Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Równi i równiejsi
Dobrze czasem się oderwać
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Północne Węgry
Najbardziej realistyczny spośród modów
Pozdrawiam świetliki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 stycznia 2025, 12:44
Odpisz
25 października 2024, 08:12
Ja pie....ę...
Odpisz
9 marca 2022, 23:05
...
Odpisz
7 października 2021, 18:58
Co do cholery...
Odpisz
30 maja 2021, 14:39
Jprdl zło. Okładka wykonana przez osobę chorą psychicznie a treść opowiadania przez typową autoreczkę
Odpisz
1 maja 2021, 09:46
CO
Odpisz
10 sierpnia 2016, 13:17
Sprzedam wodę święconą!
Odpisz
10 sierpnia 2016, 13:22
@Vader0PL: A ja kupię ;-;
Odpisz
10 sierpnia 2016, 13:27
@Vader0PL: jest zniżka za hurt?
Odpisz
10 sierpnia 2016, 13:27
@lorax12: Ile sztuk?
Odpisz
Edytowano - 10 sierpnia 2016, 13:28
@Kto_Inny: Jest. Ile pudeł mam zapakować do ciężarówki?
Odpisz
10 sierpnia 2016, 13:28
@Vader0PL: Odrazu 5 litrów ;_;
Odpisz
10 sierpnia 2016, 13:28
@lorax12: Sprzedane. W takich wypadkach to bierzcie za darmo.
Odpisz
10 sierpnia 2016, 13:29
@Vader0PL: Spoko
*moczy się w wodzie święconej*
Odpisz
10 sierpnia 2016, 13:35
@lorax12: *topi się w wodzie święconej*
Odpisz
10 sierpnia 2016, 13:37
@Kto_Inny: *używa Wody Święconej do zrobienia Świętej Bomby*
Odpisz
10 sierpnia 2016, 14:00
@lorax12: święty granat ręczny!
Odpisz
10 sierpnia 2016, 14:02
@ponczeq: Wolę moją bombę
Jest większa
Odpisz
10 sierpnia 2016, 14:05
@Vader0PL: kupię 2 litry
Odpisz
10 sierpnia 2016, 15:01
@Kideu: Też bym wziął ale Wampir + woda święcona to złe połączenie :P
Odpisz
10 sierpnia 2016, 15:03
@Wampir231: To ja wyekstraktuje Ci samą wodę z solą :v
Odpisz
10 sierpnia 2016, 15:04
@lorax12: Danke
Odpisz
10 sierpnia 2016, 15:06
@Wampir231: *ekstraktuje* Proszę
Bezpieczna do użycia dla wampira
Odpisz
10 sierpnia 2016, 15:13
@lorax12: Ok zaufam Ci *Oblewa się*
Odpisz
10 sierpnia 2016, 15:14
@Wampir231: Dobra idę dokończyć swoją Bombę
Odpisz
10 sierpnia 2016, 15:17
@lorax12: Pomóc? Albo lepiej nie bo jeszcze się obleje wodą święconą i ch*j mnie strzeli
Odpisz
10 sierpnia 2016, 15:22
@Wampir231: Ok
Odpisz
10 sierpnia 2016, 19:55
@lorax12: I jak bomba? chcę wiedzieć kiedy spi***alać żebym nie zdechł
Odpisz
10 sierpnia 2016, 20:56
@Wampir231: Już
*wsiada w samolot*
Odpisz
10 sierpnia 2016, 21:16
@lorax12: Ok *Spi***ala na Syberię do okopów* :V
Odpisz
10 sierpnia 2016, 21:20
@Wampir231: *zrzuca bombę na Jeja i oczyszcza większość*
Odpisz
10 sierpnia 2016, 21:25
@lorax12: Ok trzeba zająć się jeszcze resztą idziemy na wojne *wraca z pistoletami maszynowymi na wodę święconą*
Odpisz
Edytowano - 10 sierpnia 2016, 21:26
@lorax12: Tylko we mnie nie traf bo będzie po ch*ju
Odpisz
10 sierpnia 2016, 21:29
@Wampir231: Ok spoko
Odpisz
10 sierpnia 2016, 21:32
@lorax12: Ok wyje**liśmy ich w pi**u! Ide to oblać tylko gdzie ja znajde jakiegoś człowieka... eee radzę Ci spi***alać
Odpisz
10 sierpnia 2016, 21:35
@Wampir231: Nie jestem człowiekiem... moja krew by cię zabiła...
