Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
To się nie może nie udać
Frustrujące
Fergus
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 sierpnia 2016, 21:57
Tytuł filmiku?
Odpisz
11 sierpnia 2016, 22:05
@lorax12: Niestety, wymyśliłem ten typ podczas tworzenia mema.
Odpisz
11 sierpnia 2016, 22:09
@figaro19: Szkoda .-.
Odpisz
11 sierpnia 2016, 22:36
@figaro19: lol jest takie coś black pepperoni na vine.
Odpisz
Edytowano - 11 sierpnia 2016, 22:43
@lorax12: Jeżeli pragniesz to obejrzeć wpisz w wyszukiwarkę Black Salami. Powyższe video oglądasz na własną odpowiedzialność.
Odpisz
Edytowano - 11 sierpnia 2016, 22:54
@Swidru: To to było o mikrofonie?
Oglądałem
Odpisz
12 sierpnia 2016, 10:50
@lorax12: Nie to było o tym... to było dokładnie o dolnej treści obrazka.
Odpisz
12 sierpnia 2016, 13:58
@Swidru: Heh widziałem
Odpisz
12 sierpnia 2016, 07:31
Ja tam uważam że się zawalił
Odpisz
12 sierpnia 2016, 01:33
o co chodzi?
Odpisz
11 sierpnia 2016, 23:25
Black Salami ja to znajomym pokazałem za dni włączył to jeden z nih kiedy jedliśmy pizzę
Odpisz
11 sierpnia 2016, 22:59
Odpisz
12 sierpnia 2016, 09:16
@xAzumiKx:
Odpisz
11 sierpnia 2016, 22:38
Bagiety już po ciebie jado figaro! Łiłu, łiłu!
Odpisz
11 sierpnia 2016, 22:01
co [Cenzura]?!
Odpisz
11 sierpnia 2016, 23:44
@KacperUE: Jeja samo cenzuruje. Ku*wa
Odpisz
12 sierpnia 2016, 09:19
ale jak napisze przekleństwo to dostane bana....kolejnego do kolekcji
Odpisz
13 sierpnia 2016, 09:15
@KacperUE: No chyba, ku*wa, nie.
Odpisz
13 sierpnia 2016, 09:27
@Archeologwinternetach: Gdzie avatar?
Odpisz
13 sierpnia 2016, 09:28
@KacperUE: ???
Odpisz
13 sierpnia 2016, 09:29
@Archeologwinternetach: Avatar sie zwalił
Odpisz
13 sierpnia 2016, 09:30
@KacperUE: To net ci się wyładował.
Odpisz
13 sierpnia 2016, 09:34
@Archeologwinternetach: albo laptop ma głupawkę....Co byś powiedział gdyby Germanyball(Julia) usuneła konto?
Odpisz
13 sierpnia 2016, 09:55
@KacperUE: Poje**ło cie? Ku*wa, za to nie ma bana.
Odpisz
13 sierpnia 2016, 09:57
@saper123: Saper...-Alectro-Saper.....chodź tu
Odpisz
Edytowano - 13 sierpnia 2016, 11:37
@KacperUE: Jakby usunęła to powiedziałbym, że usunęła konto.
Odpisz
11 sierpnia 2016, 21:55
Hahahahahahahahahahahaahahahahahhahahahahahahaahahahahhahahaahahahhaahahahahahhahaahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahajahahahahaha
To obrzydliwe
Odpisz
11 sierpnia 2016, 21:57
@Eloelo12354: Proszę
Odpisz