Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar wikoX

1 listopada 2023, 20:44

Ja bym brał

Avatar kilofik

13 sierpnia 2016, 22:32

upośledzone dzieci!

Avatar Quackmore

6 października 2020, 23:57

@kilofik: Weź się podziel

Avatar
Konto usunięte

19 kwietnia 2021, 18:50

@kilofik: Daj trochę :(

Avatar amazonka4321

26 maja 2018, 23:58

Szczerze? Nie chciałabym kogoś a tak napakowanego.

Avatar Zaspanymen33

31 stycznia 2018, 17:07

kisne

Avatar blackjk

13 sierpnia 2016, 21:14

ryj ma jak frajer

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (8)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (8)
Avatar baarts

28 grudnia 2017, 04:08

@dawidz1612: Chyba nie do mnie kom.

Avatar dawidz1612

28 grudnia 2017, 14:50

@baarts: No taki fail trochę.

Avatar amelka8980

6 kwietnia 2017, 16:54

*mistrz fotoshopa*

Avatar ersysek

9 stycznia 2018, 12:28

@amelka8980: photoshopa*

Avatar
Konto usunięte

13 sierpnia 2016, 20:09

Żadna siłownia. Koleś po prostu za dużo się masturbował i dlatego ma umięśnioną prawą rękę.

Avatar Akairchan

13 sierpnia 2016, 21:29

lewą ma schowaną, to nie przypadek!

Avatar SansSkeleton

14 sierpnia 2016, 10:42

@Akairchan: ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Avatar Akairchan

14 sierpnia 2016, 11:32

@SansSkeleton: ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Avatar znaki2

13 sierpnia 2016, 23:17

A zazdrośni i tak powiedzo, że photoszop :/

Avatar Lekki69

13 sierpnia 2016, 19:29

Ej no, też chce tak wyglądac. Zapisałem się na siłownie i żadnych zmian, dlaczego?

Może to przez to że nie chodzę tam? ... nie wiem

Avatar masterhardkore

13 sierpnia 2016, 21:47

@Lekki69: wież do krzepy potrzebne są podstawowe umiejętności fotoshopa

Avatar baarts

13 sierpnia 2016, 22:23

@masterhardkore: wiesz*

Avatar romanow

13 sierpnia 2016, 20:38

Jak by mieszkał w Nowej Zelandii to ta dziewczyna mogłaby uznać słowo ciasteczko bardzo prawdziwie i go zjeść. ( w Nowej Zelandii mieszkają kanibale... ponoć)

Avatar lulul

13 sierpnia 2016, 21:13

@romanow: A w Polsce t ich nie ma, co? Dostałem od ciebie raka ;-;

Avatar Fina258

13 sierpnia 2016, 23:31

@lulul: Niby prawie każdy to kanibal jeśli autokanibalizm się liczy.

Avatar lulul

14 sierpnia 2016, 14:35

@Fina258: W polsce prawdziwych kanibali jie jest dużo, ale są w każdym krqju

Avatar AriaBlaze606

13 sierpnia 2016, 20:03

photoshop

Avatar PolskiRusek

13 sierpnia 2016, 20:34

Avatar iger3

13 sierpnia 2016, 20:59

Avatar MORDOR1

13 sierpnia 2016, 19:57

Jego ręka jest trochę dziwna...

Avatar pawelek9889

13 sierpnia 2016, 19:57

A wystarczyło powiedzieć że ma już inną.

Avatar
SzanownyPanZulMietek

13 sierpnia 2016, 19:45

Ma rację. Patrzę i płaczę.

Avatar world_ball

13 sierpnia 2016, 19:36

hejterzy i tak powiedzą, że to photoshop.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Szybki jak błyskawica

Nie idź!

Powodzenia

To się nie może nie udać

Nie są aż takie pyszne

Angielskie śmieszki

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka