Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niegrzeczny Oskarek
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Rel
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 września 2016, 11:13
#TeamWindowsXp
Odpisz
3 września 2016, 11:19
@Samukai987: Nieeeeee
Odpisz
3 września 2016, 11:23
@PewienPan: TAAAAAAAAAAAAAAAK
Odpisz
31 października 2016, 20:25
@Samukai987: Tylko XP!!!
Odpisz
13 września 2016, 15:30
Ósemka to shit ponad shity, a 7 to mój ulubiony. Więc Dziesiątka jest dla mnie neutralna.
Odpisz
15 sierpnia 2016, 06:51
Ale windows 8 i 7 jest zajebiste...
Odpisz
16 sierpnia 2016, 21:52
@sylwon1234: 7 i 10 tak 8 nieee
Odpisz
Edytowano - 16 sierpnia 2016, 22:56
@MDDawid1: 8 i 7 najlepsze. Mi się dziesiątka nie podoba. Ale każdy ma swoje zdanie.
Odpisz
4 września 2016, 00:19
@sylwon1234: +1 Ale 8 tylko z classic shellem
Odpisz
4 września 2016, 06:06
No.
Odpisz
17 sierpnia 2016, 10:34
8.1?
Odpisz
18 sierpnia 2016, 15:45
Czyli 8.
Odpisz
15 sierpnia 2016, 09:56
Windows 10 jest dobrym systemem ;-;
Odpisz
15 sierpnia 2016, 23:22
@TypowyPolak: Powiedział nikt nigdy ;-;
Odpisz
16 sierpnia 2016, 23:05
@Domcio25: Jest najlepszy bo jest najnowszy
Odpisz
16 sierpnia 2016, 21:59
Ja mam zaufanie tylko do 7,a mojego laptopa z 8 bym chętnie wyrzuciła za okno ;-;
Odpisz
16 sierpnia 2016, 20:02
A Windows ME?
Odpisz
15 sierpnia 2016, 10:48
Czemu wszyscy zapominają o windows ME?
Odpisz
16 sierpnia 2016, 18:46
@Troler151: no właśnie D:
Odpisz
16 sierpnia 2016, 18:25
Widać że autor ma XP
Odpisz
15 sierpnia 2016, 08:55
a gdzie jest windows ME ?
Odpisz
15 sierpnia 2016, 08:54
PRZYYYSZSZSZŁOŚŚŚĆ
Odpisz
15 sierpnia 2016, 02:07
na windows 7 nie ma quantum'a
Odpisz
14 sierpnia 2016, 22:29
Windows 8.. To takie prawdziwe ;-;
Odpisz
Edytowano - 15 sierpnia 2016, 00:10
Mówi to pewnie użytkownik Win XP lub 7
Odpisz
15 sierpnia 2016, 01:22
Nie. Mam Windows 8
Odpisz
Edytowano - 31 października 2016, 20:27
łonczy sje wbuló
Odpisz
14 sierpnia 2016, 22:18
ale win 10 jest fajne
Odpisz
Edytowano - 14 sierpnia 2016, 22:23
@rafal603: odmienia się, panie
Odpisz
Edytowano - 14 sierpnia 2016, 22:54
@rafal603: Sam fakt że mnie do niego zmuszają sprawia że go nie chce.
Odpisz
14 sierpnia 2016, 22:27
windows 95 jest fajne
Odpisz