Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Cóż za brak szacunku
Drewniany kominek
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Papierowa szkoła posting
Niezniszczalne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 lutego 2020, 23:14
W sierpniu będę miała 14 lat. Nie czuję się osobą specjalnie wyjątkową. Lubię memy,rap i zwierzęta. Z emotek nie korzystam w ogóle,a jak już to tylko wysyłania buziaków (😘). Czy jestem okropnie nieszablonowa i wspaniała?
Odpisz
11 lutego 2020, 14:33
@MatkaBoskaSowiecka: wiesz to mem z 2016 wątpię że ktoś poza mną (no może jeszcze parę osób które wchodzą na losowe ) to przeczyta
Odpisz
9 października 2020, 15:05
@Gateusz: no witam
Odpisz
27 lutego 2021, 15:48
@Gateusz: Ja też witam
Odpisz
13 kwietnia 2021, 20:03
@Gateusz:
Odpisz
14 sierpnia 2022, 15:40
siema
Odpisz
4 listopada 2022, 12:31
@Kiilano: cześć
Odpisz
3 czerwca 2024, 15:10
@Gateusz: Witam
Odpisz
1 lipca 2019, 01:23
(Mam 12 lat) To jest dziwne. Bo ja nie zachowuje się jak typowa dwunastolatka. Pełno osób mówi mi że jestem bardziej rozwinięta i że nawet nie pisze jak dwunastolatki. A co do flirtu z snapchata to używam, ale nie za często np. Dnii i tym podobne. Cytaty używam ale nie takie "głębokie". A ta emotka "😂" jest używana przeze mnie w taki sposób "😂💕" to źle że nie jestem jak inne dwunastolatki ? 😰
Odpisz
17 lipca 2019, 19:06
@N0iFajnyCiulte: to logiczne ze nie kazda dwunastolatka tak sie zachowuje, to tylko mem ktorego nie nalezy brac do siebie (chociaz z wlasnego doswiadczenia wiem ze nielatwo trafic w internecie na w miare rozgarnieta dwunastolatke)
Odpisz
9 kwietnia 2018, 20:11
gdzie sucza obroż
Odpisz
12 sierpnia 2017, 20:53
Szkoda, że te 12-latki nawet nie wiedzą o co chodzi w tym cytacie... :')
Odpisz
17 listopada 2017, 22:18
@Amy666: Mam 12 lat i doskonale rozumiem ten cytat. Proszę o nie szufladkowanie osób. Sama nie używam CRYING EMODŻIII i nienawidzę filtrów z psem.
Odpisz
17 listopada 2017, 22:47
Och, w takim razie przepraszam. Sama mam 12 lat. Źle zareagowałam, po prostu dostaję nerwicy, kiedy pomyślę o takich tępych dzieciach, które używają cytatów o depresji, by dostać więcej "lubię to"...
Odpisz
18 listopada 2017, 10:30
@Amy666: Luzik. I widzę, że lubisz creepypasty (sądząc po avku)
Odpisz
18 listopada 2017, 12:04
Taak, uwielbiam ^^ I tak dla jasności, nie tylko te "fangirlowskie" typu Jeff, Toby, Masky, ale i te mniej znane ;)
Odpisz
18 listopada 2017, 15:42
@Amy666: Ja tam lubię creepypastę "Ammnestia: Custom story" a z takich znanych to lubię tylko Helenkę i Tobiego
Odpisz
18 listopada 2017, 17:27
Tej Amnestii nie znam. A Helenka i Toby zawsze gut.
Odpisz
18 listopada 2017, 18:25
@Amy666: Gut gut :>
Odpisz
25 grudnia 2016, 21:53
Mam 13 lat od miesiąca, nie mam Facebooka, nie używam emotikonów, a już szczególnie cringe emoji i nienawidzę filrtów ze Snapchata. Jestem chora psychicznie?
Odpisz
25 stycznia 2017, 19:29
@Sara231: Po prostu nie jesteś rakiem. A pytanie zadaj swoim znajomym to się dowiesz.
Odpisz
26 czerwca 2017, 20:03
@Sara231: Też tak mam...Rozumiem Cię...*USZCZĘŚLIWIONY TYM, ŻE WRESZCIE KTOŚ ZNA JEGO BULL (WIEM: BÓL)
Odpisz
4 maja 2017, 22:27
Odpisz
7 stycznia 2017, 19:53
Z życia
Odpisz
20 sierpnia 2016, 16:57
mam 12 lat
nie mam fejsa
jestem pedalem furry
i potrafie rysowac
czy jest cos nie tak
Odpisz
21 sierpnia 2016, 21:12
innymi słowy lubisz Furry tak?
Odpisz
21 sierpnia 2016, 23:44
@Mangle_the_FOX: ehem
Odpisz
22 sierpnia 2016, 10:51
To tak
Odpisz
22 sierpnia 2016, 14:02
@McMocarz: aa idz pan .-.
