Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Najbardziej realistyczny spośród modów
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 lutego 2020, 11:29
Szkoda później to jeść.
Odpisz
21 sierpnia 2016, 23:03
w wagoniku co? naturalny neskłik xD
(jeśli nie rozumiesz żartu zapraszam na dół)
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
(naturalny neskłik - kupa od krukilka)
Odpisz
2 grudnia 2012, 13:39
mniem
Odpisz
30 listopada 2012, 20:41
Chocolate (t)rain
Odpisz
30 listopada 2012, 15:07
lol aż trudno uwierzyć ze to z czekolady
Odpisz
29 listopada 2012, 21:49
na początku wyglądał jak z metalu lub brązu :P
Odpisz
29 listopada 2012, 20:02
pociąg do otyłości
Odpisz
29 listopada 2012, 19:58
Byłoby co jeść mmmm...
Odpisz
29 listopada 2012, 17:21
zjadłabym
Odpisz
29 listopada 2012, 13:19
Teraz przychodzi fanatyk czekoladowy... O NIE!
Odpisz
29 listopada 2012, 12:22
Ile kosztuje bilet na taki pociąg? ;) A propos to raczej w Polsce nie postał by za długo taki pociąg. Oczywiście mam na myśli nie wychowańców, których niestety w polsce jest pełno.(Ten komentarz nie miał na celu kogoś obrazić!)
Odpisz
29 listopada 2012, 12:14
daj kawałek XD
Odpisz
29 listopada 2012, 12:10
Jadłabym *_*
Odpisz
29 listopada 2012, 09:03
wszamałbym
Odpisz
29 listopada 2012, 07:51
No i po co robić pociąg z czekolady jak nie można go zjeść. Co za marnotrawstwo :/
Odpisz