Połowa plików na moim komputerze ma podobną nazwę
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie znoszę kleszczy
To się nie może nie udać
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Nie są aż takie pyszne
Pozdrawiam świetliki
Tacy to pożyją
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 sierpnia 2016, 14:13
;_;
Nie pytajcie...
Odpisz
9 sierpnia 2016, 14:14
@ewelkapl: strzałka w dół bo minecraaaaaaft!!!!!
Odpisz
9 sierpnia 2016, 14:16
@kokokochi: no ty mówiłem ci że posypią sie za taki tekst na ciebie hejty!
Odpisz
9 sierpnia 2016, 14:16
@kokokochi: ha a ty zapomniałeś sie przełączyć na swoje multikonto!
Odpisz
9 sierpnia 2016, 14:27
@ewelkapl: czemu tyle poniaczy?
Odpisz
9 sierpnia 2016, 14:30
Mówiłam: Nie pytajcie.
Odpisz
9 sierpnia 2016, 14:32
@ewelkapl: No napisz :/
Odpisz
9 sierpnia 2016, 14:35
;_;
Odpisz
9 sierpnia 2016, 14:40
@kokokochi: Wyczuwam rozdwojenie jaźni ;-;
Odpisz
12 stycznia 2023, 18:30
@ewelkapl: Pytam
Odpisz
14 stycznia 2023, 15:10
@BetonowyMur: Odpowiadam
Odpisz
Edytowano - 9 sierpnia 2016, 10:36
Wchodzę na kompa kolegi.
Gry w folderze ,,Gry".
Pierdoły do szkoły w folderze ,,Szkoła".
Porno w folderze ,,Nowy Folder".
On wchodzi na mój komputer.
Gry i aplikacje typu Gimp, Sony Vegas, Cheat Engine itp. w folderze ,,PerfLogs", potem folder ,,css", potem wszystko zaszyfrowane, żeby wyglądało jak jeden bardzo ważny do funkcjonowania Windowsa program (podfoldery ,,appinf", ,,bin" itp., a skróty do plików w dziwnym szyfrze (Steam - stm, Gimp - gmp) i z ikoną nudnego pliku tekstowego, żeby nikt z ciekawości nie kliknął, bo co może być interesującego w kodzie Windowsowym). Mam identycznie napisane.
Pliki graficzne i różne rzeczy związane z Jeja, rozrywką, filmy itp. w folderze ,,JEJFIEJ"
Także ten...
Ewentualnie cały pultpit zasrany folderami i plikami.
Jakby kto pytał, to porno trzymam na Dysku Google ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
9 sierpnia 2016, 10:51
@sylwon1234: jak widziałbym folder css zaszyfrowany to ja bym roszyfrował, tyle styli do odgapienia :D
Odpisz
9 sierpnia 2016, 11:19
@bylejakbylegdzie: CSS to nie CS Source :) Losowe literki.
Odpisz
12 stycznia 2023, 18:32
@sylwon1234: Interesujące
Odpisz
10 sierpnia 2016, 08:49
ja piedole
Odpisz
9 sierpnia 2016, 09:50
A my w Polsce mamy miejscowość o nazwie Rzy
Odpisz
9 sierpnia 2016, 10:17
@Tony_Montana: Rozje**łeś system.
Odpisz
9 sierpnia 2016, 21:43
@Tony_Montana: czyta się to rzy czy ży?
Odpisz
10 sierpnia 2016, 08:28
@mrofpower: Chyba ży, ale nie jestem pewien
Odpisz
10 sierpnia 2016, 00:43
Dostałem pocztówkę od znajomej - była tam.
Odpisz
9 sierpnia 2016, 14:36
Mam czysto ^^
Odpisz
9 sierpnia 2016, 14:45
@Black_Kitty: I ten zaznaczony kosz. :D (Celowo zaznaczony czy serio usuwałaś? :D)
Odpisz
9 sierpnia 2016, 14:51
@Zimniok: Przez przypadek... (Wsadzałam do kosza)
Odpisz
9 sierpnia 2016, 14:57
@Zimniok: Hehehehe ja mam dwa kosze.
Odpisz
9 sierpnia 2016, 15:55
@ewelkapl: A IE to "Kupa" :p
Odpisz
10 sierpnia 2016, 00:02
@ewelkapl: Weź to uporządkuj, bo oczy bolą
Odpisz
Edytowano - 9 sierpnia 2016, 10:04
Znam lepszą. AsyreukulitatiekmbkoupoonbhjczstewajjqgqahheummcbkiuhgbvfdlohnxfunbvjfdbppkhtrfjihfrgwrfbjimbfdawrujncxeewtuknvkklnbgtdgkoonhfgepogwbriwnugwbkqoebgwpwnyoebgoebdwnwhuwbwjgknaipsjshuykbjswyskenwowdhdyejwgunhdhfewwiofmbhhwjwjnfuoyfkbvguokbvwuqowcshwiohbfqqyiikdnbcjjggwaidkwvdowmdhjwvjkwnIskahhsh.
Odpisz
9 sierpnia 2016, 10:05
O sory klawiaturę czyściłem. Chodziło mi o Radom.
Odpisz
9 sierpnia 2016, 11:23
A Sosnowiec i Rzeszów?
Odpisz
9 sierpnia 2016, 15:35
@FanKlocucha12: nie wiem
Odpisz
9 sierpnia 2016, 21:40
Radom kojaży mi się z random... Randomowy radom
Odpisz
9 sierpnia 2016, 20:53
ktoś kto pisał nazwę po prostu odwrócił klawiaturę
Odpisz
9 sierpnia 2016, 16:59
Niektórzy szaleją za jednym GO. A w tej nazwie są 4 GO :D
Odpisz
9 sierpnia 2016, 09:03
Już na Węgrzech są krótsze.
Odpisz
9 sierpnia 2016, 16:00
@smokeu: Jászfelsőszentgyörgy
Odpisz
9 sierpnia 2016, 14:05
Mieliśmy o tym na geografii ;-;
Odpisz
9 sierpnia 2016, 14:41
@DarthKrooge: a później na sprawdzian naucz się całej nazwy ;_;
Odpisz
Edytowano - 9 sierpnia 2016, 09:15
- Gdzie mieszkasz?
-W Lianfar...
Odpisz
9 sierpnia 2016, 09:46
@Jasnowidz: 2 dni później
...goch
Odpisz
9 sierpnia 2016, 14:24
@Jasnowidz: Llanfair...*
Odpisz
9 sierpnia 2016, 14:24
Jak ten fiński stopień marynarki
Odpisz
9 sierpnia 2016, 12:07
-A jak nazwiemy tą wioskę ?
-A słyszałeś kiedyś jakie dźwięki wydaje gw**cony dzik.
Odpisz
9 sierpnia 2016, 11:35
"Kościół Świętej Marii nad stawem wśród białych leszczyn niedaleko wodnego wiru pod Czerwoną pieczarą przy kościele św. Tysilia"- Wikiledia ;-;.
Odpisz