Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar damian2500

14 sierpnia 2016, 15:22

Tak tylko przypomne, że Pepsi to też cola \__/

Avatar wywietrznik

30 marca 2021, 21:54

@damian2500: *gównoburza*

Avatar Kapitan_Jack_Sparrow

14 sierpnia 2016, 10:58

Avatar AKU_CIE_ZBIJE

14 sierpnia 2016, 13:41

@Kapitan_Jack_Sparrow: przyzywasz figaro?

Avatar Kapitan_Jack_Sparrow

14 sierpnia 2016, 15:16

@AKU_CIE_ZBIJE: Jego przyzywa się inaczej. Gotowy?

Avatar AKU_CIE_ZBIJE

14 sierpnia 2016, 15:20

@Kapitan_Jack_Sparrow: jestem zawsze gotowy! dałem ci szczałkę w gurę1!11!one

Avatar Kapitan_Jack_Sparrow

14 sierpnia 2016, 15:42

@AKU_CIE_ZBIJE: wziąść włączać pszyszedłem para kruli weszedłem

Avatar AKU_CIE_ZBIJE

14 sierpnia 2016, 15:43

@Kapitan_Jack_Sparrow: cosi ńe dźała :ccc

Avatar BalcarKMPL

15 sierpnia 2016, 10:46

@Kapitan_Jack_Sparrow: *włączać

Avatar Kapitan_Jack_Sparrow

15 sierpnia 2016, 11:15

Avatar AKU_CIE_ZBIJE

15 sierpnia 2016, 11:48

@Kapitan_Jack_Sparrow: reszty nie poprawił xD

Avatar BalcarKMPL

15 sierpnia 2016, 15:58

@Kapitan_Jack_Sparrow: Włączać napisałeś poprawnie, ja cie chciałem poprawić i też napisałem poprawnie. Miało być "włączać".

Avatar StraikerPL

15 sierpnia 2016, 00:17

A to nie tak że cola to rodzaj napoju gazowanego, a Coca-Cola to już marka specjalizująca się produkcją coli?

Avatar Grubbijan

Edytowano - 14 sierpnia 2016, 14:53

czas na gówno burzę w komentarzach .......................................... a co za różnica czy pepsi czy cola to je jedno i to samo

Avatar
Konto usunięte

14 sierpnia 2016, 14:41

Teraz tylko mentosy i...

Avatar amekninja555

14 sierpnia 2016, 14:37

Nie mówimy "whisky z colą", teraz mówimy "Lemmy". ^-^

Avatar kapitan_Rosja

14 sierpnia 2016, 13:18

nie ma różnicy

Avatar kolekcjonerka

14 sierpnia 2016, 12:46

Wolę to niz whisky

Avatar Soberker

14 sierpnia 2016, 11:57

CHAOS! >:-D

Avatar LubieKartofle

14 sierpnia 2016, 11:42

było

Avatar KarpZLidla

14 sierpnia 2016, 10:02

Było

Avatar
Konto usunięte

12 sierpnia 2016, 17:46

Ty chory poje*ie.

Avatar kubakk12

12 sierpnia 2016, 14:50

piłbym

Avatar TenDebilZInternetuf

12 sierpnia 2016, 14:27

To tak samo jakby mieszać wódke z piwem

Avatar mooped

Edytowano - 14 sierpnia 2016, 10:16

@TenDebilZInternetuf: To da się przeżyć, nie polecam robić drinków z whisky i piwa .-.

Avatar TenDebilZInternetuf

14 sierpnia 2016, 12:41

@mooped: a ja nie polecam pic coli po lsd

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nie znoszę kleszczy

Zaufaj mi, nie znam się na tym

Były nóżki, nie ma nóżek

Zdeklasowani znowu

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Niegrzeczny Oskarek

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka