Najnowsze "kacze" produkcje
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dobrze czasem się oderwać
Jakby trochę nie fair
Papierowa szkoła posting
To się nie może nie udać
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Pozdrawiam świetliki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 sierpnia 2016, 15:57
Uważam że stare wersje są o niebo lepsze
Odpisz
20 grudnia 2018, 01:09
@cyngiel: nawet nid ogladales
Odpisz
29 maja 2023, 21:08
@cyngiel: Nie w tym przypadku.
Odpisz
14 lipca 2017, 13:23
Mnie się podoba
Odpisz
16 sierpnia 2016, 15:18
Ciekawe tylko, jak będzie wyglądać kaczka-murzyn.
Odpisz
16 sierpnia 2016, 15:38
@HumanistaMichal:
Odpisz
Edytowano - 16 sierpnia 2016, 17:10
@HumanistaMichal: Był też jakiś komiks, w którym Sknerus trafia na jakąś wyspę, gdzie są brązowe kaczki. To był komiks inspirowany Robinsonem Crusoe czy coś
Odpisz
16 sierpnia 2016, 17:23
@meryx: mam ten komiks to ten co płacił muszlami ? które miały dużą wartość dla tych kaczek zrobił bank i uczył ich ekonomii
Odpisz
16 sierpnia 2016, 17:31
@marek20004: Też go mam.
Odpisz
16 sierpnia 2016, 23:41
@marek20004: To też było, ale mi chodzi o inny, tyle że mniej znany komiks, chyba mocno starszy niż Bezpieniężna Wyspa, która, nawiasem, też była świetna.
Odpisz
22 sierpnia 2016, 09:15
@marek20004: Mam go
Odpisz
15 września 2016, 20:46
@marek20004: Pamiętam to!
Odpisz
13 sierpnia 2016, 20:17
Mam około 200 tych komiksów z dzieciństwa ;_;
Odpisz
16 sierpnia 2016, 15:13
Az chyba wyciagne moja kolekcję i sobie poprzegladam
Odpisz
16 sierpnia 2016, 15:39
Ja miałem, ale się wyprowadzam więc musiałem wszystkie wyrzucić. ;(
Odpisz
16 sierpnia 2016, 17:32
Ja mam trochę mniej, ale i tak dużo.
Odpisz
16 sierpnia 2016, 22:09
Prawie wszystkie grube komiksy,tony czasopism...Nigdy się nie nudzą,nawet jak czytasz po raz 100 D:
Odpisz
17 sierpnia 2016, 15:46
A ja mam o dzieciństwie i życiu Sknerusa. Szach-Mat!
Odpisz
22 sierpnia 2016, 09:17
Też trochę mam
Odpisz
22 sierpnia 2016, 09:35
u mnie w szkolnej bibliotece jest ich ponad 100 i cały czas dokupują nowe oczywiście wszystkie przeczytałem
Odpisz
23 sierpnia 2016, 23:44
@marek20004: Ta twoja szkoła to przypadkiem w raju nie jest?
Odpisz
24 sierpnia 2016, 10:06
@Chinerpeton: nie
Odpisz
18 sierpnia 2016, 15:59
I bardzo dobrze, nienawidziłem ich twarzy.
Odpisz
16 sierpnia 2016, 15:10
Co wam nie pasuje?...
Odpisz
18 sierpnia 2016, 01:27
@darcus: Ludzie zawsze będą uważać, że dawniej było lepiej.
Odpisz
18 sierpnia 2016, 07:29
@Husarz101: bo tak będzie
Odpisz
18 sierpnia 2016, 10:43
@Husarz101: Właśnie dlatego trzeba zadawać takie pytania, jak to, które postawiłem. Wtedy może chociaż część konserwatystów zacznie się zastanawiać.
Odpisz
18 sierpnia 2016, 11:05
@darcus: Wszystko zależy od rodzaju i poziomu konserwatyzmu.
Odpisz
16 sierpnia 2016, 22:50
Aż się cieplej w sercu robi...
Odpisz
16 sierpnia 2016, 20:04
Kacze = Zawsze dobre
Odpisz
16 sierpnia 2016, 19:47
Nie wygląda najgorzej.
Odpisz
16 sierpnia 2016, 16:27
Kreska na pierwszym jest fajna, taka komiksowa. Drugi serial też był fajny. Nie kumam, co wam nie pasuje
Odpisz
16 sierpnia 2016, 16:16
Czyli jak z budowania rakiet przenieść się do paleolitu.
Odpisz
16 sierpnia 2016, 17:00
te nowe kacze opowieści graficznie wyglądają o niebo lepiej niż oryginał, a ty pieprzysz farmazony bo jesteś na tyle głupi by poddawać się uczuciu nostalgii
udowodnij że nie mam racji
Odpisz
16 sierpnia 2016, 17:14
@gulpin: Chuda kreska i wyblakłe kolory wyglądają żałośnie, a szczególnie jeśli chodzi o Disney.
Odpisz
18 sierpnia 2016, 16:01
I tak oceniasz po jednym screenie. Głupi czy Głupi?
Odpisz
19 sierpnia 2016, 16:27
@Polska_z4smazka: Miałem na myśli "Miki w szortach", a nie te nowe Kacze Opowieści.
Odpisz
16 sierpnia 2016, 15:55
Podoba się mnie ta kreska na pierwszym
Odpisz
16 sierpnia 2016, 15:33
Ostro zaryło w mule i lekko odbiło się od dna
Odpisz
16 sierpnia 2016, 15:32
Ale że o co Wam chodzi? Przecież obydwie kreskówki dobrze wyglądają xd
Odpisz
16 sierpnia 2016, 15:17
Co?!! To jest Daisy?!!
Odpisz
Edytowano - 16 sierpnia 2016, 15:24
@Hermit: Nie nie jest. Dorzucili jakąś kaczkę której nigdy w niczym nie było.
Odpisz
16 sierpnia 2016, 15:26
@abbys96: ech, te nowe wersje....
Odpisz
16 sierpnia 2016, 15:30
@abbys96: Była jakaś ich kuzynka z tego co pamiętam, Tosia chyba
Odpisz
16 sierpnia 2016, 15:36
@StraikerPL: Tasia, ale blisko
Odpisz
16 sierpnia 2016, 16:25
@Hermit: Może to laska tego starucha w brylach.
Odpisz
16 sierpnia 2016, 16:30
@matylda100404: Nie
Odpisz
30 września 2020, 22:34
@Hermit: Daisy
Odpisz