Kiedy masz sporo obrazków na głównej i oceniasz te w poczekalni
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nieuczciwa ocena
Pozdrawiam świetliki
Jeszcze jak
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
No to posłuchane
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 sierpnia 2016, 17:50
Poda ktoś pełną nazwę, bo na wodę ucieło
Odpisz
14 sierpnia 2016, 17:50
@xxxImaksIxxx: na apce *
Odpisz
14 sierpnia 2016, 17:54
@xxxImaksIxxx: ..Kiedy twój obrazek trafił na główną i potem wchodzisz do poczekalni"
Odpisz
14 sierpnia 2016, 20:50
@wolfe: Dzięki :)
Odpisz
16 sierpnia 2016, 12:11
@xxxImaksIxxx: Wystarczy obrócić telefon/tablet
Odpisz
17 sierpnia 2016, 11:05
@miki864: teraz już wiem dzięki, że napisałeś ;)
Odpisz
16 sierpnia 2016, 17:40
Ja wchodzę do poczekalni tylko kiedy dodaje obrazek.... A zaraz, tak było rok temu teraz moje obrazki idą prosto na główną [budzi się]... Fajnie by było
Odpisz
14 sierpnia 2016, 17:42
Maximus! Maximus! Maximus! Maximus!
Odpisz
14 sierpnia 2016, 17:48
@CrazyMe: Poczekalnius! Poczekalnius! Poczekalnius! Poczekalnius!
Odpisz