Zalety i wady bycia niewidzialnym
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Były nóżki, nie ma nóżek
Wielka przygoda
Są wskazówki
Zdeklasowani znowu
Fajnie że odpowiedzieli
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 sierpnia 2016, 03:14
O kurcze to sailor moon po roku w pakistanie (paczaj w lewo)
Odpisz
10 sierpnia 2016, 14:19
Czy tylko ja zauważyłem w tle pewien napis?
Odpisz
10 sierpnia 2016, 14:48
@Jasnowidz: Nie.
Odpisz
10 sierpnia 2016, 23:42
@Jasnowidz: Dla jeja PL
Odpisz
10 sierpnia 2016, 18:45
Ale jak był by niewidzialny to był by też niewidomy bo światło nie odbijalo by się od tęczówki (poprawcie mnie jak się myle) bo była by przezroczysta.
Odpisz
Edytowano - 10 sierpnia 2016, 19:49
@Lacoste: W zasadzie tak, chociaz prawdopodobnie widzialby, ale obraz rozmyty. W teorii.
Odpisz
10 sierpnia 2016, 20:20
@Hartio: Przezroczyste soczewki kontaktowe? :v
Odpisz
10 sierpnia 2016, 20:26
@Lacoste: Swiatlo do konca oka dociera... Wiec teoretycznie widzielibysmy tylko rozmyty obraz... Wiesz problem z takimi rozważaniami jest taki, że nie wiemy jak dokladnie dzialaloby takie pole maskujace.
Odpisz
10 sierpnia 2016, 20:51
@Hartio: Mogło by załamywać światło wokół nas czy coś w tym stylu
Odpisz
10 sierpnia 2016, 21:46
@Lacoste: Zawsze można mieć nanokombinezon który załamywał by światło
Odpisz
10 sierpnia 2016, 21:46
Ale Człowiek-Niewidzialny Człowiek w Kopsie był przecież gejem, więc czemu przeszkadza mu to, że mężczyzna siedzi na jego kolanach?
Odpisz
10 sierpnia 2016, 21:08
Ale kanar by go usłyszał gdy mówił. Poza tym poczułby, że na czymś usiadł.
Odpisz
10 sierpnia 2016, 19:45
Ta facetka wygląda jakby na pyrkon jechała.
Odpisz
10 sierpnia 2016, 19:00
Co to za pani*Windowsphonowo-przeglądarkowy lenny*
Odpisz
10 sierpnia 2016, 18:23
dla jeja.pl
Odpisz
10 sierpnia 2016, 14:05
Nie kumam
Odpisz
10 sierpnia 2016, 14:33
@troll227: usiadł na nim
Odpisz
10 sierpnia 2016, 14:21
On na nim usiadł, jakby ktoś nie wiedział.
Ale rzeczywiście obrazek cholernie trudny do zrozumienia.
Odpisz
10 sierpnia 2016, 13:10
bez sensu
Odpisz
Edytowano - 10 sierpnia 2016, 14:04
twoje życie jest bez sensu
Odpisz
10 sierpnia 2016, 14:30
@Asasyn07: wiem
Odpisz
10 sierpnia 2016, 18:08
@Asasyn07: Każde życie jest bez sensu.
Odpisz
10 sierpnia 2016, 18:08
@TheTemplar: Zwłaszcza żucie templariusza
Odpisz
10 sierpnia 2016, 18:16
@Asasyn07: żujesz templariusza?
Odpisz
10 sierpnia 2016, 18:16
@Asasyn07:
Odpisz