Odpisz
10 sierpnia 2016, 21:37
@lorax12: Ok a może jednak nie dobra idę szukać kogoś innego ale jeszcze Cię dorwę *odlatuje w postaci nietoperza*
Odpisz
10 sierpnia 2016, 21:43
@Wampir231: *je pieczywo czosnkowe*
Ok
Odpisz
10 sierpnia 2016, 21:47
@lorax12: Czosnek to bujdy dla chłopów :P Wampiry nie nawidzą zapachu dyni zapamiętaj na nasze następne spotkania
Odpisz
10 sierpnia 2016, 21:49
@Wampir231: *Piecze ciasto dniowe i zakłada kask z dyni* spoko
Odpisz
10 sierpnia 2016, 22:33
@lorax12: Spotkamy się wkrótce
Odpisz
10 sierpnia 2016, 22:36
@Wampir231: Ok :3
Odpisz
10 sierpnia 2016, 22:42
@lorax12: Jak to powiedział Stachu Jones ,,Oczekujcie mnie wkrótce''
Odpisz
10 sierpnia 2016, 22:43
@lorax12: Mam tylko nadzieję że będzie to przyjacielskie spotkanie
Odpisz
10 sierpnia 2016, 22:43
@Wampir231: Mi tu
Odpisz
10 sierpnia 2016, 22:44
@lorax12: Mam nadzieję że nie będziesz miał żadnych srebnych rzeczy przy sobie ani kołka
Odpisz
10 sierpnia 2016, 22:48
@Wampir231: A srebro to nie na wilkołaki?
Spoko ja nie z takich
Odpisz
10 sierpnia 2016, 22:49
@lorax12: Czy ja mówiłem że przyjdę sam?
Odpisz
10 sierpnia 2016, 22:50
@Wampir231: Aha .-.
Odpisz
10 sierpnia 2016, 22:51
@lorax12: Spokojnie on nie jest agresywny ale na wszelki wypadek zabierz strzelbę z srebnymi kulami
Odpisz
10 sierpnia 2016, 22:58
@Wampir231: ok *pakuje ją*
Odpisz
10 sierpnia 2016, 23:02
@lorax12: Dobrze zatem ile masz kul?
Odpisz
10 sierpnia 2016, 23:03
@Wampir231: Z 20 i jeszcze trzy magazynki po 60
Odpisz
10 sierpnia 2016, 23:05
@lorax12: Ok widzę że wiesz z czym masz doczynienia
Odpisz
10 sierpnia 2016, 23:06
@Wampir231: Tak
Do tego niektóre są rozpryskowe
Odpisz
10 sierpnia 2016, 23:14
@lorax12: Dobrze więc ja w tej chwili udaję się na spoczynek do Transylwani żegnam
Odpisz
10 sierpnia 2016, 23:14
@Wampir231: Żegnaj
Odpisz
11 sierpnia 2016, 10:31
@lorax12: Are you ready for spotkanie?
Odpisz
11 sierpnia 2016, 12:15
@Wampir231: Jis
Odpisz
11 sierpnia 2016, 13:08
@lorax12: Ok znajdź mój grób dzisiaj o północy wstanę z niego więc nie będziesz miał problemów aby mnie rozpoznać
Odpisz
11 sierpnia 2016, 13:08
@Wampir231: ok
Odpisz
11 sierpnia 2016, 13:10
@lorax12: Wcześniej powiedziałeś że nie jesteś człowiekiem więc kim ty ku*wa jesteś ?
Odpisz
11 sierpnia 2016, 13:12
@Wampir231: Cieniem z najgłębszych zakątków Otchłani.
Istotą Mroku.
Gościem lubiącym pizze i inne...
Odpisz
11 sierpnia 2016, 13:13
@lorax12: Ok zapomniałem się przedstawić me imię to Emiel Regis Rohellec teżieff
Odpisz
11 sierpnia 2016, 13:15
@Wampir231: Powiedzieć Ci moje imię w moim języku?
Odpisz
11 sierpnia 2016, 13:17
@lorax12: Może zostawmy to na nasze spotkanie
Odpisz
11 sierpnia 2016, 13:17
@Wampir231: Dobrze więc
Odpisz
11 sierpnia 2016, 14:49
@lorax12: ale długa rozmowa
Odpisz
11 sierpnia 2016, 15:10
@Kto_Inny: Bywa będzie jeszcze dłuższa
Odpisz
11 sierpnia 2016, 15:23
@Vader0PL: Bardzo chętnie kupię.
Odpisz
11 sierpnia 2016, 16:58
@TeczowaKoza: Trochę się spóźniłeś już wyprzedane
Odpisz
11 sierpnia 2016, 21:06
@Wampir231: No chyba, że przejdziemy na priv
Odpisz
11 sierpnia 2016, 23:25
@lorax12: Nie #Najdłuższa_rozmowa_na_jeja CHALLENGE
Odpisz
11 sierpnia 2016, 23:26
@Wampir231: moja dawna o herbacie miała więcej niż 74 komentarze...
Ale wiem, że są takie na 163...
Odpisz
11 sierpnia 2016, 23:28
@lorax12: YOLO ps.Czekam przy grobie z wilkołakiem :P mam nadzieję że nie zapomniałeś o strzelbie
Odpisz
11 sierpnia 2016, 23:30
@Wampir231: Przełóżmy to na jutro
Jestem zmęczony
Odpisz
Edytowano - 11 sierpnia 2016, 23:31
@lorax12: Dobrze zatem niech tak będzie miłego wypoczynku życzę
Odpisz
11 sierpnia 2016, 23:32
@Wampir231: Dzięki
Odpisz
11 sierpnia 2016, 23:34
@lorax12: Znaj moją dobroć przyjacielu nie okazuję jej każdemu
Odpisz
11 sierpnia 2016, 23:36
@Wampir231: Dobrze
Odpisz
12 sierpnia 2016, 19:18
@Kto_Inny: Kiedy kolejna dostawa ? :v
Odpisz
12 sierpnia 2016, 22:52
@lorax12: Gotowy do spotkania?
Odpisz
13 sierpnia 2016, 09:53
@Wampir231: Miałem grill
Odpisz
13 sierpnia 2016, 11:40
@lorax12: Aha spoko :ξ
Odpisz
13 sierpnia 2016, 11:53
@Wampir231: Dziś na 99% będę
Odpisz
13 sierpnia 2016, 12:59
@lorax12: Ok :Δ
Odpisz
13 sierpnia 2016, 13:07
@Wampir231: Po co Ci ta Delta?
Odpisz
13 sierpnia 2016, 13:15
@lorax12: A żebym ja to wiedział :Λ
Odpisz
13 sierpnia 2016, 13:23
@Wampir231: Lambda
Odpisz
13 sierpnia 2016, 21:50
@lorax12: Niestety dzisiejszej nocy się nie spotkamy głowa boli mnie jakbym obrywał po głowie od skalnego trola. Wybacz przyjacielu mam nadzieję że mi wybaczysz
Odpisz
13 sierpnia 2016, 21:52
@Wampir231: Oczywiście
Jutro więc
Odpisz
13 sierpnia 2016, 22:01
@lorax12: W sumie to co mnie spotkało można nawiązać do ataku głupiego trola zostałem pobity
Odpisz
13 sierpnia 2016, 22:05
@Wampir231: :/
Odpisz
17 sierpnia 2016, 21:31
@lorax12: Żyjesz jeszcze ?
Odpisz
18 sierpnia 2016, 00:00
@Wampir231: umarł z przyczyn paranormalnych
Odpisz
18 sierpnia 2016, 08:46
@Kto_Inny: Aha :P
Odpisz
21 sierpnia 2016, 21:19
@Wampir231: Byłem na Mazurach
Odpisz
23 września 2016, 08:40
@Vader0PL: a do tego będzie opłatek na zagryzkę?
Odpisz
20 września 2020, 09:32
@Kubika_Gaming: no i nie dokonczyli spotkania
Odpisz
Edytowano - 6 sierpnia 2020, 09:18
I właśnie przez nich wyciąłem oczy mimo że wygląda jak cenzura
Odpisz
10 sierpnia 2016, 20:11
aaaaaaaaa kuurwa japie**olee moje oczyyy o h*jjj jak to pieczeee gdzie mikserrr
Odpisz
16 czerwca 2020, 20:36
@zynkfryd: proszę
Odpisz
10 sierpnia 2016, 16:22
Szkoda tylko, że Pepe to samica
Odpisz
16 czerwca 2020, 20:33
@Heksakosjoikontaheksafob: c o
Odpisz
3 marca 2018, 11:36
Każdego dnia oddalamy się od Boga
Odpisz
16 czerwca 2020, 20:30
@Komiik:
Odpisz
19 marca 2020, 22:59
@Konto usunięte:
Odpisz
Edytowano - 3 lipca 2019, 13:41
Witamy na wattpadzie! W miejscu gdzie 12 latki piszą książki w stylu takich jak na obrazku! Ciesz się życiem i dostań raka! Pozdrawiamy - zespół tego rakowsika
Odpisz
3 czerwca 2019, 07:01
Aha
Odpisz
14 sierpnia 2018, 16:26
Odpisz
2 maja 2019, 22:22
@DinoSummer: eeeee wut??
Odpisz
2 maja 2019, 22:25
@ultron64: To mój reaction meme.
Odpisz
2 maja 2019, 22:26
@DinoSummer: aha.
Odpisz