
9 sierpnia 2016, 18:10
@kokokochi: i tak zdobywa się strzałki w górę
Odpisz
9 sierpnia 2016, 18:00
Odpisz
9 sierpnia 2016, 17:59
haha beniz ;DDDD
Odpisz
9 sierpnia 2016, 17:39
Może ten komentarz będzie taki?
Odpisz
8 sierpnia 2016, 16:52
lub obrazek ze średnią 5.0
Odpisz
8 sierpnia 2016, 16:53
@baarts: ale to niemożliwe
Odpisz
9 sierpnia 2016, 16:06
@baarts: Możliwe ale trudne szczególnie że jeja ma ten swój numer że dajesz 5 a średnia z 5.0 zmienia się na 4.9 .
Odpisz
9 sierpnia 2016, 17:38
@rymbalbino: Ale to raczej dlatego bo ktoś przed załadowaniem się twojej strony dał strzałkę w dół a kiedy ty dodałeś to się znów wczytuje (może...)
Odpisz