memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
10 sierpnia 2016, 13:39
Serio tak trudno uciąć to logo? Tymbardziej że jest na czarnym tle -.-
Odpisz
9 września 2019, 14:39
@DMCJCD: Jakie logo? Jakie logo było w starej wersji?
9 września 2019, 16:24
@MajnkraftAlusiek: Nie wiem, nie pamiętam.
9 września 2019, 14:37
Na żółto i na niebiesko.
10 sierpnia 2016, 13:42
Dla mnie ćpun
10 sierpnia 2016, 13:43
@lorax12: ćpunotas
10 sierpnia 2016, 13:51
@AKU_CIE_ZBIJE: Prędzej faja
11 sierpnia 2016, 12:27
@lorax12: widzę że nie jestem jedyny który nie miał tego samego skojarzenia co reszta
11 sierpnia 2016, 12:29
@bylejakbylegdzie: Jesteśmy elitą
11 sierpnia 2016, 19:09
@lorax12: Oj tam od razu ćpun :v
11 sierpnia 2016, 21:08
@Mid_Or_Feed: A kto inny?
11 sierpnia 2016, 22:36
@lorax12: Hobbysta :P
11 sierpnia 2016, 18:05
Taaaaaaaaaa WueFista
11 sierpnia 2016, 14:22
( ͡° ͜ʖ ͡°)
11 sierpnia 2016, 11:28
11 sierpnia 2016, 12:33
@kandashiipanda:
11 sierpnia 2016, 11:59
@Bożydar coś ty odwalił
Edytowano - 11 sierpnia 2016, 11:30
Nadzieja świata sztuki!
10 sierpnia 2016, 14:04
10 sierpnia 2016, 14:01
Wygląda jak potion z gotika, a przynajmniej tak mi się skojarzyło.
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież10 sierpnia 2016, 13:39
Serio tak trudno uciąć to logo? Tymbardziej że jest na czarnym tle -.-
Odpisz
9 września 2019, 14:39
@DMCJCD: Jakie logo? Jakie logo było w starej wersji?
Odpisz
9 września 2019, 16:24
@MajnkraftAlusiek: Nie wiem, nie pamiętam.
Odpisz
9 września 2019, 14:37
Na żółto i na niebiesko.
Odpisz
10 sierpnia 2016, 13:42
Dla mnie ćpun
Odpisz
10 sierpnia 2016, 13:43
@lorax12: ćpunotas
Odpisz
10 sierpnia 2016, 13:51
@AKU_CIE_ZBIJE: Prędzej faja
Odpisz
11 sierpnia 2016, 12:27
@lorax12: widzę że nie jestem jedyny który nie miał tego samego skojarzenia co reszta
Odpisz
11 sierpnia 2016, 12:29
@bylejakbylegdzie: Jesteśmy elitą
Odpisz
11 sierpnia 2016, 19:09
@lorax12: Oj tam od razu ćpun :v
Odpisz
11 sierpnia 2016, 21:08
@Mid_Or_Feed: A kto inny?
Odpisz
11 sierpnia 2016, 22:36
@lorax12: Hobbysta :P
Odpisz
11 sierpnia 2016, 18:05
Taaaaaaaaaa WueFista
Odpisz
11 sierpnia 2016, 14:22
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
11 sierpnia 2016, 11:28
Odpisz
11 sierpnia 2016, 12:33
@kandashiipanda:
Odpisz
11 sierpnia 2016, 11:59
@Bożydar coś ty odwalił
Odpisz
Edytowano - 11 sierpnia 2016, 11:30
Nadzieja świata sztuki!
Odpisz
10 sierpnia 2016, 14:04
Odpisz
10 sierpnia 2016, 14:01
Wygląda jak potion z gotika, a przynajmniej tak mi się skojarzyło.
Odpisz