Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

28 września 2017, 19:22

jakiej łodzi? tu jest wanna na ulicy a nie łódź

Avatar ponczeq

18 sierpnia 2016, 07:46

kto taki piękny okręt na ulicy zostawił?

Avatar KacperUE

19 sierpnia 2016, 20:50

@ponczeq: nom

Avatar GalenMarek

17 sierpnia 2016, 23:29

Łódź ku*wa!

Avatar ZabaKambo

17 sierpnia 2016, 22:38

No jak w łodzi, jak w wannie?

Avatar
Konto usunięte

17 sierpnia 2016, 21:49

Jak widać nastąpił tu klasyczny- Bryczek Chodiczek!!!

Avatar jarek200211

17 sierpnia 2016, 21:27

Moje miasto takie piękne.

Avatar Noliffe606

17 sierpnia 2016, 20:16

łodziocepcja

Avatar Asuslap

17 sierpnia 2016, 20:13

Gdzie ta łódź?

Avatar agaciaf

17 sierpnia 2016, 19:29

Kolejny przykład tego, że w Polsce też może być ciekawie

Avatar Jakarito

15 sierpnia 2016, 22:02

Gdzie to?

Avatar Wenglan

15 sierpnia 2016, 22:11

@Jakarito: Wschodnia

Avatar Jakarito

15 sierpnia 2016, 22:23

@Wenglan: Jaki numer?

Avatar Jakarito

Edytowano - 17 sierpnia 2016, 18:02

@Wenglan: To nie jest przy pomorskiej?

Avatar TenDebilZInternetuf

17 sierpnia 2016, 19:00

@Jakarito: 22:07,komenda przy pomorskiej

Avatar TypowyKowalski

17 sierpnia 2016, 18:06

Nazwa zobowiązuje

Avatar Hermit

15 sierpnia 2016, 21:24

Ktoś chciał się wykąpać na powietrzu, więc wytargał wanne z łazienki, zniósł ją z 2 piętra postawił na chodniku, zamiast poszukać po prostu dużej kałuży.

Avatar Reichtangle

15 sierpnia 2016, 21:54

@Hermit: ja też wolałbym targać wannę na zewnątrz niż kąpać się w kałuży

Avatar Hermit

15 sierpnia 2016, 22:06

@Reichtangle: łał. Serio? Ciekawe... pozdrowienia dla wszystkich, którzy nie ogarniają ironii.

Avatar CeeKay

16 sierpnia 2016, 11:41

@Hermit: Co ma ironia do tego? Powiedział tylko że też by wolał wannę

Avatar Jasnowidz

Edytowano - 15 sierpnia 2016, 21:16

No co? Rumuny ukradły wanne ale nie chciało im się jej targać więc ją zostawili

Avatar PanMixer

15 sierpnia 2016, 21:16

To wanna, a nie łódź

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Hank1212
Dodane przez: Hank1212

Trzeba brać osobną torbę

Nie znoszę kleszczy

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Ładne rzeczy

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka