Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nieuczciwa ocena
To będzie bolało
Jakby trochę nie fair
Niegrzeczny Oskarek
Fajnie że odpowiedzieli
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 września 2020, 07:20
Co
Odpisz
13 sierpnia 2016, 14:13
poraz kolejny oczekuje ludzi "rze to jest furi omigod!!!"
Odpisz
Edytowano - 13 sierpnia 2016, 21:17
to jezd furry o mój boże!!! 11!! zabić zabić!!!!! 11111!!!
Oczekujesz i masz. Nie ma za co
Odpisz
15 sierpnia 2016, 14:12
@Tony_Montana: bozre przezdan fury jest fayne
Odpisz
13 sierpnia 2016, 14:03
Co w lądowym przedszkolu robi orka?
Odpisz
13 sierpnia 2016, 14:05
@figaro19: Może chodzi o przedszkole dla ssaków?
(mam nadzieję że tego nie zje**łem i orka jest smakiem)
Odpisz
13 sierpnia 2016, 14:07
@Krzyniu: Tak, orka jest smakiem.
Odpisz
13 sierpnia 2016, 14:10
@Dead_Bload321: Dobrze smakuje.
Odpisz
13 sierpnia 2016, 14:18
@sylwon1234: Ja 0:1 autokorekta
Odpisz
13 sierpnia 2016, 14:58
@figaro19: Bo orki to takie pandy tylko, ze morskie
Odpisz
13 sierpnia 2016, 15:41
@coloman:
Orki to takie pandy,
Tylko, że w wodzie,
I mają płetwyyy
Odpisz
13 sierpnia 2016, 18:24
@kicius23:
Pan Bóg,
stworzył walenie,
i bawi się z nimi,
kiedy się goli
Odpisz
13 sierpnia 2016, 23:12
@coloman: Pan Bóg od zawsze chciał orką być
O niczym piękniejszym nie mógł śnić
Co dzień gdy wchodzi do wanny swej
Widzi delfina
Delfiny są złośliwe
Odpisz
13 sierpnia 2016, 23:34
@CukiereczeQ: Orki, orki z majorki
Odpisz
14 sierpnia 2016, 06:30
orki, orki z Poznania... i ze Stalowej Woooliii
Odpisz
14 sierpnia 2016, 09:01
@wiedzma102: Pan Bóg stworzył walenie
i bawi się z nimi
Kiedy się goli
Odpisz
14 sierpnia 2016, 09:15
@CukiereczeQ: ja dalej nie umiem xd
Odpisz
14 sierpnia 2016, 09:21
@coloman: Ku*wa,ja chciałem to zepsuć.
Odpisz
14 sierpnia 2016, 13:15
hahah XD uprzedziłem Cię, wybacz xd
Odpisz
14 sierpnia 2016, 14:14
@coloman: Przeprosiny przyjęte.
Odpisz
14 sierpnia 2016, 15:09
jeeeej XD
Odpisz
14 sierpnia 2016, 21:21
@coloman:
Odpisz
15 sierpnia 2016, 09:42
Odpisz
15 sierpnia 2016, 11:05
@coloman:
Odpisz
15 sierpnia 2016, 12:21
Odpisz
13 sierpnia 2016, 14:20
Wyjaśni ktoś? :v
Odpisz
13 sierpnia 2016, 14:22
@anonymoose: dołączam się ;-;
Odpisz
13 sierpnia 2016, 14:26
@reLik: Ja też.
Odpisz
13 sierpnia 2016, 14:27
@qaz123: I ja
Odpisz
13 sierpnia 2016, 14:28
@anonymoose: z tego co kojarzę, konie z rannymi kopytami są zabijane
Odpisz
13 sierpnia 2016, 14:31
@BudowniczyMakaronu: Tak po prostu? Dla mnie to nie ma sensu.
Odpisz
13 sierpnia 2016, 14:52
@qaz123: No, to tak jakby człowieka z rozciętym/złamanym paznokciem zostawał zabity.
Odpisz
13 sierpnia 2016, 15:07
@smokeu: ¯\_ツ_/¯
Odpisz
13 sierpnia 2016, 15:31
@smokeu: Trafne porównanie.
Odpisz
13 sierpnia 2016, 16:40
@smokeu: no wiesz byle powód by zrobić kabanosy
Odpisz
13 sierpnia 2016, 16:47
Z konia?
Odpisz
13 sierpnia 2016, 18:08
@qaz123: tak naprawde to ze wszystkiego można zrobić kabanosy ale w tym przypadku to najłatwiej z konia
Odpisz
13 sierpnia 2016, 21:29
@qaz123: Bo już nikomu nie są potrzebne
Odpisz
13 sierpnia 2016, 21:50
@smokeu: Nie do końca. Nikt tu nie mówi o skaleczeniu - zabija się konie z poważnymi ranami, takimi uniemożliwiającymi chodzenie. Koń potrzebuje zdecydowanie więcej ruchu i istnieje prawie stuprocentowe ryzyko, że nawet po wyleczeniu rany taki koń już nigdy nie będzie w stanie chodzić. Zabicie go to miłosierdzie, a nie okrucieństwo.
Odpisz
13 sierpnia 2016, 22:02
Ja tam lubię ludzi... Lubię też kabanosy... Da się zrobić kabanosy z ludzi?
Odpisz
13 sierpnia 2016, 22:05
@Archeologwinternetach: Spróbuj.
\.⊙⊙/
ω
Odpisz
13 sierpnia 2016, 22:20
@BudowniczyMakaronu: nogami* jest choroba kopyt koni o nazwie gnicie strzałki, prawie każdy koń wyścigowy przez to przechodzil.
Jezeli jednak sciana gabczasta w kopycie zostanie naruszona, lepiej konia uspic
Odpisz
13 sierpnia 2016, 22:33
@Archeologwinternetach: Znaczy lubię smak i zapach ludzi, ale ich samych nie bardzo.
Odpisz
13 sierpnia 2016, 22:49
@Archeologwinternetach: Z tym zapachem to bym się wstrzymała. Próbowałeś chińczyka w sosie słodko-kwaśnym? Wpadnij do mnie to poczęstuję Cię murzynkiem ;)
Odpisz
13 sierpnia 2016, 23:03
@anonymoose: konie z rannymi nogami , stawami skokowymi albo kopytami zabija się by oszczędzić im męczarni, możecie to też zauważyć oglądając "czas wojny"
Odpisz
13 sierpnia 2016, 23:04
@Archeologwinternetach: da sie mydło to kabanosy pewnie też
Odpisz
13 sierpnia 2016, 23:05
przepraszam to było złe
Odpisz
13 sierpnia 2016, 23:21
@BudowniczyMakaronu: Ło jezu, ile strzałek w jednym wątku.
Odpisz
13 sierpnia 2016, 23:37
Gdzie kupię takie mydło?
Odpisz
13 sierpnia 2016, 23:39
Chińczyk smakuje trochę psem lub kotem, ale na mudzynka chętnie się skuszę.
Odpisz
13 sierpnia 2016, 23:50
@qaz123: i like this
Odpisz
14 sierpnia 2016, 08:49
@smokeu: No wiesz, człowieka nie zjesz :)
Odpisz
14 sierpnia 2016, 09:26
@pmb1998:
Odpisz
14 sierpnia 2016, 09:34
Nie za dużo tego?
Odpisz
14 sierpnia 2016, 10:01
@qaz123: O KU*WA!!!
Odpisz
14 sierpnia 2016, 10:17
Multikulti
Odpisz
14 sierpnia 2016, 10:22
@qaz123: Pie**olona aplikacja,wyskakiwało tylko odczekaj 30s by dodać komentarz,zrezygnowałem po 2minutach bo nadal nie wysłało...
Odpisz
14 sierpnia 2016, 11:46
Też tak miałem :P
Odpisz
14 sierpnia 2016, 11:53
@anonymoose: Ja też, ale zazwyczaj były to 2-3 komentarze.
Odpisz
14 sierpnia 2016, 21:45
@Archeologwinternetach: w niemczech
Odpisz
14 sierpnia 2016, 22:14
Chyba w Trzeciej Rzeszy.
Odpisz
Edytowano - 13 sierpnia 2016, 23:10
Albo chodzi o to że konie się zabija kiedy są skaleczone
albo apokalipsa zombie o czym dzieci nie są świadome ale nauczyciel już tak
Odpisz
14 sierpnia 2016, 10:07
@matiExtreme: wiesz drobne skaleczenia to jeszcze nic ale jak poważnie uszkodzi kopyto to wtedy owszem są ;_;
Odpisz
14 sierpnia 2016, 11:09
@nata127: To w takim razie zombie
Odpisz
14 sierpnia 2016, 01:49
Kopyto... Papierem?!
Odpisz
13 sierpnia 2016, 21:09
Dlaczego słoń trzyma Matiego za kopyto już na pierwszym obrazku?
Odpisz
13 sierpnia 2016, 23:50
@rotatatto: Bo był dobrym chłopcem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
13 sierpnia 2016, 21:28
jakim cudem Mati przeciął kopyto papierem ?
Odpisz
13 sierpnia 2016, 22:45
@nata127: Ch*j wie.
Odpisz
13 sierpnia 2016, 21:37
Smutne :(
Odpisz
13 sierpnia 2016, 21:18
Świętej pamięci Mateusz
Odpisz
13 sierpnia 2016, 21:12
Ale konie zabija się jak mają kostkę skręconą ;_;
Odpisz
13 sierpnia 2016, 14:15
Mati go pokona,to imie posiadają tylko potomkowie starożytnego rodu sebixów,ten słonik powinien spie***lać
Odpisz