My tu się boimy terrorystów
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pilne
Równi i równiejsi
Fajnie że odpowiedzieli
Dobrze czasem się oderwać
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 sierpnia 2016, 20:04
Wyczuwam propagandę TVN ;-;
Odpisz
11 sierpnia 2016, 00:50
@Komandor_Brytania: TYLKO w tym sezonie w Polsce utopiło się ponad 232 osoby
Natomiast od początku 2016 w zamachach w Europie zginęło plus minus 130 osób
Odpisz
11 sierpnia 2016, 00:54
Cofam to. Myślałem że mniej ;-;
Odpisz
12 sierpnia 2016, 14:27
@Komandor_Brytania: Takie są fakty :P
Odpisz
12 sierpnia 2016, 15:19
@anonymoose: Fakty są takie że Szczecin jest w końcu sławny :v
Odpisz
12 sierpnia 2016, 13:16
GDZIE JEST KALIGULA, GDY GO POTRZEBUJEMY?
Odpisz
12 sierpnia 2016, 12:24
To nie woda, tylko ziemia wodnego pochodzenia.
Poza tym nie w każdej wodzie się tonie!
Odpisz
12 sierpnia 2016, 12:23
Je***ać wodę!!!
Odpisz
Edytowano - 12 sierpnia 2016, 12:15
Tylko najczęściej utopienie się to oznaka debilizmu a nie wpłyniesz na to że ktoś zrobi rozwałkę
Odpisz
12 sierpnia 2016, 12:08
Widziałem jeden filmik na którym facet mówił : Ja często pływam po piwie i jeszcze ani razu się nie utopiłem.
Odpisz
12 sierpnia 2016, 11:44
musimy wydać cały hajs na walkę z wodą, miejmy nadzieję że nasi sojusznicy nam pomogą w walce z tym bezwzględnym wrogiem
Odpisz
12 sierpnia 2016, 10:18
Mi się wydaje czy więcej ludzi tonie niż ginie w wypadkach samochodowych?
Odpisz
12 sierpnia 2016, 10:01
Pozdrowienia z Ustki ;-;
Odpisz
10 sierpnia 2016, 19:49
Statystyki są bezlitosne: 100% ludzi, którzy piją wodę umiera
Odpisz
10 sierpnia 2016, 19:50
@PanMixer: Pije wode od dawna i nie umarłem. Co to oznacza?
Odpisz
10 sierpnia 2016, 19:51
@Jasnowidz: Tylko że pijąc wodę umierasz bardzo powolnie od środka kolego.
Odpisz
10 sierpnia 2016, 19:51
@Jasnowidz: Że trochę później umrzesz
Odpisz
10 sierpnia 2016, 21:40
@PanMixer: 100% ludzi którzy oddychają tlenem umiera
Odpisz
12 sierpnia 2016, 09:40
@erykos123: Nie będę oddychać i pić to będę okazem zdrowia.
Odpisz
12 sierpnia 2016, 09:34
Ja bym bardziej obwiniała alkohol oraz ludzką głupotę i psychikę.
Odpisz
12 sierpnia 2016, 08:30
nie woda tylko głupki którzy nie uwarzają
Odpisz
12 sierpnia 2016, 10:38
@Patbusz: Ta..."Głupki którzy nie uważają"...Jak by cię taka porządna fala na Bałtyku porwała to byś inaczej mówił
Odpisz
12 sierpnia 2016, 08:19
cicha woda brzegi rwie
Odpisz
12 sierpnia 2016, 08:09
Tylko że jak jest wywieszona czerwona flaga, ale ludzie pomimo tego i złej pogody i tak wchodzą do tej wody, to jest to tylko ich wina.
Odpisz
11 sierpnia 2016, 04:58
hmm ale w tym roku czy w całej erze
Odpisz
12 sierpnia 2016, 08:03
@PaDemonKa: w tym sezonie
Odpisz