Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar kusal

10 marca 2018, 14:58

Avatar lodyosmakukiwi

11 sierpnia 2016, 23:45

ja mieszkam w islandii i wcale tak nie jest:/

Avatar Broski

11 sierpnia 2016, 21:24

A w Finlandii mają dostęp do internetu wpisany w konstytucję. Ale to już pewnie wszyscy wiedzą.

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 11 sierpnia 2016, 15:04

Wincyj faktów o świecie, wincyj!

Avatar Faiko

11 sierpnia 2016, 13:13

Ja mam tyle szczęścia, że mieszkam w tym Grabowcu i co jakiś czas przyjeżdżają fani i sobie zdjęcia robią. No i nam też jak 420 kradną tę tablice.

Avatar
Konto usunięte

11 sierpnia 2016, 12:32

Bardzo fajne ciekawostki, czekam na więcej.

Avatar
Deszcz

11 sierpnia 2016, 11:19

Gj gaza.

Avatar VVizz

11 sierpnia 2016, 09:57

Więcej, więcej, więcej!

Avatar
Konto usunięte

11 sierpnia 2016, 09:13

*Dzwonię do Kenobiego mówię : stary ty masz własną ulicę!

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar
Konto usunięte

11 sierpnia 2016, 17:22

@Kylo_Ren_: A Luke nie ma swij ulicy

Avatar Kylo_Ren_

11 sierpnia 2016, 17:55

Heuhuehuehueheuheuheuhe.

Avatar kilofik

11 sierpnia 2016, 09:26

Obi wan kenobi to mój ulubiany jedi, a wasz?

Avatar Fina258

11 sierpnia 2016, 00:19

Avatar Pluumek

11 sierpnia 2016, 09:05

Avatar
RhobarIII

11 sierpnia 2016, 09:01

#teamhetalia

Avatar Kapitan_Jack_Sparrow

11 sierpnia 2016, 08:31

Polski człek nie wzbudza we mnie zadowolenia. Typowy stereotypowy, fakt, ale nie nie ładny :/

Avatar bionic2000

10 sierpnia 2016, 02:33

Świetna próba autorze obrazka, ale Grabowiec nie ma nazw ulic, ponieważ jest wsią. I byłem tam 15 razy. Ku*wo kłamco.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (9)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (9)
Avatar kilimanjaro

11 sierpnia 2016, 14:59

@Kapitan_Jack_Sparrow: Jestem medium :P

Avatar Mnich1

11 sierpnia 2016, 18:35

@bionic2000: Na wsiach brak ulic? To to nie są wsie tylko zapi**owa.

Avatar panlogin

11 sierpnia 2016, 08:09

Z trzeciego i tak dalej brzmi jak rozkaz rozstrzelania.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Mało znany szczegół

Taktycznie

Rel

Były nóżki, nie ma nóżek

No to skrzynia biegów do wymiany

Przerwa na herbatkę

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka