Grałeś tylko w Pokemon GO?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zdeklasowani znowu
Tęskniliście za upałami?
Wielka przygoda
Azjatycki mistrz
Mało znany szczegół
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 października 2018, 14:43
Ja jestem wielką fanką pokemonów co prawda grałam tylko w pokemon Diamond, moon i X ale i tak interesuje się bardzo ale to bardzo pokemonami a pokemon go też zbytnio nie lubię ale to dlatego przez to że niezbyt pasuje do innych ale o tako to pokemon go jest okej 😃
Odpisz
3 października 2018, 14:47
@FoxyThePirateFox3: P.S. Lucario, Zoroark, Blaziken wszystkie eeveelucje i Midnight Lycanroc to moje ulubione poki
Odpisz
12 sierpnia 2016, 17:51
Cóż,Pokemon Go moim zdaniem samo w sobie nie jest złe. Jedyne co mi się w tym nie podoba to ludzie uważający się za wielkich poke-fanów a grali tylko w Pkmn-go,ale np jak ktoś od PkmnGo zaczął swoją przygodę z Pokemonami i chce poznawać wszystkie inne gry itd to spoko :D
Ja osobiście wolę grać w inne wersje,grałam w Fire Red,Leaf Green,Ruby,gram teraz w Liquid Crystal (wszystkie na telefonie) i na laptopie w PokemonRevolutionOnline :D
A Poki są moim zainteresowaniem już 8 lat ^^.
A wy,w jakie wersje gracie? :)
Odpisz
Edytowano - 14 sierpnia 2016, 13:51
@DragoonGirl: Zebrałem cały PokeDex w FireRed,Emerald,Omega Sapphire i na emulacji Yellow.Gram w fangry,takie jak Pokemon Uranium i Ash Gray.Oglądam anime PKMN(na razie doszłem do 7 odcinka,ale ciii...To tak miedzy nami...)Fani,łączmy się.
PS.Nienawidzę PKMN:GO.To już nie pokemony.To gra kolekcjonerska o pokemonach.
Odpisz
20 sierpnia 2016, 15:00
@DragoonGirl: Ja gram teraz w HeartGold, albo GoldHeart (Nie pamiętam) Ale pokemon Go JEST słabe bo tylko rzucasz pokeballami, nie ma systemu walki (A o tym w gymach to szkoda gadać)
Odpisz
23 sierpnia 2016, 19:55
@DragoonGirl: Widzisz, gdy zaczęła się na to moda mi też się to spodobało. Ale oprócz grania w to zacząłem również oglądać pokemony od początkowych serii a nie tylko napieprzać w to.
Odpisz
23 sierpnia 2016, 20:15
@CityOfAngel: o! i to jest dobre,nie siedzisz tylko przy GO tylko ogarniasz inne ^^
Odpisz
23 sierpnia 2016, 20:34
@DragoonGirl: Dzięki, po prostu miałem ochotę i sobie odświeżyć wspomnienia a przy okazji nauczyć się pokemonów.
Odpisz
30 sierpnia 2016, 09:45
@DragoonGirl: Ja zacząłem przez hype na Pokemon GO a teraz gram w fire red
Odpisz
14 września 2016, 14:57
@DragoonGirl: Ja teraz gram w Emerald Randomizer i Black
Odpisz
14 września 2016, 14:58
@DragoonGirl: Ja teraz gram w Emerald Randomizer i Black
Odpisz
14 marca 2018, 07:57
@R1SK3R: Omega Sapphire nie istnieje, jest tylko Omega Ruby i Alpha Sapphire
Odpisz
3 października 2018, 14:44
@DragoonGirl: Ultra moon i pokemon X
Odpisz
8 września 2016, 21:03
ja zaczynam się interesować temematem pokemonów.
Kilka miesięcy temu zaczełam je lubić i oglądać anime
postanowiłam pobrać sobie straą wresje ale niemiałąm czasu
Odpisz
10 sierpnia 2016, 12:44
Odpisz
10 sierpnia 2016, 12:47
@kilofik: To jest smutne bo właśnie wczoraj trafił mi się Magikarp z jajka!
Odpisz
10 sierpnia 2016, 13:01
@CityOfAngel: Współczuje.
Odpisz
10 sierpnia 2016, 20:52
@CityOfAngel: Mógł być to Rattata.
Odpisz
10 sierpnia 2016, 22:16
Przynajmniej będą candy na Gyardosa.
Odpisz
21 sierpnia 2016, 12:25
@kilofik: Wyobraź sobie tyle czekania na porządne pokemony, a dostajesz PKMN GO
Odpisz
23 sierpnia 2016, 19:12
@kilofik: Nie było mnie kilka dni, a tu tyle strzałek!
Odpisz
10 sierpnia 2016, 12:22
A ja dalej gram w Emerald version ^^
Odpisz
10 sierpnia 2016, 13:50
@YuzuruOtonashi: Ja w ruby i fire red.