Odpisz
22 sierpnia 2016, 21:52
W luj
Odpisz
23 sierpnia 2016, 00:05
@McMocarz: w cibir matrium ;v
Odpisz
23 sierpnia 2016, 10:11
Leviosaaa
Odpisz
23 sierpnia 2016, 14:11
@McMocarz: avada kedavra
Odpisz
23 sierpnia 2016, 22:05
Sectum Sempra
Odpisz
23 sierpnia 2016, 22:21
@McMocarz: nieznamuszakleciuszharryspoterus
Odpisz
4 października 2016, 15:21
tak
Odpisz
5 października 2016, 15:42
nie
Odpisz
5 października 2016, 19:44
nie wiem
Odpisz
5 października 2016, 21:49
@Mangle_the_FOX: ew fnaf
Odpisz
12 października 2016, 14:57
Gdyby kózka nie skakała to by pi** dalej miała
Odpisz
12 października 2016, 15:03
@Mangle_the_FOX: co
Odpisz
12 października 2016, 15:46
to
Odpisz
19 sierpnia 2016, 09:57
Mam 13 lat i nie piszę i nigdy pisać nie będę tych "głębokich cytatów", podczas gdy moja koleżanka której nigdy bym o to nie podejżewała zaczęła to wypisywać... Najlepsze jest to, że osoby które piszą "jakie to życie jest brutalne" itd. żyją jak księżniczki, mają wszystko co zechcą, a nie mają pojęcia jak bardzo inni mają przesrane w życiu. Eh, dlatego nienawidzę wchodzić na fb. Gdy to czytam mam ochotę je wszystkie powystrzelać. Jestem jedną z tych osób które nie mają kolorowego życia więc tym bardziej doporowadza mnie to do szału...
Odpisz
19 sierpnia 2016, 12:01
Mam to samo ;-; Nie daję żadnych ,,mądrych" ani ,,glębokich" cytatów. Po prostu myślą, że jak dadzą ,,inteligentny" tekst nad zdjęciem z filtrem pieskiem, będą spotrzegani za mądrzejszych niż są naprawdę. Może też przez presję otoczenia? Bo inni tak robią? Pociesza cię tym, że według badań amerykańskich naukowców ludzie rzucając dużo zdjęć i postów na portale społecznościowe , chcą pokazać, że mają lepiej niż w rzeczywistości.
Odpisz
19 sierpnia 2016, 13:21
Przecież one tak strasznie cierpią z miłości (joke)
Odpisz
24 sierpnia 2016, 09:25
Też mam takie dziwne koleżanki. Mają wszystko co chcą, a piszą cytaty "o brutalnym życiu" że swojego złotego Srajfona63663663622299. Kiedyś spytałam się koleżanki, czy chociaż wie skąd pochodzi cytat ( z dosyć znanego filmu ), którego użyła. W odpowiedzi podała mi adres strony z takimi pierdółkami.
Odpisz
22 sierpnia 2016, 00:44
Moja kolezanka miała już etap malowania się, szukania chłopaków, robienia imprez ...
w drugiej klasie
podstawówki
Odpisz
22 sierpnia 2016, 14:02
@trampkowiczka: gdzie
mieszka
>:}
>czykczyk (taki odglos shotguna czy cokolwiek)
Odpisz
22 sierpnia 2016, 23:28
jakby takie coś jak prywatność nie istniało to bym powiedziała
Odpisz
23 sierpnia 2016, 00:05
@trampkowiczka: >przekresla napis "prywatnosc"
co to prywatnosc
Odpisz
21 sierpnia 2016, 21:12
CO TO KU*WA JEST
Odpisz
21 sierpnia 2016, 09:02
O co chodzi z tym pie**olonym psim ryjem?
Odpisz
21 sierpnia 2016, 13:14
@Fluttershy66: To jest takie coś na snapchacie, że jakby masz twarz psa. Takie coś dla gimbusów bez życia.
Odpisz
20 sierpnia 2016, 18:18
mam 12 lat a nic sie nie zgadza...
Odpisz
19 sierpnia 2016, 10:43
Mam 12 lat. Mam Facebooka, ale nienawidzę emotikonki 😂. Nie wrzucam codziennie po parenaście zdjęć z "rzyciowymi" wierszykami. Nie mam psa z Snapchata. Jest ze mną źle? Nie nadaje się na 12-latkę?
Odpisz
19 sierpnia 2016, 14:19
@wiedzma102: Nienadajesz się... Lecisz na następny poziom umysłowy.
Odpisz
19 sierpnia 2016, 14:20
@Fina258: Czyli?
Odpisz
19 sierpnia 2016, 14:24
@wiedzma102: Czyli nie masz umysłu typowej 12-latki.
Odpisz
19 sierpnia 2016, 14:33
@Fina258: Nie,ni jestem z tego dumna.
Odpisz
19 sierpnia 2016, 14:36
@wiedzma102: Dlaczego?
Odpisz
19 sierpnia 2016, 14:57
@Fina258: Nie jestem jak one i jestem z tego dumna!
Odpisz
19 sierpnia 2016, 15:04
@wiedzma102: Właśnie o to mi chodzi że nie jesteś jak typowa 12-latka.
Odpisz
19 sierpnia 2016, 20:12
@Fina258: Jajco prawda bo niektóre 12-latki są ogarnięte w tym przypadku moja kuzynka przynajmniej jest
Odpisz
19 sierpnia 2016, 20:49
@versuss: Ale większość na fb nie.
Odpisz
20 sierpnia 2016, 09:29
@wiedzma102: Bo ty jesteś zajebi*ta, to sprawa jest oczywista!!!
P.S. Jak jesteś gamerką to Cię kocham :P
Odpisz
20 sierpnia 2016, 09:33
W takim razie mnie kochasz :v
Odpisz
20 sierpnia 2016, 10:41
@wiedzma102: U mnie w klasie większość chłopaków nawija tylko o cs pamiętam że jak kiedyś powiedziałam że grałam w minecraft to od razu wszyscy chcieli ze mną grać xD
Odpisz
20 sierpnia 2016, 10:53
@versuss: Nie tylko w to gram xd
Odpisz
20 sierpnia 2016, 16:56
@wiedzma102: mam 12 lat i jestem pedalem furry
czesc
znaczy wiesz
potrafie tam rysowac na komputerze i takie tam
ale glownie to jestem pedalem furry
ech
Odpisz
20 sierpnia 2016, 14:37
Odpisz