Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Przypałowo
Można, tylko trzeba wstawać rano
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Jeszcze jak
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 sierpnia 2016, 14:27
Znam to. Jak przechodziłem pierwszą część, to często zaglądałem do poradników. Dwójka wydaje mi się łatwiejsza.
Odpisz
15 sierpnia 2016, 15:13
@JohnLennon: W sumie to można odnieść wrażenie że poradniki to nic złego. Ta grą raczej jest skierowana na wspólne pomaganie sobie.
Odpisz
15 sierpnia 2016, 20:55
@kokoslaw: Niby racja, ale z drugiej strony, jak samemu wymyślisz strategie na bossa i go pokonasz, to masz większą satysfakcję.
Odpisz
16 sierpnia 2016, 11:37
@JohnLennon: Jak nic nie pomoże to zawsze można założyć havela :)
Odpisz
16 sierpnia 2016, 11:57
@kokoslaw: Akurat ja tego setu rzadko używałem, wolałem robić uniki, niż broić się tarczą. Ale co kto lubi.
Odpisz
16 sierpnia 2016, 14:35
@JohnLennon: Ja podobnie ale havela czasem po prostu założyć. Czterech króli pokonałem na tym secie klikając tyko atak
Odpisz
17 sierpnia 2016, 11:55
@kokoslaw: Ja też tak próbowałem, nawet fajny sposób, ale kompletnie mi to nie wychodziło. A na Gwyna też wziąłeś Hawela, czy parowałeś?
Odpisz
17 sierpnia 2016, 14:39
@JohnLennon: Parowałem. Wiem że tak się nie powinno ale po 4 próbie myśl że w łatwy sposób mogę go zabić w jakieś 20 sekund była zbyt kusząca
Odpisz
17 sierpnia 2016, 20:09
@kokoslaw: Ja też parowałem, ale wydaje mi się, że to jest trudniejszy sposób. Może z tą rozmową przejdziemy na priw, żeby tu nie zaśmiecać?
Odpisz
17 sierpnia 2016, 20:25
@JohnLennon: Jasne
Odpisz
15 sierpnia 2016, 13:07
Podejrzewam że jest w blighttown :v
Odpisz
15 sierpnia 2016, 13:38
@Alvarous: 0.1 godziny w grze. Jak kuźwa ma być w Blighttown?
Odpisz
15 sierpnia 2016, 16:30
@sxx2000: O kurna nie zauważyłem
Odpisz
16 sierpnia 2016, 10:01
@sxx2000: pewnie napi**dalał łapą 1wszego demona, nie widząc wyjścia po lewej
Odpisz
16 sierpnia 2016, 21:35
@Frogimen: Jak ja odpaliłem pierwszy raz LoTF to pierwszy przeciwnik mnie 7 razy zabił :< (trochę przez lagi bo mam słabego kompa)
Odpisz
16 sierpnia 2016, 20:54
Ja też ateista ale , szukam informacji nie w googlu tylko w żydopedii , koranie i w biblii
Odpisz
15 sierpnia 2016, 16:29
Dirty little casual :)
btw dla wszystkich graczy w ds1 polecam wolf's connectivity mod, mogłem robić inwazje w darkroot garden co 45sec.
W ogóle cieszę się, że community Jeja tak dobrze przyjmuje Soulsy :)
Odpisz
15 sierpnia 2016, 19:08
@Frogimen: ten uczuć kiedy nie grasz w ciemne dusze i nie wiesz o czym on pie**oli
Odpisz
15 sierpnia 2016, 21:09
@PanSowa12: Serwery w Ciemnych duszach 1 nie są najlepsze dlatego on mówi o programie ułatwiającym połączenia (Większość osób go używa)
Odpisz
16 sierpnia 2016, 11:58
@Frogimen: Czy ty masz na awatarze maskę ojca od Pinwheela?
Odpisz
Edytowano - 16 sierpnia 2016, 12:02
@JohnLennon: O_O
TO JEST GIANT DAD!
... ale tak to maska ojca
Odpisz
16 sierpnia 2016, 14:35
@Frogimen: LEGEND NEVER DIES
Odpisz
15 sierpnia 2016, 22:04
10 minut i koleś musiał zaglądnąć do biblii.
1 godzina i zacznie chodzić do kościoła
5 godzin - czas wezwać księdza...
10 godzin - czas zostać księdzem...
Odpisz
15 sierpnia 2016, 16:46
gra 6 minut i ocenia...
Odpisz
15 sierpnia 2016, 15:18
Widocznie poziom trudności go wykończył
Odpisz
15 sierpnia 2016, 14:49
Przez TĘ grę. Poza tym, ,,generalnie to jestem ateistą'' Brzmi jak jakiś gimbus xD
Odpisz
15 sierpnia 2016, 14:36
Patrząc na czas spędzony w grze, stwierdzam, że nic nie znalazł.
Odpisz
15 sierpnia 2016, 14:11
Tę*
Odpisz
15 sierpnia 2016, 08:18
Co. Ja zaglądałem do CD-Action...
Odpisz
15 sierpnia 2016, 10:24
@Choi_Seunghyun: Każdy ma swoją biblię.
Odpisz