Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar ewelkapl

9 sierpnia 2016, 14:13

;_;

Nie pytajcie...

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (8)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (8)
Avatar BetonowyMur

12 stycznia 2023, 18:30

@ewelkapl: Pytam

Avatar ewelkapl

14 stycznia 2023, 15:10

@BetonowyMur: Odpowiadam

Avatar sylwon1234

Edytowano - 9 sierpnia 2016, 10:36

Wchodzę na kompa kolegi.

Gry w folderze ,,Gry".

Pierdoły do szkoły w folderze ,,Szkoła".

Porno w folderze ,,Nowy Folder".

On wchodzi na mój komputer.

Gry i aplikacje typu Gimp, Sony Vegas, Cheat Engine itp. w folderze ,,PerfLogs", potem folder ,,css", potem wszystko zaszyfrowane, żeby wyglądało jak jeden bardzo ważny do funkcjonowania Windowsa program (podfoldery ,,appinf", ,,bin" itp., a skróty do plików w dziwnym szyfrze (Steam - stm, Gimp - gmp) i z ikoną nudnego pliku tekstowego, żeby nikt z ciekawości nie kliknął, bo co może być interesującego w kodzie Windowsowym). Mam identycznie napisane.

Pliki graficzne i różne rzeczy związane z Jeja, rozrywką, filmy itp. w folderze ,,JEJFIEJ"

Także ten...


Ewentualnie cały pultpit zasrany folderami i plikami.

Jakby kto pytał, to porno trzymam na Dysku Google ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Avatar bylejakbylegdzie

9 sierpnia 2016, 10:51

@sylwon1234: jak widziałbym folder css zaszyfrowany to ja bym roszyfrował, tyle styli do odgapienia :D

Avatar sylwon1234

9 sierpnia 2016, 11:19

@bylejakbylegdzie: CSS to nie CS Source :) Losowe literki.

Avatar BetonowyMur

12 stycznia 2023, 18:32

@sylwon1234: Interesujące

Avatar witasek

10 sierpnia 2016, 08:49

ja piedole

Avatar Tony_Montana

9 sierpnia 2016, 09:50

A my w Polsce mamy miejscowość o nazwie Rzy

Avatar Krzyniu

9 sierpnia 2016, 10:17

@Tony_Montana: Rozje**łeś system.

Avatar mrofpower

9 sierpnia 2016, 21:43

@Tony_Montana: czyta się to rzy czy ży?

Avatar Tony_Montana

10 sierpnia 2016, 08:28

@mrofpower: Chyba ży, ale nie jestem pewien

Avatar Profesor_Ender

10 sierpnia 2016, 00:43

Dostałem pocztówkę od znajomej - była tam.

Avatar Black_Kitty

9 sierpnia 2016, 14:36

Mam czysto ^^

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Buras

9 sierpnia 2016, 15:55

@ewelkapl: A IE to "Kupa" :p

Avatar
Konto usunięte

10 sierpnia 2016, 00:02

@ewelkapl: Weź to uporządkuj, bo oczy bolą

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 9 sierpnia 2016, 10:04

Znam lepszą. AsyreukulitatiekmbkoupoonbhjczstewajjqgqahheummcbkiuhgbvfdlohnxfunbvjfdbppkhtrfjihfrgwrfbjimbfdawrujncxeewtuknvkklnbgtdgkoonhfgepogwbriwnugwbkqoebgwpwnyoebgoebdwnwhuwbwjgknaipsjshuykbjswyskenwowdhdyejwgunhdhfewwiofmbhhwjwjnfuoyfkbvguokbvwuqowcshwiohbfqqyiikdnbcjjggwaidkwvdowmdhjwvjkwnIskahhsh.

Avatar
Konto usunięte

9 sierpnia 2016, 10:05

O sory klawiaturę czyściłem. Chodziło mi o Radom.

Avatar FanKlocucha12

9 sierpnia 2016, 11:23

A Sosnowiec i Rzeszów?

Avatar
Konto usunięte

9 sierpnia 2016, 15:35

@FanKlocucha12: nie wiem

Avatar mrofpower

9 sierpnia 2016, 21:40

Radom kojaży mi się z random... Randomowy radom

Avatar gregkupa

9 sierpnia 2016, 20:53

ktoś kto pisał nazwę po prostu odwrócił klawiaturę

Avatar HYPER_SMOKI

9 sierpnia 2016, 16:59

Niektórzy szaleją za jednym GO. A w tej nazwie są 4 GO :D

Avatar smokeu

9 sierpnia 2016, 09:03

Już na Węgrzech są krótsze.

Avatar Buras

9 sierpnia 2016, 16:00

@smokeu: Jászfelsőszentgyörgy

Avatar DarthKrooge

9 sierpnia 2016, 14:05

Mieliśmy o tym na geografii ;-;

Avatar
lola29

9 sierpnia 2016, 14:41

@DarthKrooge: a później na sprawdzian naucz się całej nazwy ;_;

Avatar Jasnowidz

Edytowano - 9 sierpnia 2016, 09:15

- Gdzie mieszkasz?
-W Lianfar...

Avatar mr_jee

9 sierpnia 2016, 09:46

@Jasnowidz: 2 dni później
...goch

Avatar ewelkapl

9 sierpnia 2016, 14:24

@Jasnowidz: Llanfair...*

Avatar lorax12

9 sierpnia 2016, 14:24

Jak ten fiński stopień marynarki

Avatar UngrammarSoviet

9 sierpnia 2016, 12:07

-A jak nazwiemy tą wioskę ?
-A słyszałeś kiedyś jakie dźwięki wydaje gw**cony dzik.

Avatar kas12345kas

9 sierpnia 2016, 11:35

"Kościół Świętej Marii nad stawem wśród białych leszczyn niedaleko wodnego wiru pod Czerwoną pieczarą przy kościele św. Tysilia"- Wikiledia ;-;.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nie znoszę kleszczy

To się nie może nie udać

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Nie są aż takie pyszne

Pozdrawiam świetliki

Tacy to pożyją

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka