Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar JohnLennon

15 sierpnia 2016, 14:27

Znam to. Jak przechodziłem pierwszą część, to często zaglądałem do poradników. Dwójka wydaje mi się łatwiejsza.

Avatar kokoslaw

15 sierpnia 2016, 15:13

@JohnLennon: W sumie to można odnieść wrażenie że poradniki to nic złego. Ta grą raczej jest skierowana na wspólne pomaganie sobie.

Avatar JohnLennon

15 sierpnia 2016, 20:55

@kokoslaw: Niby racja, ale z drugiej strony, jak samemu wymyślisz strategie na bossa i go pokonasz, to masz większą satysfakcję.

Avatar kokoslaw

16 sierpnia 2016, 11:37

@JohnLennon: Jak nic nie pomoże to zawsze można założyć havela :)

Avatar JohnLennon

16 sierpnia 2016, 11:57

@kokoslaw: Akurat ja tego setu rzadko używałem, wolałem robić uniki, niż broić się tarczą. Ale co kto lubi.

Avatar kokoslaw

16 sierpnia 2016, 14:35

@JohnLennon: Ja podobnie ale havela czasem po prostu założyć. Czterech króli pokonałem na tym secie klikając tyko atak

Avatar JohnLennon

17 sierpnia 2016, 11:55

@kokoslaw: Ja też tak próbowałem, nawet fajny sposób, ale kompletnie mi to nie wychodziło. A na Gwyna też wziąłeś Hawela, czy parowałeś?

Avatar kokoslaw

17 sierpnia 2016, 14:39

@JohnLennon: Parowałem. Wiem że tak się nie powinno ale po 4 próbie myśl że w łatwy sposób mogę go zabić w jakieś 20 sekund była zbyt kusząca

Avatar JohnLennon

17 sierpnia 2016, 20:09

@kokoslaw: Ja też parowałem, ale wydaje mi się, że to jest trudniejszy sposób. Może z tą rozmową przejdziemy na priw, żeby tu nie zaśmiecać?

Avatar kokoslaw

17 sierpnia 2016, 20:25

@JohnLennon: Jasne

Avatar Alvarous

15 sierpnia 2016, 13:07

Podejrzewam że jest w blighttown :v

Avatar sxx2000

15 sierpnia 2016, 13:38

@Alvarous: 0.1 godziny w grze. Jak kuźwa ma być w Blighttown?

Avatar Alvarous

15 sierpnia 2016, 16:30

@sxx2000: O kurna nie zauważyłem

Avatar Frogimen

16 sierpnia 2016, 10:01

@sxx2000: pewnie napi**dalał łapą 1wszego demona, nie widząc wyjścia po lewej

Avatar Saren13

16 sierpnia 2016, 21:35

@Frogimen: Jak ja odpaliłem pierwszy raz LoTF to pierwszy przeciwnik mnie 7 razy zabił :< (trochę przez lagi bo mam słabego kompa)

Avatar Snax_

16 sierpnia 2016, 20:54

Ja też ateista ale , szukam informacji nie w googlu tylko w żydopedii , koranie i w biblii

Avatar Frogimen

15 sierpnia 2016, 16:29

Dirty little casual :)
btw dla wszystkich graczy w ds1 polecam wolf's connectivity mod, mogłem robić inwazje w darkroot garden co 45sec.
W ogóle cieszę się, że community Jeja tak dobrze przyjmuje Soulsy :)

Avatar PanSowa12

15 sierpnia 2016, 19:08

@Frogimen: ten uczuć kiedy nie grasz w ciemne dusze i nie wiesz o czym on pie**oli

Avatar sxx2000

15 sierpnia 2016, 21:09

@PanSowa12: Serwery w Ciemnych duszach 1 nie są najlepsze dlatego on mówi o programie ułatwiającym połączenia (Większość osób go używa)

Avatar JohnLennon

16 sierpnia 2016, 11:58

@Frogimen: Czy ty masz na awatarze maskę ojca od Pinwheela?

Avatar Frogimen

Edytowano - 16 sierpnia 2016, 12:02

@JohnLennon: O_O
TO JEST GIANT DAD!




... ale tak to maska ojca

Avatar kokoslaw

16 sierpnia 2016, 14:35

@Frogimen: LEGEND NEVER DIES

Avatar Dexterek

15 sierpnia 2016, 22:04

10 minut i koleś musiał zaglądnąć do biblii.
1 godzina i zacznie chodzić do kościoła
5 godzin - czas wezwać księdza...
10 godzin - czas zostać księdzem...

Avatar PISKOR_FP

15 sierpnia 2016, 16:46

gra 6 minut i ocenia...

Avatar versuss

15 sierpnia 2016, 15:18

Widocznie poziom trudności go wykończył

Avatar HumanistaMichal

15 sierpnia 2016, 14:49

Przez TĘ grę. Poza tym, ,,generalnie to jestem ateistą'' Brzmi jak jakiś gimbus xD

Avatar life_guy

15 sierpnia 2016, 14:36

Patrząc na czas spędzony w grze, stwierdzam, że nic nie znalazł.

Avatar pawelek9889

15 sierpnia 2016, 14:11

Tę*

Avatar Choi_Seunghyun

15 sierpnia 2016, 08:18

Co. Ja zaglądałem do CD-Action...

Avatar qmnkf

15 sierpnia 2016, 10:24

@Choi_Seunghyun: Każdy ma swoją biblię.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Przypałowo

Można, tylko trzeba wstawać rano

Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie

Jeszcze jak

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka