Ratownicy i ich ciężka praca
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jakby trochę nie fair
Płać pan
Przypałowo
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Phi!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 sierpnia 2016, 14:26
Chyba że zawodnik ma taką chorobę jak ja.
Odpisz
9 sierpnia 2016, 14:37
czyli?
Odpisz
9 sierpnia 2016, 14:41
@lucky20: Rak. Kappa
Odpisz
9 sierpnia 2016, 14:48
@lucky20: Cukrzyca.
Odpisz
9 sierpnia 2016, 15:45
Współczuję.
Odpisz
9 sierpnia 2016, 19:33
@LotewskiChlop: Ok :)
Odpisz
9 sierpnia 2016, 20:03
Tak jeszcze zapytam. Pierwszego czy drugiego stopnia?
Odpisz
9 sierpnia 2016, 21:00
@LotewskiChlop: Pierwszego.
Odpisz
9 sierpnia 2016, 22:05
Ojojoj.
Odpisz
9 sierpnia 2016, 22:22
@LotewskiChlop: Do każdego posiłku muszę insulinę w zastrzykach dawać.
Odpisz
10 sierpnia 2016, 07:48
minuta ciszy dla tego pana...
Odpisz
Edytowano - 10 sierpnia 2016, 10:22
Wiem. Mam kolege z tym samym
Odpisz
10 sierpnia 2016, 10:36
Dobrze, ze cukrzyca a nie rak.
Odpisz
10 sierpnia 2016, 12:18
@LotewskiChlop: I oczywiście w szkole musiało być wyzywanie z powodu tego.
Odpisz
10 sierpnia 2016, 13:01
To podchodzi pod chwalenie sie statami /s
Odpisz
10 sierpnia 2016, 14:42
Chwalenie się chorobą, której nie da się wyleczyć.
Odpisz
22 sierpnia 2016, 22:03
z kolegą zrobimy lekarstwo
Odpisz
3 czerwca 2019, 14:37
@panlogin: i jak idą badania?
Odpisz
21 listopada 2021, 17:49
@emilian02: nie idą
Odpisz
10 sierpnia 2016, 12:09
Ale są hajsy! Tylko siedzisz i kasa leci.
Odpisz
4 lipca 2019, 17:19
@Fina258: ale najczęściej człowiek sie nudzi i nie ma co robić
Odpisz
10 sierpnia 2016, 10:40
Nawet zawodowiec może zachłysnąć się wodą i zacząć dusić...
Odpisz
10 sierpnia 2016, 10:25
jak może i bezużyteczna ale możesz sobie podglądać Zawody i jeszczę ci za to zapłacą
Odpisz
Edytowano - 10 sierpnia 2016, 09:40
Dostajesz pieniądze za pierdzenie w stołek i możesz za darmo pooglądać.
Odpisz
10 sierpnia 2016, 09:40
Mina tego ratownika:,,no proszę, kiedy ktoś się utopi?".
Odpisz
10 sierpnia 2016, 07:40
Jak by stracił nagle przytomność to ktoś musiał by go uratować przecież:v
Odpisz
10 sierpnia 2016, 09:28
@Lacoste: fajny avatar
Odpisz
10 sierpnia 2016, 09:40
@LukasxGM: Mało to ma wspólnego z moim komentarzem Ale dzięki.
Odpisz
10 sierpnia 2016, 08:30
Pszykre :'(
Odpisz
10 sierpnia 2016, 08:28
Tekst wzięty z radia Eska :v
Odpisz
9 sierpnia 2016, 14:04
nigdy nie wiadomo kiedy zaatakuje skurcz
Odpisz
9 sierpnia 2016, 14:42
@Reichtangle: Albo sraczka...
Odpisz
9 sierpnia 2016, 15:33
@Reichtangle: Pewnie rozciągają się pół godziny i robią inne ćwiczenia żeby do tego nie doszło
Odpisz
Edytowano - 9 sierpnia 2016, 15:33
@Reichtangle: -Duplikat komentarza z góry, scrolluj dalej-
Odpisz