Jaki kraj, takie imiona władców
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
Drewniany kominek
Nieuczciwa ocena
Zdeklasowani znowu
Hobby dla faceta
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 sierpnia 2016, 10:57
To wykonanie.
Odpisz
13 sierpnia 2016, 11:02
Robiłem to w Paincie pięć minut, więc nie narzekaj.
Odpisz
13 sierpnia 2016, 11:05
@figaro19: Przynajmniej mogłeś użyć ołówka, a nie pędzla.
Odpisz
13 sierpnia 2016, 11:09
Nie zrzędź tylko zrób lepiej.
Odpisz
Edytowano - 13 sierpnia 2016, 11:17
@Krzyniu: Po co skoro nie przejdzie? (To które zrobię)
Odpisz
13 sierpnia 2016, 11:18
Udowodnij nam, niewiernym Tomaszkom, że zrobisz lepsze. Wstaw tu a nie do poczekalni.
Odpisz
13 sierpnia 2016, 11:36
@Krzyniu: Jaki Tomasz.
Odpisz
13 sierpnia 2016, 11:50
Niewierny.
Odpisz
13 sierpnia 2016, 11:54
@Krzyniu: Nie znam gościa.
Odpisz
23 kwietnia 2017, 14:45
ateista
Odpisz
17 maja 2018, 17:41
czekamy
Odpisz
30 października 2016, 22:20
Jak widać bardzo lubią tam dziewczynki .
Odpisz
20 sierpnia 2016, 11:47
Alphonse byl w full metal alchemists
Odpisz
16 sierpnia 2016, 09:05
Alfons? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
16 sierpnia 2016, 10:28
kiedyś to było zwykłe imie ...
Odpisz
16 sierpnia 2016, 11:08
@Czarny777: Wiem. Dzisiaj ,,Jak można tak nazwać dziecko!!!111!1!"
Odpisz
16 sierpnia 2016, 11:46
W sumie dobre imię dla władcy
Odpisz
16 sierpnia 2016, 23:03
@Mijak: Pewnego lokalu
Odpisz
13 sierpnia 2016, 12:44
Ferdynand to też ładne imię
Odpisz
16 sierpnia 2016, 12:11
@Reichtangle: Trochę kiepskie
Odpisz
16 sierpnia 2016, 14:18
@Michaszewski: Jak dla psa - wspaniałe
Odpisz
16 sierpnia 2016, 10:41
Odpisz
13 sierpnia 2016, 16:28
moje kochane polskie imie <3
Odpisz
13 sierpnia 2016, 15:43
Z Rosji też powinno być Igor...
Odpisz
13 sierpnia 2016, 11:17
Większość Królów Hiszpanii, jednak zwała się Filipami.
Odpisz
13 sierpnia 2016, 12:02
ja też jestem królem hiszpanii
Odpisz
13 sierpnia 2016, 13:17
@DziwnyPan: Od kiedy dziwny pan jest królem?
Odpisz
13 sierpnia 2016, 13:32
@ShadowNorman: od zawsze
Odpisz
13 sierpnia 2016, 13:38
@DziwnyPan: aha
Odpisz
13 sierpnia 2016, 12:22
A Szkocji większość to Jakuby
Odpisz
13 sierpnia 2016, 11:14
Alfons
Odpisz