Odpisz
10 sierpnia 2016, 14:12
@YuzuruOtonashi: też grałem w emerald na emulatorze
Odpisz
10 sierpnia 2016, 14:26
@YuzuruOtonashi: Jaki masz team?
Odpisz
10 sierpnia 2016, 15:45
@YuzuruOtonashi: Ja w Ruby miałem shiny Treecko c:
Odpisz
10 sierpnia 2016, 16:14
@YuzuruOtonashi: Ja w Silver *-*
Odpisz
11 sierpnia 2016, 01:50
@YuzuruOtonashi: A ja sobie gram w platynkę.
Odpisz
11 sierpnia 2016, 09:54
Wymienisz się swellowem 32 lvl?
Odpisz
11 sierpnia 2016, 09:59
@AZKABANA: ja?? w emerald?? ni mam :/
Odpisz
11 sierpnia 2016, 10:44
@YuzuruOtonashi: Nie, Swellow za twojego pokemona z flyem, minimum 32 lvl
Odpisz
11 sierpnia 2016, 13:29
@AZKABANA: ni mam pokemona z fly
Odpisz
11 sierpnia 2016, 17:47
@YuzuruOtonashi: Kupa.
Odpisz
11 sierpnia 2016, 09:30
ja w gta V
Odpisz
10 sierpnia 2016, 17:31
cześć Kacper
Odpisz
10 sierpnia 2016, 16:50
Ja oglądałem anime grałem w pokemon red,crystal,emerald oraz platinum ale dla większości będę "gimbem który zna pokemony tylko z go" :(
Odpisz
10 sierpnia 2016, 12:14
pokemon go to rak ale zwykłe pokemony są spoko
Odpisz
10 sierpnia 2016, 12:39
@zynkfryd: Oczywiście gdy dużo osób gra w jakąś grę to z miejsca ma ona raka
Odpisz
10 sierpnia 2016, 12:51
@CeeKay: Moje profilowe....
Jestem rakiem?
Odpisz
10 sierpnia 2016, 12:53
@CeeKay: jeśli ktoś przypłaca życiem to jest to rak
Odpisz
10 sierpnia 2016, 14:11
@zynkfryd: Ale to wina głupoty ludzi a nie samej gry
Odpisz
10 sierpnia 2016, 14:35
@Jumper112: wiem więc to rak dla debili ok
Odpisz
10 sierpnia 2016, 15:33
@Jumper112: Pokemon Go- Musisz chodzić i zbierać pokemony (Czyli według was spoko)
Gracze Pokemon Go- Chodzą i zbierają pokemony (rak kufa japitola zabijcie to omg omg omg)
Odpisz
Edytowano - 10 sierpnia 2016, 16:45
@CeeKay: Typowy YT "Cześć zagramy dziś w pokemon go za ch*ja nie wiem co to są pokemony ale jest na to HYPE :)"
Nie mam nic do gry tylko do takich debili ... Gierka 8/10
Odpisz
Edytowano - 10 sierpnia 2016, 14:10
A JA WCZORAJ ZŁAPAŁEM PIKACHU11!!! OBOK BYŁ JAKIŚ TAM MEWTWO ...ALE PIKACHU JEST LEPSZY....nie
Odpisz
10 sierpnia 2016, 23:05
@Wenglan: Tak. Dokładnie wszyscy gracze Pokemon GO tak się zachowują.
Odpisz
10 sierpnia 2016, 14:08
blue/red forever
Odpisz
10 sierpnia 2016, 12:48
Yellow, Crystal, Emerald (teraz Platinum przechodze).
Odpisz
10 sierpnia 2016, 12:02
Ja tylko w Mystery Dungeon (nawet nie przeszłem bo nie przypadło mi do gustu) I jeszcze w Fire red i emerald
Odpisz
10 sierpnia 2016, 12:38
@SoMuchMLG: przeszedłem*
Odpisz
10 sierpnia 2016, 12:03
Ja tam w to nie gram, tylko w stare z GameBoya :)
Odpisz
10 sierpnia 2016, 12:13
@Hermit: piona. Chociaż ja trzymam je na srajfonie(jest jakaś różnica?)
Odpisz
10 sierpnia 2016, 12:28
@Blue_caT: Ja też xd
Odpisz
10 sierpnia 2016, 12:34
@Hermit: ja nie gram w pokemony, ale mam nintendo gba z supercard która ma coś około 80 gier...
Odpisz
9 sierpnia 2016, 17:47
bullshit, jak ktoś nie grał wcześniej w pokemony a teraz gra w go to bardzo dobra rzecz, i fajnie że marka po 13 latach niemal ma znów lata świetności...
Odpisz
10 sierpnia 2016, 12:03
ale wiesz że ciągle wychodzą gry z pokemonami
Odpisz
Edytowano - 10 sierpnia 2016, 12:29
@CoolSceleton95: Wiem, jednak porównując szał na nie do szału na pokemony w latach 95-05 wypadają raczej mizernie. No niby dużo kopii sprzedanych ale to nie to samo co na przełomie XX/XXI wieku
Odpisz