Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar darcus

9 grudnia 2010, 11:05

ptasznik jest w tej klatce!

Avatar PiesAndaluzyjski

Edytowano - 18 stycznia 2025, 23:45

@darcus: pie.... sie darcus
nawet nie umiesz znalezc ptasznika (ptasznik jest na jeja)

Avatar Sauron

4 października 2009, 09:47

ptasznik jest w klatce :)

Avatar Heherbata

19 grudnia 2021, 23:42

@Sauron: .

Avatar Mnich1

4 października 2009, 10:34

nom w klatce siedzi dam 4

Avatar Ameron

19 kwietnia 2021, 12:00

@Mnich1: Tak? Widzisz go tam?

Avatar
Konto usunięte

5 września 2017, 16:52

Gdzie w końcu jest?

Avatar Venus2

6 lutego 2015, 15:12

Gdzie jest ten pająk???? jak ktoś go widzi niech powie gdzie

Avatar CloneCaptainRex

14 sierpnia 2011, 14:55

dodajcie scrrena

Avatar Jenastyczna

8 kwietnia 2011, 21:29

Te korzenie to coś przypominającego ptasznika ale mam arachnofobie więc boją się patrzeć

Avatar Ktosiara

10 marca 2011, 19:20

Nic nie widzę. Jak już było pisane: Jeszcze mniejsze trzeba było dać ; /
3/5

Avatar Kozik50

14 lutego 2011, 18:51

woooooooooooowwwwww ale pająk

Avatar adrian59

27 stycznia 2011, 00:02

Duzy ten pająk a nikt znaleźc nie moze.szukajcie kolo duzego drzewa

Avatar Hank1212

29 października 2009, 17:45

DRAKE to do ciebie widze 8 błędów :D

Avatar zaimportowana

9 października 2009, 20:05

Widzę, że nie tylko ja nie rozumiem wcale nie tak chaotycznej historyjki Sarrisa.

Avatar DemoLudek69

7 października 2009, 17:31

no nie widz.e tzn ten korzeń drzewa duzego wyglada troche jak głowa pająka.
ale nie mam pojęcia.
zycietotylkogra - napisz rozwiazanie. bo jezeli dodalas z opisem to powinas widziec Go.

Avatar Messica

5 października 2009, 20:18

Widzę pająka.... wszędzie. Oprócz tego jakaś twarz, pyszczek papugi i coś w stylu sylwetki siedzącej między gałęziami (nad tym jeziorkiem są dwie gałęzie, a między nimi na dole widzę kogoś trzymającego coś w ręce). Idę się położyć.

Avatar kajko3

5 października 2009, 17:20

jest na górze nad klatką mięczy liśćmi :-P

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar zycietotylkogra
Dodane przez: zycietotylkogra
Tagi: #pająk, #las

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Rel

Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie

Mało znany szczegół

Frustrujące

Jeszcze jak

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka