Czego się nie robi dla...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zdeklasowani znowu
Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową
Wielka przygoda
Cel namierzony
Brawo za czujność!
Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 września 2019, 14:32
Hihi
Odpisz
12 sierpnia 2016, 18:46
Jeszcze ta godzina...
Odpisz
27 stycznia 2019, 17:26
@Metal_Head: To data raczej, tylko dziecko pisało, może nie wie jak pisać daty. Albo pomyliło. Albo chciało zmylić przeciwnika.
Odpisz
27 stycznia 2019, 19:06
Odpisz
31 października 2016, 21:33
xD
Odpisz
23 marca 2017, 17:52
@pipus: Zajebisty awatar. Ford?
Odpisz
3 września 2017, 19:54
Dzięki X3 tak to Ford :D moja była ulubiona postać z kreskówek
Odpisz
4 września 2017, 15:03
@pipus: Moja też *pjona*
Odpisz
30 grudnia 2017, 15:34
*prędkość explorera* xD *pjona*
Odpisz
28 grudnia 2016, 18:10
"włonczyci" XD
Odpisz
1 września 2016, 19:14
Tak bez cenzury przekleństwo?!
Odpisz
15 sierpnia 2016, 17:08
Fajnie autor obrazka rysuje...
Odpisz
13 sierpnia 2016, 00:26
Ale żal
Odpisz
12 sierpnia 2016, 18:45
I to uczucie, kiedy dostajesz takie coś a twoje dziecko ma już 17 lat...
Odpisz
11 sierpnia 2016, 12:32
Uzależnienie od komputera..
Odpisz
11 sierpnia 2016, 16:54
@kicius23: Ja na miejscu tej matki, zrobiłbym tak.Dziecko mogłoby sobie włączyć komputer, ale jedyną grą. W którą mogłoby zagrać to ta, która uczy zasad pisowni wyrazów.
Dziecko na pewno nie byłoby zadowolone, więc nie będzie mu się chciało przesiadywać.
No i problem z uzależnieniem rozwiązany.(Tak wyłączyłbym neta i usunął inne gry)
Odpisz
12 sierpnia 2016, 01:01
W mojek wersji jedyną grą byłby sonic 06.Jestem zły.
Odpisz
12 sierpnia 2016, 16:07
@MrCienki: ze Sonic 06 można mieć troszeczkę śmiechawy, dlatego lepiej Limbo Of The Lost
Odpisz
12 sierpnia 2016, 16:57
@Kr33gn4r: Big rigs.
Odpisz
12 sierpnia 2016, 17:47
@MrCienki: Z big rigs też można mieć jaja jak się jedzie ok.9870 km/h
Odpisz
11 sierpnia 2016, 12:24
Kisne.
Odpisz
12 sierpnia 2016, 16:12
@qaz123:
Odpisz
12 sierpnia 2016, 17:33
Dziękuję jarchinie, ale przeszło mi jakieś... 3 dni temu.
Odpisz
12 sierpnia 2016, 16:27
Mam takiego kuzyna xD
- Ej bo wiesz... no Chrzaszcz wiesz no.. bo ty masz majnkrafta no.. tego nowego no.. no... a ja dzisiaj jeszcze nie grałem no..
Odpisz
12 sierpnia 2016, 14:08
Sam kiedyś wkładałem kartkę pod drzwi bratu, by spytać się czy mogę pograć - była wtedy ze mnie wielka psuja i ogólnie wstydziłem się, ale to tutaj jest przesadą.
Odpisz
12 sierpnia 2016, 14:02
Jego mama to żyrafa? xD
Odpisz
11 sierpnia 2016, 14:25
Dlaczego ktoś wstawił moją laurke gdy miałem 6 lat
Odpisz
11 sierpnia 2016, 13:10
Czy egzystencja ludzi takich, jak na tym obrazku zostało to przedstawione, ma sens?
Odpisz
11 sierpnia 2016, 13:29
Moja egzystencja nie ma sensu, to jest pewne.
Odpisz