Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Samukai987

3 września 2016, 11:13

#TeamWindowsXp

Avatar PewienPan

3 września 2016, 11:19

@Samukai987: Nieeeeee

Avatar Samukai987

3 września 2016, 11:23

@PewienPan: TAAAAAAAAAAAAAAAK

Avatar JaJestemZWami

31 października 2016, 20:25

@Samukai987: Tylko XP!!!

Avatar Park_Jiminnie

13 września 2016, 15:30

Ósemka to shit ponad shity, a 7 to mój ulubiony. Więc Dziesiątka jest dla mnie neutralna.

Avatar sylwon1234

15 sierpnia 2016, 06:51

Ale windows 8 i 7 jest zajebiste...

Avatar MDDawid1

16 sierpnia 2016, 21:52

@sylwon1234: 7 i 10 tak 8 nieee

Avatar sylwon1234

Edytowano - 16 sierpnia 2016, 22:56

@MDDawid1: 8 i 7 najlepsze. Mi się dziesiątka nie podoba. Ale każdy ma swoje zdanie.

Avatar
lolman533

4 września 2016, 00:19

@sylwon1234: +1 Ale 8 tylko z classic shellem

Avatar sylwon1234

4 września 2016, 06:06

No.

Avatar
Konto usunięte

17 sierpnia 2016, 10:34

8.1?

Avatar Polska_z4smazka

18 sierpnia 2016, 15:45

Czyli 8.

Avatar TypowyPolak

15 sierpnia 2016, 09:56

Windows 10 jest dobrym systemem ;-;

Avatar Domcio25

15 sierpnia 2016, 23:22

@TypowyPolak: Powiedział nikt nigdy ;-;

Avatar
German_Shepherd

16 sierpnia 2016, 23:05

@Domcio25: Jest najlepszy bo jest najnowszy

Avatar Kenossa

16 sierpnia 2016, 21:59

Ja mam zaufanie tylko do 7,a mojego laptopa z 8 bym chętnie wyrzuciła za okno ;-;

Avatar Edward713

16 sierpnia 2016, 20:02

A Windows ME?

Avatar Troler151

15 sierpnia 2016, 10:48

Czemu wszyscy zapominają o windows ME?

Avatar mrofpower

16 sierpnia 2016, 18:46

@Troler151: no właśnie D:

Avatar miki864

16 sierpnia 2016, 18:25

Widać że autor ma XP

Avatar dajboom

15 sierpnia 2016, 08:55

a gdzie jest windows ME ?

Avatar
lolman533

15 sierpnia 2016, 08:54

PRZYYYSZSZSZŁOŚŚŚĆ

Avatar DziwnyPan

15 sierpnia 2016, 02:07

na windows 7 nie ma quantum'a

Avatar
Konto usunięte

14 sierpnia 2016, 22:29

Windows 8.. To takie prawdziwe ;-;

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 15 sierpnia 2016, 00:10

Mówi to pewnie użytkownik Win XP lub 7

Avatar
Konto usunięte

15 sierpnia 2016, 01:22

Nie. Mam Windows 8

Avatar JaJestemZWami

Edytowano - 31 października 2016, 20:27

łonczy sje wbuló

Avatar rafal603

14 sierpnia 2016, 22:18

ale win 10 jest fajne

Avatar baarts

Edytowano - 14 sierpnia 2016, 22:23

@rafal603: odmienia się, panie

Avatar pan_hejter

Edytowano - 14 sierpnia 2016, 22:54

@rafal603: Sam fakt że mnie do niego zmuszają sprawia że go nie chce.

Avatar AKU_CIE_ZBIJE

14 sierpnia 2016, 22:27

windows 95 jest fajne

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar figaro19
Dodane przez: figaro19

Niegrzeczny Oskarek

Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie

Rel

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka