Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar TheHunterMikiPL

13 sierpnia 2016, 17:36

W szkole miał ksywkę żaba :P
PS
O, je**ny! Co zrobić, żeby tak skakać?? O.o

Avatar kamykPL

13 sierpnia 2016, 17:37

@TheHunterMikiPL: Trenować kilka lat.

Avatar TheHunterMikiPL

13 sierpnia 2016, 17:48

@kamykPL: Ale jak? Bo chyba ciągłe podskakiwanie nie daje wiele.

Avatar kamykPL

13 sierpnia 2016, 18:13

@TheHunterMikiPL: Mnie się nie pytaj jak, bo nwm :/

Avatar TheHunterMikiPL

13 sierpnia 2016, 18:30

@kamykPL: To na ch*j odpowiadasz...

Avatar xXkuba22Xx

13 sierpnia 2016, 19:23

@TheHunterMikiPL: tak dokładnie, ciągle podskakiwać i podnosić sobie poprzeczkę, regularne treningi itp...

Avatar TheHunterMikiPL

13 sierpnia 2016, 19:26

@xXkuba22Xx: Trenowałes kiedyś takie skakanie?

Avatar xXkuba22Xx

13 sierpnia 2016, 19:29

@TheHunterMikiPL: nie ale tak jest z każdym sportem co dziennie parę godzin treningu i nie tylko tego skakania, założę się że też trzeba biegać, pływać ogółem ćwiczyć, dlatego bycie sportowcem jest przesrane

Avatar TheHunterMikiPL

13 sierpnia 2016, 19:36

@xXkuba22Xx: Ze wszystkim tak jest, ale skakanie akurat mało obciąża mięśnie, więc z tym chyba nie. Trzeba trenowac odpowiednie mięśnie w odpowiednie sposoby. Skakać oczywiście też, ale samo skakanie nie wiele da.

Avatar Lekki69

13 sierpnia 2016, 19:38

@TheHunterMikiPL: skakanie z obciążeniem bierzesz hantelki 2-5kg i skaczesz

Avatar TheHunterMikiPL

13 sierpnia 2016, 19:41

@Lekki69: ... Spróbuj skoczyć z hantlami... Popatrz, jak on wymachuje rękami... Skakanie na skakance, przysiady i skakanie, tak jak na gifie z kamizelką obciążeniową, by pewnie coś dało.

Avatar Lekki69

Edytowano - 13 sierpnia 2016, 20:25

@TheHunterMikiPL: sam tak robiłem z 12 kg obiążeniem ( dwie hantle 6kg)
kamizelka też jest ok opcją ale raczej droższa :D

Avatar TheHunterMikiPL

13 sierpnia 2016, 20:34

@Lekki69: O.o !? Średnio mi się chce wierzyć.

Avatar Lekki69

13 sierpnia 2016, 20:46

@TheHunterMikiPL: Dlaczego niby? Jak nie jesteś naprawdę cieńkim patyczakiem i ćwiczyłeś kiedykolwiek to powinieneś dać radę a spróbuj potem bez obciążenia, zobaczysz jaka różnica ^^

Avatar TheHunterMikiPL

13 sierpnia 2016, 20:52

@Lekki69: Nie za bardzo miałbym na co wskakiwać. I w ogóle, to nowe hantle muszę kupić.

Avatar FeldmarschallvonBock

14 sierpnia 2016, 01:01

@TheHunterMikiPL: Żaba =

Avatar baarts

13 sierpnia 2016, 22:36

"People are awesome"

Avatar
Konto usunięte

13 sierpnia 2016, 19:05

Mirror's Edge w prawdziwym życiu :D

Avatar Scrollek0802

13 sierpnia 2016, 18:08

jobany

Avatar Vampireczka

10 sierpnia 2016, 18:08

Myślałam, że się wywali ;-;

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Powodzenia

Nie są aż takie pyszne

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

To by wystarczyło

Lekko nie będzie

Rel

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka