Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To będzie bolało
Co za przypadek
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Za co ta premia
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Najbardziej realistyczny spośród modów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 sierpnia 2016, 11:04
Czy jestem jedyny który tak nigdy nie ma?
Odpisz
13 sierpnia 2016, 12:31
@DeMajkel: Nie, ja również jem w misce, w której nie mieści się łyżka poziomo lub prawie poziomo.
Odpisz
13 sierpnia 2016, 10:59
Nienawidzę tego ;-;
Odpisz
13 sierpnia 2016, 10:40
*zło*
Odpisz
Edytowano - 13 sierpnia 2016, 10:38
Zdarza się😢
Odpisz
12 sierpnia 2016, 16:35
Aha
Odpisz
12 sierpnia 2016, 17:11
@TypowyJejowicz: co ty chcesz? średnia dobra
Odpisz
12 sierpnia 2016, 17:51
@baarts: a co ty chcesz? Sztrzałki w dół dobre
Odpisz
12 sierpnia 2016, 21:38
@TypowyJejowicz: jak tak lubisz, to ci dam
Odpisz
13 sierpnia 2016, 09:16
@baarts: dzięki
Odpisz
13 sierpnia 2016, 10:20
@TypowyJejowicz: będziesz miał bana jak ja na innym koncie
Odpisz
13 sierpnia 2016, 10:45
@AKU_CIE_ZBIJE: Ja, za co?
Odpisz
13 sierpnia 2016, 11:30
@TypowyJejowicz: za żebranie łapek w dół
Odpisz
13 sierpnia 2016, 11:34
@AKU_CIE_ZBIJE: ok to żebram o strzałki w góre
Odpisz
13 sierpnia 2016, 11:43
@TypowyJejowicz: mnie za 2 raze złapali
Odpisz