Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar SongManka510

Edytowano - 24 marca 2019, 11:07

Mam Windowsa (10) a mój brat ma Maca i szczerze wole Maci ale na Macach ciężko się gra bądź w ogóle się nie da grać w gry :') i Polecam i Maci i Lenovo z Windowsem 10

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 20 czerwca 2020, 23:01

@SongManka510: Windows prostrzy i szybszy

Avatar SongManka510

22 czerwca 2020, 12:29

obydwa są proste

Avatar chupacabra001

30 listopada 2012, 15:14

Teraz nie piszcie, że macie Windowsa - napiszcie, kiedy macie oryginalnego. :P

Avatar Vixa_

30 listopada 2012, 17:10

@chupacabra001: ja mam oryginal

Avatar jotta

30 listopada 2012, 18:03

@chupacabra001: Bill Gates nie bedzie mial co jesc jak dalej bedziemy sciagac po piracku ;)

Avatar chupacabra001

30 listopada 2012, 18:12

@jotta: On już tyle kasy nagromadził, że następne 10 pokoleń nie musi nic robić. :-)

Avatar
Konto usunięte

30 listopada 2012, 18:13

@jotta: Tuż on ma miliardy $$$ na koncie. Gdyby teraz przestał zarabiać, starczyło by do końca jego życia, a może nawet do końca życia jego dzieci.

Avatar FD_God

30 listopada 2012, 19:43

Chyba raczej jego prawnucząt.

Avatar
Konto usunięte

30 listopada 2012, 21:27

@FD_God: Długo by to liczyć.

Avatar
Konto usunięte

4 grudnia 2012, 21:09

@chupacabra001: ja mam pirata... od... MECHANIKA D:

Avatar YouVlog

8 marca 2017, 07:29

@chupacabra001: Mam oryginalnego.

Avatar
Konto usunięte

29 lipca 2015, 08:56

linux jest darmowy 1!!

Avatar thekadi

26 maja 2013, 11:18

MAC jest najlepszy

Avatar
Konto usunięte

6 stycznia 2014, 08:22

@thekadi: Przemyśl te słowa.

Avatar PanBuraczek

7 września 2014, 19:38

@thekadi: Kac To Taka Pala Ch**owa Ze możnaGrac W Krengle

Avatar
Konto usunięte

16 stycznia 2015, 20:06

@thekadi: no właśnie NAJLEPSZY!

Avatar thekadi

17 stycznia 2015, 15:05

Trochę sie spóźiłeś

Avatar
Konto usunięte

21 kwietnia 2013, 08:06

Windows 7 Proffesional. Problem?

Avatar Baca_online

30 listopada 2012, 22:04

windows powinien być korkociągiem...

Avatar Domijeja

30 listopada 2012, 19:15

Ja mam oryginalnego Windowsa, a na laptopie mam jeszcze Linuxa.

Avatar heros751

30 listopada 2012, 15:17

tak mnie zastanawia dlaczego ludzie jadą po windzie i wychwalają linuxa ale i tak używają windy

Avatar Pikachu

30 listopada 2012, 14:38

Też mam Windowsa.

Avatar slawek1405

30 listopada 2012, 14:06

Szczęście mam Windowsa:)

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar gregoryMAC
Dodane przez: gregoryMAC

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Trzeba brać osobną torbę

A, okej

Fajnie że odpowiedzieli

Fergus

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka